čini mi se da je ona sinoć pojela malo previše...;)
Autor: prije_kise | 30.09.2010. u 9:20 | opcije
za one koji nemaju televizore u boji mačka je narančasto smečkasta sa tamnim prugama
Autor: Philippe_de_Mala | 30.09.2010. u 9:21 | opcije
Prije_kiše, ona je samo dobro potkožena ;-))
Autor: vegavega8 | 30.09.2010. u 9:23 | opcije
Bok, Milka! :-))
Autor: vegavega8 | 30.09.2010. u 9:24 | opcije
koji šok rano ujutro!!! šokantno!
Autor: Bageera | 30.09.2010. u 9:24 | opcije
Ma užas živi! Lijepo ustaneš, umiješ se, a svi samo "kava, kava"... A mlekce? A šunkica? Ribice bar?
Autor: vegavega8 | 30.09.2010. u 9:28 | opcije
ma potpuno ju razumijem... ustati ujutro praznog želuca, i onda shvatiti da je prazan stol - okrutno! pogotovo za jednog ovako očitog gurmana :)
Autor: Bageera | 30.09.2010. u 9:30 | opcije
Samo da nije zbog recesije... Tko će sad miševe loviti!
Autor: vegavega8 | 30.09.2010. u 9:34 | opcije
ona meni izgleda više kao šurda ...ne zna gdje je...prvo kava pa onda doručak ;)
Autor: prije_kise | 30.09.2010. u 9:35 | opcije
Ne znam što je "šurda"... ali vidim da je maca zaprepaštena :-))
Autor: vegavega8 | 30.09.2010. u 9:41 | opcije
hahahhha..borivoje šurdilović iz vruć vjetar..serija iz djetinjstva..taj se nije mogao bez kave probuditi ;)
Autor: prije_kise | 30.09.2010. u 9:42 | opcije
Ajoj, da! Heh, ta priča bi bila zanimljiva: tko zna što je lijepoga ova macurda sanjala, a sad - kakav je ovo svijet? Nije valjda da tu živim?
Autor: vegavega8 | 30.09.2010. u 9:49 | opcije
Mudrac jede jednom na dan, veseljak dva puta, a budala tri puta i više.
Autor: dudhaimurvimorus | 30.09.2010. u 10:28 | opcije
Je, mudrac jede jednom, jer kad pošašaviš od gladi svaka misao ti se čini mudra; veseljak dvaput, jer smaže koliko budala i mudrac zajedno u 36 obroka; a budala je sretna, jer za biti sretan moraš biti malo budalast, zar ne?
Autor: vegavega8 | 30.09.2010. u 10:38 | opcije