NEMA DORUČKA?!

30.09.2010. u 9:19   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

čini mi se da je ona sinoć pojela malo previše...;)

Autor: prije_kise   |   30.09.2010. u 9:20   |   opcije


za one koji nemaju televizore u boji mačka je narančasto smečkasta sa tamnim prugama

Autor: Philippe_de_Mala   |   30.09.2010. u 9:21   |   opcije


Prije_kiše, ona je samo dobro potkožena ;-))

Autor: vegavega8   |   30.09.2010. u 9:23   |   opcije


Bok, Milka! :-))

Autor: vegavega8   |   30.09.2010. u 9:24   |   opcije


koji šok rano ujutro!!! šokantno!

Autor: Bageera   |   30.09.2010. u 9:24   |   opcije


Ma užas živi! Lijepo ustaneš, umiješ se, a svi samo "kava, kava"... A mlekce? A šunkica? Ribice bar?

Autor: vegavega8   |   30.09.2010. u 9:28   |   opcije


ma potpuno ju razumijem... ustati ujutro praznog želuca, i onda shvatiti da je prazan stol - okrutno! pogotovo za jednog ovako očitog gurmana :)

Autor: Bageera   |   30.09.2010. u 9:30   |   opcije


Samo da nije zbog recesije... Tko će sad miševe loviti!

Autor: vegavega8   |   30.09.2010. u 9:34   |   opcije


ona meni izgleda više kao šurda ...ne zna gdje je...prvo kava pa onda doručak ;)

Autor: prije_kise   |   30.09.2010. u 9:35   |   opcije


Ne znam što je "šurda"... ali vidim da je maca zaprepaštena :-))

Autor: vegavega8   |   30.09.2010. u 9:41   |   opcije


hahahhha..borivoje šurdilović iz vruć vjetar..serija iz djetinjstva..taj se nije mogao bez kave probuditi ;)

Autor: prije_kise   |   30.09.2010. u 9:42   |   opcije


Ajoj, da! Heh, ta priča bi bila zanimljiva: tko zna što je lijepoga ova macurda sanjala, a sad - kakav je ovo svijet? Nije valjda da tu živim?

Autor: vegavega8   |   30.09.2010. u 9:49   |   opcije


Mudrac jede jednom na dan, veseljak dva puta, a budala tri puta i više.

Autor: dudhaimurvimorus   |   30.09.2010. u 10:28   |   opcije


Je, mudrac jede jednom, jer kad pošašaviš od gladi svaka misao ti se čini mudra; veseljak dvaput, jer smaže koliko budala i mudrac zajedno u 36 obroka; a budala je sretna, jer za biti sretan moraš biti malo budalast, zar ne?

Autor: vegavega8   |   30.09.2010. u 10:38   |   opcije


Dodaj komentar