a gle neba oko njih..:)))
Autor: prije_kise | 01.10.2010. u 10:32 | opcije
Nebo baš po tvom ukusu, prijekišna :-))
Autor: vegavega8 | 01.10.2010. u 10:34 | opcije
o da..ovo je savršeni prizor..:)))))jedva čekam ovako :)))..mislim , bez slona i dječaka :))
Autor: prije_kise | 01.10.2010. u 10:38 | opcije
Ondje gdje su oni sigurno je lijepo po oblačnom vremenu: nije hladno, nije vruće, osvježenje je u zraku... Ali, ja bih ipak najradije slona :-))
Autor: vegavega8 | 01.10.2010. u 10:42 | opcije