GDJE JE LOVA?

01.10.2010. u 10:10   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

a gle neba oko njih..:)))

Autor: prije_kise   |   01.10.2010. u 10:32   |   opcije


Nebo baš po tvom ukusu, prijekišna :-))

Autor: vegavega8   |   01.10.2010. u 10:34   |   opcije


o da..ovo je savršeni prizor..:)))))jedva čekam ovako :)))..mislim , bez slona i dječaka :))

Autor: prije_kise   |   01.10.2010. u 10:38   |   opcije


Ondje gdje su oni sigurno je lijepo po oblačnom vremenu: nije hladno, nije vruće, osvježenje je u zraku... Ali, ja bih ipak najradije slona :-))

Autor: vegavega8   |   01.10.2010. u 10:42   |   opcije


Dodaj komentar