BIG BROTHER

02.10.2010. u 8:19   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

jel ono koress vreba neku iskričarku .???

Autor: viki9998   |   02.10.2010. u 8:21   |   opcije


Nisam sigurna, ne vidim mu nos ;-))

Autor: vegavega8   |   02.10.2010. u 8:28   |   opcije


a ova iskričarka .. malo mi baca na groficu .. pa daaaa pa to je ona ... ;))

Autor: viki9998   |   02.10.2010. u 8:29   |   opcije


Misliš? Meni se nekak čini da je baš skajasta najsklonija špijunaži.

Autor: vegavega8   |   02.10.2010. u 8:31   |   opcije


ma ne znam .. trebalo bi ovu sliku analizirati .. vidiš .. kor se voli zaskakati ..a ona voli izazivati .. viš da je i repić zadigla .. ;))))

Autor: viki9998   |   02.10.2010. u 8:32   |   opcije


:))))

Autor: freshfree   |   02.10.2010. u 8:33   |   opcije


Čuj, ja ti nju nemrem zamisliti s kitnjastim repićem pa da dubim na glavi... Čula sam da izgleda kao mrtav kit.

Autor: vegavega8   |   02.10.2010. u 8:34   |   opcije


haha onda treba pitati koress-a .. ;))

Autor: viki9998   |   02.10.2010. u 8:35   |   opcije


a ko zna .. možda je stavila periku ..haha

Autor: viki9998   |   02.10.2010. u 8:36   |   opcije


A kores mi djeluje nekak preveć neučinkovito - za razliku od ovog macana ;-))

Autor: vegavega8   |   02.10.2010. u 8:36   |   opcije


a viš da je i uši spustio ..i sam se pita ..ma što joj je ono ispod perike ..hahahaha

Autor: viki9998   |   02.10.2010. u 8:38   |   opcije


Ma gle, ova vjeveričica ide nekam svojim poslom i gleda ta svoja posla... A skajasta uvijek gleda tuđa, s perikom ili bez nje.

Autor: vegavega8   |   02.10.2010. u 8:38   |   opcije


znači ti misliš da je skajka iza ograde .. hmmm ne vidim joj njušku ..nisam suguran .. ;))

Autor: viki9998   |   02.10.2010. u 8:42   |   opcije


a tko zna ..ima slične uši .. ;))

Autor: viki9998   |   02.10.2010. u 8:44   |   opcije


Ma ovo je samo simbolična slika, uloge možemo podijeliti kak nas volja :-))

Autor: vegavega8   |   02.10.2010. u 8:48   |   opcije


ma nećemo dijeliti nek si svak pusti mašti na volju ..da se neko ne bi uvrijedio ..zar ne ;))

Autor: viki9998   |   02.10.2010. u 8:52   |   opcije


Ah, čuj... netko se uvijek prepozna - a onda i uvrijedi - bez obzira što ja napišem ili ne napišem. Uostalom, svatko sebe vidi onak kak hoće, zar ne? ;-))

Autor: vegavega8   |   02.10.2010. u 9:00   |   opcije


dobro jutro analitičari!!!!!

Autor: cistaticatraziauto   |   02.10.2010. u 9:00   |   opcije


jutro ... ma nismo analitičari nego meni dosadno pa pravim neke kombinacije .al ne ide mi nikako .. ;))))

Autor: viki9998   |   02.10.2010. u 9:02   |   opcije


razmišljam naglas a to nekad ne valja .. ;))

Autor: viki9998   |   02.10.2010. u 9:03   |   opcije


idem i ja na kavu .. a vi se zabavljate . ;)))

Autor: viki9998   |   02.10.2010. u 9:08   |   opcije


Ni ja više nemrem špekulirati, isto me čeka neka kava izvan kuće - dakle, ugodno nam bilo! :-))

Autor: vegavega8   |   02.10.2010. u 9:11   |   opcije


Dodaj komentar