jel ono koress vreba neku iskričarku .???
Autor: viki9998 | 02.10.2010. u 8:21 | opcije
Nisam sigurna, ne vidim mu nos ;-))
Autor: vegavega8 | 02.10.2010. u 8:28 | opcije
a ova iskričarka .. malo mi baca na groficu .. pa daaaa pa to je ona ... ;))
Autor: viki9998 | 02.10.2010. u 8:29 | opcije
Misliš? Meni se nekak čini da je baš skajasta najsklonija špijunaži.
Autor: vegavega8 | 02.10.2010. u 8:31 | opcije
ma ne znam .. trebalo bi ovu sliku analizirati .. vidiš .. kor se voli zaskakati ..a ona voli izazivati .. viš da je i repić zadigla .. ;))))
Autor: viki9998 | 02.10.2010. u 8:32 | opcije
:))))
Autor: freshfree | 02.10.2010. u 8:33 | opcije
Čuj, ja ti nju nemrem zamisliti s kitnjastim repićem pa da dubim na glavi... Čula sam da izgleda kao mrtav kit.
Autor: vegavega8 | 02.10.2010. u 8:34 | opcije
haha onda treba pitati koress-a .. ;))
Autor: viki9998 | 02.10.2010. u 8:35 | opcije
a ko zna .. možda je stavila periku ..haha
Autor: viki9998 | 02.10.2010. u 8:36 | opcije
A kores mi djeluje nekak preveć neučinkovito - za razliku od ovog macana ;-))
Autor: vegavega8 | 02.10.2010. u 8:36 | opcije
a viš da je i uši spustio ..i sam se pita ..ma što joj je ono ispod perike ..hahahaha
Autor: viki9998 | 02.10.2010. u 8:38 | opcije
Ma gle, ova vjeveričica ide nekam svojim poslom i gleda ta svoja posla... A skajasta uvijek gleda tuđa, s perikom ili bez nje.
Autor: vegavega8 | 02.10.2010. u 8:38 | opcije
znači ti misliš da je skajka iza ograde .. hmmm ne vidim joj njušku ..nisam suguran .. ;))
Autor: viki9998 | 02.10.2010. u 8:42 | opcije
a tko zna ..ima slične uši .. ;))
Autor: viki9998 | 02.10.2010. u 8:44 | opcije
Ma ovo je samo simbolična slika, uloge možemo podijeliti kak nas volja :-))
Autor: vegavega8 | 02.10.2010. u 8:48 | opcije
ma nećemo dijeliti nek si svak pusti mašti na volju ..da se neko ne bi uvrijedio ..zar ne ;))
Autor: viki9998 | 02.10.2010. u 8:52 | opcije
Ah, čuj... netko se uvijek prepozna - a onda i uvrijedi - bez obzira što ja napišem ili ne napišem. Uostalom, svatko sebe vidi onak kak hoće, zar ne? ;-))
Autor: vegavega8 | 02.10.2010. u 9:00 | opcije
dobro jutro analitičari!!!!!
Autor: cistaticatraziauto | 02.10.2010. u 9:00 | opcije
jutro ... ma nismo analitičari nego meni dosadno pa pravim neke kombinacije .al ne ide mi nikako .. ;))))
Autor: viki9998 | 02.10.2010. u 9:02 | opcije
razmišljam naglas a to nekad ne valja .. ;))
Autor: viki9998 | 02.10.2010. u 9:03 | opcije
idem i ja na kavu .. a vi se zabavljate . ;)))
Autor: viki9998 | 02.10.2010. u 9:08 | opcije
Ni ja više nemrem špekulirati, isto me čeka neka kava izvan kuće - dakle, ugodno nam bilo! :-))
Autor: vegavega8 | 02.10.2010. u 9:11 | opcije