bogme da
Autor: rozmarina-baba | 03.10.2010. u 9:25 | opcije
A nije od pelinkovca ;-))
Autor: vegavega8 | 03.10.2010. u 9:30 | opcije
ma kakvi, ubio me limun i led.
i još sad idem raditi.
prostorija mi se sama okriće pa ću je začas očistiti.
samo stojim s metlom u ruci
Autor: rozmarina-baba | 03.10.2010. u 9:40 | opcije
Rozi, ja sam mislila na bikonju, a ne na tebe :-))
Autor: vegavega8 | 03.10.2010. u 9:43 | opcije