BOLI GLAVA

03.10.2010. u 9:07   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

bogme da

Autor: rozmarina-baba   |   03.10.2010. u 9:25   |   opcije


A nije od pelinkovca ;-))

Autor: vegavega8   |   03.10.2010. u 9:30   |   opcije


ma kakvi, ubio me limun i led.
i još sad idem raditi.
prostorija mi se sama okriće pa ću je začas očistiti.
samo stojim s metlom u ruci

Autor: rozmarina-baba   |   03.10.2010. u 9:40   |   opcije


Rozi, ja sam mislila na bikonju, a ne na tebe :-))

Autor: vegavega8   |   03.10.2010. u 9:43   |   opcije


Dodaj komentar