Slatkica....
Autor: juicy-mama | 03.10.2010. u 22:53 | opcije
kako to netko moze drzat u stanu?
Autor: zimbo | 03.10.2010. u 22:53 | opcije
Ajd, juicy, budimo objektivne: nije. Al je faca!
Autor: vegavega8 | 03.10.2010. u 22:55 | opcije
A ne znam, zimbo, meni nije jasno kak netko može držati figuricu koja prikazuje čovjeka koji pati na križu iznad kreveta, pa eto, sto ljudi - sto ćudi!
Autor: vegavega8 | 03.10.2010. u 22:55 | opcije
ni meni,zato ga ni ne drzim inad kreveta niti igdje u stanu,neka njega u crkvi.
Autor: zimbo | 03.10.2010. u 23:00 | opcije
Ma to je samo slucajna faca, maca je slatka....malo se krevelji
Autor: juicy-mama | 03.10.2010. u 23:01 | opcije
Hehe, podsjeća me na jednu iskusnu blogericu... ;-)) Mislim da ni nju nitko ne bi držao u kući.
Autor: vegavega8 | 03.10.2010. u 23:03 | opcije
pa kako si je to uslikala?
Autor: DobolainazD | 03.10.2010. u 23:10 | opcije
haha,ovo je genijalno.ako ikad nabavim kućnog ljubimca,ovako će izgledati
Autor: rozmarina-baba | 03.10.2010. u 23:12 | opcije
još joj samo kolajnu od zlata oko vrata
Autor: rozmarina-baba | 03.10.2010. u 23:13 | opcije
ajme meni, isuseka iznad kreveta. bože me prosti, oči bih mu zavezala da me ne gleda.
ma ne bih se uopće ševila
Autor: rozmarina-baba | 03.10.2010. u 23:14 | opcije
uh ova djeluje opako
Autor: Dummy | 03.10.2010. u 23:50 | opcije