ISKUSNA MACA

03.10.2010. u 22:44   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Slatkica....

Autor: juicy-mama   |   03.10.2010. u 22:53   |   opcije


kako to netko moze drzat u stanu?

Autor: zimbo   |   03.10.2010. u 22:53   |   opcije


Ajd, juicy, budimo objektivne: nije. Al je faca!

Autor: vegavega8   |   03.10.2010. u 22:55   |   opcije


A ne znam, zimbo, meni nije jasno kak netko može držati figuricu koja prikazuje čovjeka koji pati na križu iznad kreveta, pa eto, sto ljudi - sto ćudi!

Autor: vegavega8   |   03.10.2010. u 22:55   |   opcije


ni meni,zato ga ni ne drzim inad kreveta niti igdje u stanu,neka njega u crkvi.

Autor: zimbo   |   03.10.2010. u 23:00   |   opcije


Ma to je samo slucajna faca, maca je slatka....malo se krevelji

Autor: juicy-mama   |   03.10.2010. u 23:01   |   opcije


Hehe, podsjeća me na jednu iskusnu blogericu... ;-)) Mislim da ni nju nitko ne bi držao u kući.

Autor: vegavega8   |   03.10.2010. u 23:03   |   opcije


pa kako si je to uslikala?

Autor: DobolainazD   |   03.10.2010. u 23:10   |   opcije


haha,ovo je genijalno.ako ikad nabavim kućnog ljubimca,ovako će izgledati

Autor: rozmarina-baba   |   03.10.2010. u 23:12   |   opcije


još joj samo kolajnu od zlata oko vrata

Autor: rozmarina-baba   |   03.10.2010. u 23:13   |   opcije


ajme meni, isuseka iznad kreveta. bože me prosti, oči bih mu zavezala da me ne gleda.
ma ne bih se uopće ševila

Autor: rozmarina-baba   |   03.10.2010. u 23:14   |   opcije


uh ova djeluje opako

Autor: Dummy   |   03.10.2010. u 23:50   |   opcije


Dodaj komentar