baš su njuki...
Autor: gloginja | 04.10.2010. u 6:24 | opcije
Slatko dvoglavo čudovište :-))
Autor: vegavega8 | 04.10.2010. u 6:26 | opcije
Mace žive lijepi život,kod dobrog gazde,naravno..mazi ih se,hrani,njeguje...bem ti ponedjeljak,,,u idućem životu nek budem mačka(kod dobrog gazde)
Autor: gloginja | 04.10.2010. u 6:27 | opcije
če če,d jutro
Autor: MOLVIDA | 04.10.2010. u 6:27 | opcije
Dobro jutro svima! Gloginjo, to ti ja stalno govorim svojoj mački. Evo je, sjedi mi u krilu i prede, čeka doručak i baš je briga što ga ja moram zaraditi :-)
Autor: vegavega8 | 04.10.2010. u 6:38 | opcije
naša je već viskas oblizala....a njuška mi i kavu..
Autor: gloginja | 04.10.2010. u 6:41 | opcije
Eh, moja počinje s mitologijom, i to raznom: malo Whiskasa protiv kuglica dlake u želucu, pa neka vitaminska srčeka i kuglice, onda dobije pola vrećice, a ne dao bog da redovna porcija ne bude puna! Doduše, pas joj često mazne klopu.
Autor: vegavega8 | 04.10.2010. u 6:49 | opcije
ko je uopće izmislio da se radi ponediljkom. i petkom. sad bih ga prebila
Autor: rozmarina-baba | 04.10.2010. u 6:51 | opcije
i te čvrćke joj dajemo..pa mentol kuglice za dah ..ha ha
Autor: gloginja | 04.10.2010. u 6:51 | opcije
Dobro kaže kjele: jad, a ne rad! Joj, idem jaditi... :-((
Autor: vegavega8 | 04.10.2010. u 6:59 | opcije