baš su njuki...

Autor: gloginja   |   04.10.2010. u 6:24   |   opcije


Slatko dvoglavo čudovište :-))

Autor: vegavega8   |   04.10.2010. u 6:26   |   opcije


Mace žive lijepi život,kod dobrog gazde,naravno..mazi ih se,hrani,njeguje...bem ti ponedjeljak,,,u idućem životu nek budem mačka(kod dobrog gazde)

Autor: gloginja   |   04.10.2010. u 6:27   |   opcije


če če,d jutro

Autor: MOLVIDA   |   04.10.2010. u 6:27   |   opcije


Dobro jutro svima! Gloginjo, to ti ja stalno govorim svojoj mački. Evo je, sjedi mi u krilu i prede, čeka doručak i baš je briga što ga ja moram zaraditi :-)

Autor: vegavega8   |   04.10.2010. u 6:38   |   opcije


naša je već viskas oblizala....a njuška mi i kavu..

Autor: gloginja   |   04.10.2010. u 6:41   |   opcije


Eh, moja počinje s mitologijom, i to raznom: malo Whiskasa protiv kuglica dlake u želucu, pa neka vitaminska srčeka i kuglice, onda dobije pola vrećice, a ne dao bog da redovna porcija ne bude puna! Doduše, pas joj često mazne klopu.

Autor: vegavega8   |   04.10.2010. u 6:49   |   opcije


ko je uopće izmislio da se radi ponediljkom. i petkom. sad bih ga prebila

Autor: rozmarina-baba   |   04.10.2010. u 6:51   |   opcije


i te čvrćke joj dajemo..pa mentol kuglice za dah ..ha ha

Autor: gloginja   |   04.10.2010. u 6:51   |   opcije


Dobro kaže kjele: jad, a ne rad! Joj, idem jaditi... :-((

Autor: vegavega8   |   04.10.2010. u 6:59   |   opcije


Dodaj komentar