hehehe. bismillah. i "njegov ima dušu"
samo mu se uvukla u se
Autor: rozmarina-baba | 05.10.2010. u 6:37 | opcije
pa se izvlači što na amneziju, što na dostojanstvo
Autor: rozmarina-baba | 05.10.2010. u 6:38 | opcije
da ..... zar ti nisi....
tako se često mnogi pitaju u jutro
Autor: RI41 | 05.10.2010. u 6:39 | opcije
A hebga, nisu u mraku velike oči, nego velike zablude ;-))
Autor: vegavega8 | 05.10.2010. u 6:41 | opcije
priznajem da u mraku baš ne vidim najbolje ,ali iskreno najčešče uzrok jutarnjem pitanju je bio pretjerano uživanje u etilnim alkohoima
Autor: RI41 | 05.10.2010. u 6:44 | opcije
Neki piju da zaborave, a neki da ne vide :-))
Autor: vegavega8 | 05.10.2010. u 6:51 | opcije
A neki piju od jutra... :-))))
Autor: necu_sex | 05.10.2010. u 6:53 | opcije
Ti piju da prežive. I čist im je normalno vidjeti bijele štakore.
Autor: vegavega8 | 05.10.2010. u 6:59 | opcije