hehehe. bismillah. i "njegov ima dušu"
samo mu se uvukla u se

Autor: rozmarina-baba   |   05.10.2010. u 6:37   |   opcije


pa se izvlači što na amneziju, što na dostojanstvo

Autor: rozmarina-baba   |   05.10.2010. u 6:38   |   opcije


da ..... zar ti nisi....
tako se često mnogi pitaju u jutro

Autor: RI41   |   05.10.2010. u 6:39   |   opcije


A hebga, nisu u mraku velike oči, nego velike zablude ;-))

Autor: vegavega8   |   05.10.2010. u 6:41   |   opcije


priznajem da u mraku baš ne vidim najbolje ,ali iskreno najčešče uzrok jutarnjem pitanju je bio pretjerano uživanje u etilnim alkohoima

Autor: RI41   |   05.10.2010. u 6:44   |   opcije


Neki piju da zaborave, a neki da ne vide :-))

Autor: vegavega8   |   05.10.2010. u 6:51   |   opcije


A neki piju od jutra... :-))))

Autor: necu_sex   |   05.10.2010. u 6:53   |   opcije


Ti piju da prežive. I čist im je normalno vidjeti bijele štakore.

Autor: vegavega8   |   05.10.2010. u 6:59   |   opcije


Dodaj komentar