DAJ PET

06.10.2010. u 8:02   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

nekad i maca uplaši čuku...kak je gleda,jadan ja...

Autor: gloginja   |   06.10.2010. u 8:07   |   opcije


Eh, da... Nije uvijek štos u tome tko si, nego i kakav si!

Autor: vegavega8   |   06.10.2010. u 8:10   |   opcije


jutro.
haha spavala sam od 7 do 7

Autor: apple29   |   06.10.2010. u 8:18   |   opcije


Glavno da si ti odmorna, jabuko! :-))

Autor: vegavega8   |   06.10.2010. u 8:20   |   opcije


like a puppet on the string

Autor: Philippe_de_Mala   |   06.10.2010. u 11:53   |   opcije


Dodaj komentar