nekad i maca uplaši čuku...kak je gleda,jadan ja...
Autor: gloginja | 06.10.2010. u 8:07 | opcije
Eh, da... Nije uvijek štos u tome tko si, nego i kakav si!
Autor: vegavega8 | 06.10.2010. u 8:10 | opcije
jutro.
haha spavala sam od 7 do 7
Autor: apple29 | 06.10.2010. u 8:18 | opcije
Glavno da si ti odmorna, jabuko! :-))
Autor: vegavega8 | 06.10.2010. u 8:20 | opcije
like a puppet on the string
Autor: Philippe_de_Mala | 06.10.2010. u 11:53 | opcije