taj je tolko pijan da puši bijele mačke a ne bijele miševe, gdje si ga samo našla!
Autor: Piramidavelika | 06.10.2010. u 23:31 | opcije
Na googleu, ali imaš adresu i u desnom donjem uglu :-))
Autor: vegavega8 | 06.10.2010. u 23:33 | opcije
nikad ne čitam pisano sitnim slovima, zato uvijek nagrabusim!
Autor: Piramidavelika | 06.10.2010. u 23:35 | opcije
Pa dobro, ovaj je već povukao malu mačku, sumnjam da bi mogao i piramidu veliku ;-))
Autor: vegavega8 | 06.10.2010. u 23:36 | opcije
bilo mi je smiješno, pa groteskno a na kraju degutantno...mislim da ću te tužiti društvu za zaštitu životinja a onda sudu...u Haagu...
Autor: necu_sex | 07.10.2010. u 4:22 | opcije