taj je tolko pijan da puši bijele mačke a ne bijele miševe, gdje si ga samo našla!

Autor: Piramidavelika   |   06.10.2010. u 23:31   |   opcije


Na googleu, ali imaš adresu i u desnom donjem uglu :-))

Autor: vegavega8   |   06.10.2010. u 23:33   |   opcije


nikad ne čitam pisano sitnim slovima, zato uvijek nagrabusim!

Autor: Piramidavelika   |   06.10.2010. u 23:35   |   opcije


Pa dobro, ovaj je već povukao malu mačku, sumnjam da bi mogao i piramidu veliku ;-))

Autor: vegavega8   |   06.10.2010. u 23:36   |   opcije


bilo mi je smiješno, pa groteskno a na kraju degutantno...mislim da ću te tužiti društvu za zaštitu životinja a onda sudu...u Haagu...

Autor: necu_sex   |   07.10.2010. u 4:22   |   opcije


Dodaj komentar