DRŠ'TE LOPOVA!

07.10.2010. u 7:50   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ovaj spava

Autor: apple29   |   07.10.2010. u 8:07   |   opcije


sve bi ovo tribalo prijaviti uskoku

Autor: rozmarina-baba   |   07.10.2010. u 8:08   |   opcije


jebenti ljubomoru. tiš mojoj davat kikiriki. a u pičku materinu očel se zastupnici snač sa kikirikijem

Autor: Philippe_de_Mala   |   07.10.2010. u 8:34   |   opcije


a vid di je strateški smistija kikirikija. sva sreća kaj je oni posli krenija u akciju

Autor: Philippe_de_Mala   |   07.10.2010. u 8:43   |   opcije


vas sve treba jebat

Autor: wwwwx   |   07.10.2010. u 8:45   |   opcije


Dodaj komentar