BLOGOČUVAR

08.10.2010. u 10:19   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Hvala ti što si se vratila fotografijama...

Autor: B-612   |   08.10.2010. u 10:28   |   opcije


bilo kuda mjehur svuda

Autor: Heavy_Pork   |   08.10.2010. u 10:52   |   opcije


I sad će do ponedjeljka ovako ;-))

Autor: vevegaga08   |   08.10.2010. u 11:00   |   opcije


hahahahaa...

Autor: ponocna_premijera   |   08.10.2010. u 11:19   |   opcije


koje čvalje...jaooo...haha

Autor: dr_Sunshine   |   08.10.2010. u 11:23   |   opcije


To je prava pravcata nepravda! On je tak ružan i mnogima je lijep, a ja sam tako lijepa i nikome se ne sviđam... :D

Autor: Rujankica   |   08.10.2010. u 11:34   |   opcije


jel to ti oćeš mene na dijetu. bljak ćuko. sliči na minđu jedne plemenitašice oboljele od gen. herpesa plus još cirka 333 bolesti, uključujući nabačaje, pobačaje i urokljive oči. stalno traži ko će joj ispuhati balone
e sad ne mogu kuvati ručak.
odo po štapiće i pelin

Autor: apple29   |   08.10.2010. u 11:45   |   opcije


pa ću i ja kasnije puvati balončiće. ako me zaustave na prciklu

Autor: apple29   |   08.10.2010. u 11:45   |   opcije


đekna još nije umrla, a ne zna sa ka'će

Autor: apple29   |   08.10.2010. u 11:46   |   opcije


jezuš!?! kaj je to?

Autor: Philippe_de_Mala   |   08.10.2010. u 16:31   |   opcije


Dodaj komentar