Hvala ti što si se vratila fotografijama...
Autor: B-612 | 08.10.2010. u 10:28 | opcije
bilo kuda mjehur svuda
Autor: Heavy_Pork | 08.10.2010. u 10:52 | opcije
I sad će do ponedjeljka ovako ;-))
Autor: vevegaga08 | 08.10.2010. u 11:00 | opcije
hahahahaa...
Autor: ponocna_premijera | 08.10.2010. u 11:19 | opcije
koje čvalje...jaooo...haha
Autor: dr_Sunshine | 08.10.2010. u 11:23 | opcije
To je prava pravcata nepravda! On je tak ružan i mnogima je lijep, a ja sam tako lijepa i nikome se ne sviđam... :D
Autor: Rujankica | 08.10.2010. u 11:34 | opcije
jel to ti oćeš mene na dijetu. bljak ćuko. sliči na minđu jedne plemenitašice oboljele od gen. herpesa plus još cirka 333 bolesti, uključujući nabačaje, pobačaje i urokljive oči. stalno traži ko će joj ispuhati balone
e sad ne mogu kuvati ručak.
odo po štapiće i pelin
Autor: apple29 | 08.10.2010. u 11:45 | opcije
pa ću i ja kasnije puvati balončiće. ako me zaustave na prciklu
Autor: apple29 | 08.10.2010. u 11:45 | opcije
đekna još nije umrla, a ne zna sa ka'će
Autor: apple29 | 08.10.2010. u 11:46 | opcije
jezuš!?! kaj je to?
Autor: Philippe_de_Mala | 08.10.2010. u 16:31 | opcije