i ja bi da sam ovaj dolje!!
Autor: billie_jean_ | 09.10.2010. u 23:26 | opcije
Ah, tko ne bi! :-))))
Autor: vegavega8 | 09.10.2010. u 23:27 | opcije
ko bi mene tak zmasijaj?????
Autor: kjeten | 09.10.2010. u 23:36 | opcije
hahahahhaha..odlično
Autor: _myway55_ | 09.10.2010. u 23:38 | opcije
Ja! Nema frke. A onda ti mene :-))))
Autor: vegavega8 | 09.10.2010. u 23:38 | opcije
Jel'da myway? I naslov uopće nije bezveze: uvjerila sam se da su najuspješnije one veze u kojima su ljudi naučili kako si međusobno ugađati.
Autor: vegavega8 | 09.10.2010. u 23:39 | opcije
jej može ???pazi kaj si jekja.....aj pjvo ti mene....jej kad zavjšiš ja ču tvjdo spavati...
Autor: kjeten | 09.10.2010. u 23:40 | opcije
Nećeš, djagi, nećeš! Vidiš onu šajicu kave? E, ta je tu da te jazbudi kad ja dođem na jed :-))))
Autor: vegavega8 | 09.10.2010. u 23:41 | opcije
ne vjejujem....ja ču zaspat....sigujno
Autor: kjeten | 09.10.2010. u 23:45 | opcije
Puštat ću ti najodnjake ;-))
Autor: vegavega8 | 09.10.2010. u 23:52 | opcije
jaku noć........
Autor: kjeten | 09.10.2010. u 23:52 | opcije
Znači, kocka je bačena? Jaka ti noć i nemoj (se) zgubit! Pus-pus! :-)))
Autor: vegavega8 | 09.10.2010. u 23:53 | opcije
a zato su danas u sparu izložili..masažni stol! fali mi još samo ovaj..gornji!
Autor: menibezmene | 09.10.2010. u 23:57 | opcije
jednostavno,preslatko!!
Autor: patagonia | 10.10.2010. u 0:28 | opcije