TAJNA SRETNE VEZE

09.10.2010. u 23:24   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

i ja bi da sam ovaj dolje!!

Autor: billie_jean_   |   09.10.2010. u 23:26   |   opcije


Ah, tko ne bi! :-))))

Autor: vegavega8   |   09.10.2010. u 23:27   |   opcije


ko bi mene tak zmasijaj?????

Autor: kjeten   |   09.10.2010. u 23:36   |   opcije


hahahahhaha..odlično

Autor: _myway55_   |   09.10.2010. u 23:38   |   opcije


Ja! Nema frke. A onda ti mene :-))))

Autor: vegavega8   |   09.10.2010. u 23:38   |   opcije


Jel'da myway? I naslov uopće nije bezveze: uvjerila sam se da su najuspješnije one veze u kojima su ljudi naučili kako si međusobno ugađati.

Autor: vegavega8   |   09.10.2010. u 23:39   |   opcije


jej može ???pazi kaj si jekja.....aj pjvo ti mene....jej kad zavjšiš ja ču tvjdo spavati...

Autor: kjeten   |   09.10.2010. u 23:40   |   opcije


Nećeš, djagi, nećeš! Vidiš onu šajicu kave? E, ta je tu da te jazbudi kad ja dođem na jed :-))))

Autor: vegavega8   |   09.10.2010. u 23:41   |   opcije


ne vjejujem....ja ču zaspat....sigujno

Autor: kjeten   |   09.10.2010. u 23:45   |   opcije


Puštat ću ti najodnjake ;-))

Autor: vegavega8   |   09.10.2010. u 23:52   |   opcije


jaku noć........

Autor: kjeten   |   09.10.2010. u 23:52   |   opcije


Znači, kocka je bačena? Jaka ti noć i nemoj (se) zgubit! Pus-pus! :-)))

Autor: vegavega8   |   09.10.2010. u 23:53   |   opcije


a zato su danas u sparu izložili..masažni stol! fali mi još samo ovaj..gornji!

Autor: menibezmene   |   09.10.2010. u 23:57   |   opcije


jednostavno,preslatko!!

Autor: patagonia   |   10.10.2010. u 0:28   |   opcije


Dodaj komentar