slatko;))

Autor: ponocna_premijera   |   10.10.2010. u 9:38   |   opcije


A možda je mamurluk :-))

Autor: vegavega8   |   10.10.2010. u 9:43   |   opcije


ne kvari...sakrij se;)))

Autor: ponocna_premijera   |   10.10.2010. u 9:44   |   opcije


Jesam! Viri mi samo nos.

Autor: vegavega8   |   10.10.2010. u 9:49   |   opcije


ah taj nos..uvijek nos;))

Autor: ponocna_premijera   |   10.10.2010. u 9:56   |   opcije


Pusti ti to, dobar nos zlata vrijedi!

Autor: vegavega8   |   10.10.2010. u 9:57   |   opcije


slažem se---ponekad i ne;)))

Autor: ponocna_premijera   |   10.10.2010. u 10:00   |   opcije


Pa nemrem se sjetiti niti jedne situacije kad je loše iznjušiti o čemu se radi; ili što je najbolje.

Autor: vegavega8   |   10.10.2010. u 10:04   |   opcije


recimo-raditi u ribarnici..za početak;))

Autor: ponocna_premijera   |   10.10.2010. u 10:12   |   opcije


Uffff, da... :-(( Ali, kad kupuješ ribu, dobro je imati dobar nos.

Autor: vegavega8   |   10.10.2010. u 10:13   |   opcije


dok on zmiri,maca mu iza ledja stoji zeljna dobrog teka :))

Autor: ruza-hrvatska   |   10.10.2010. u 13:06   |   opcije


Dodaj komentar