slatko;))
Autor: ponocna_premijera | 10.10.2010. u 9:38 | opcije
A možda je mamurluk :-))
Autor: vegavega8 | 10.10.2010. u 9:43 | opcije
ne kvari...sakrij se;)))
Autor: ponocna_premijera | 10.10.2010. u 9:44 | opcije
Jesam! Viri mi samo nos.
Autor: vegavega8 | 10.10.2010. u 9:49 | opcije
ah taj nos..uvijek nos;))
Autor: ponocna_premijera | 10.10.2010. u 9:56 | opcije
Pusti ti to, dobar nos zlata vrijedi!
Autor: vegavega8 | 10.10.2010. u 9:57 | opcije
slažem se---ponekad i ne;)))
Autor: ponocna_premijera | 10.10.2010. u 10:00 | opcije
Pa nemrem se sjetiti niti jedne situacije kad je loše iznjušiti o čemu se radi; ili što je najbolje.
Autor: vegavega8 | 10.10.2010. u 10:04 | opcije
recimo-raditi u ribarnici..za početak;))
Autor: ponocna_premijera | 10.10.2010. u 10:12 | opcije
Uffff, da... :-(( Ali, kad kupuješ ribu, dobro je imati dobar nos.
Autor: vegavega8 | 10.10.2010. u 10:13 | opcije
dok on zmiri,maca mu iza ledja stoji zeljna dobrog teka :))
Autor: ruza-hrvatska | 10.10.2010. u 13:06 | opcije