vidin, otkrila si animacije...čeka nas zima puna animacija.....

Autor: drmax4   |   11.10.2010. u 6:28   |   opcije


i ja,dobrooo jutroooo!!!

Autor: gelsomino7   |   11.10.2010. u 6:30   |   opcije


Akutni ponedjeljkitis! Dobro ti jutro, gelsomino :-))

Autor: vegavega8   |   11.10.2010. u 6:35   |   opcije


pa gde si bre komšinice.
odmah ću na rakiju na pijacu

Autor: apple29   |   11.10.2010. u 6:37   |   opcije


drmo animal

Autor: apple29   |   11.10.2010. u 6:37   |   opcije


ili drmo animir. s rogovima na glavi i ružom u ustima.ma jok, bolje krizantena. pa punici za dan mrtvih.
ionako živi u sjeni njenog nadgrobnog spomenika

Autor: apple29   |   11.10.2010. u 6:39   |   opcije


a jutarnji je pisa o tvon rogu....

Autor: drmax4   |   11.10.2010. u 6:39   |   opcije


što bi je ja usisavačom sa stola. šic i gotovo. ne bi ga ćapala kolače

Autor: apple29   |   11.10.2010. u 6:39   |   opcije


evo, ba je zovem krvavi hemeroidiću iz impresivne pozadine PŽ

Autor: apple29   |   11.10.2010. u 6:40   |   opcije


pazi šta pišeš...zaslužit ćeš debelguzin prezir......

Autor: drmax4   |   11.10.2010. u 6:40   |   opcije


ubiti ona tebe i prezire, ti si samo motika u njenim rukama.....

Autor: drmax4   |   11.10.2010. u 6:40   |   opcije


pljuc....

Autor: drmax4   |   11.10.2010. u 6:41   |   opcije


"al decentni komentari su ispod mog nivoa"
jel vega-kakvi su to komentari?
pritraži ono što ti je ćaća pisa po maramici slinavici kad je špija po birtijama

Autor: apple29   |   11.10.2010. u 6:42   |   opcije


što je dulji i bolji vikend ponedeljkitis je žešći ni bijeli jastuček ne pomaže :(

Autor: gelsomino7   |   11.10.2010. u 6:42   |   opcije


drmax senior-super uho

Autor: apple29   |   11.10.2010. u 6:42   |   opcije


ima bit da ti se ne javlja....

Autor: drmax4   |   11.10.2010. u 6:42   |   opcije


reka san ti nesmiš kontra mačaka....

Autor: drmax4   |   11.10.2010. u 6:43   |   opcije


šteta što nije bilo diktafona tada, moga je danas izdati memoare. kako sam čučao u grmu dok su rušitelji jugoslavije pišali po meni i dogovarali ter. akcije
gorući grm. kasnije je i mojsija optužio

Autor: apple29   |   11.10.2010. u 6:44   |   opcije


ajd još koji komentar, ako nije tvoja zadnja-ne pika se.
sad će drmo koji blog o meni. od ranog jutra je u lovu na babe.
jer ne zna bacagti drkicu. a pž i kompasica mu samo tu i tamo daju prst u pupak

Autor: apple29   |   11.10.2010. u 6:45   |   opcije


mrzin babe bez mašte, a još više mrzin babe plagijatore.....

Autor: drmax4   |   11.10.2010. u 6:45   |   opcije


zaštiti autorska prava, ko severina. prije tog si nabij onaj demižon iz mojeg ti mater pije sebi u prkno.
neće te puno koštati-kunu po cm, dakle dvi kune - zaštita autorskih prava

Autor: apple29   |   11.10.2010. u 6:46   |   opcije


ma najebala si ti.....kad debelguza vidi šta si joj napravila od bloga.....

Autor: drmax4   |   11.10.2010. u 6:47   |   opcije


neš je smit nazvat tjednima.....

Autor: drmax4   |   11.10.2010. u 6:47   |   opcije


ponavljaš se. ajd sad skupi koju moju foru pa bum blog ko što imaš običaj. kako tata drmo

Autor: apple29   |   11.10.2010. u 6:47   |   opcije


nego, je li pž još nevina

Autor: apple29   |   11.10.2010. u 6:48   |   opcije


onda jel je smiš nazvat....

Autor: drmax4   |   11.10.2010. u 6:48   |   opcije


ajd ti lipo jedan blog.
koju ćeš sličicu sad

Autor: apple29   |   11.10.2010. u 6:48   |   opcije


i nemoj zaboraviti odvesti dicu u školu. specijalnu, bit će specijajci ko i ćaća

Autor: apple29   |   11.10.2010. u 6:49   |   opcije


Jesemti, pa kad se vi budite da ste već prije 7 ovako orni za svađanje???

Autor: vegavega8   |   11.10.2010. u 6:49   |   opcije


odoh. p.s. probudi ženicu i onog njezinog. i nemoj joj zaboraviti bide ugrijati da ne prehladi jajnike.
mislim onu bačvu u vanjskom zahodiu koju zajaši kad pere rodnicu

Autor: apple29   |   11.10.2010. u 6:50   |   opcije


Hehehehe....

Autor: nicci   |   11.10.2010. u 7:09   |   opcije


Što volim kad ga ispleska ranom zorom:)

Autor: nicci   |   11.10.2010. u 7:10   |   opcije


Odmah mi je petak:)

Autor: nicci   |   11.10.2010. u 7:11   |   opcije


Ma...kad bolje pročitam...subota je.

Autor: nicci   |   11.10.2010. u 7:12   |   opcije


I to ona subota...dan nakon plaće.

Autor: nicci   |   11.10.2010. u 7:14   |   opcije


Bome...Drmica k'o ministrant kad vidi Rozmarinu.Lagan naklon svaki put:)

Autor: nicci   |   11.10.2010. u 7:15   |   opcije


Ovako je to meni:subota nakon plaće, prvi dan godišnjeg i krećem u šoping bez ograničenja.

Autor: nicci   |   11.10.2010. u 7:17   |   opcije


Svaki put kad on klecne...jedne cipelice upadaju u kesu:)

Autor: nicci   |   11.10.2010. u 7:17   |   opcije


u čemu je u biti fora s tim mačorom!!!???

Autor: cistaticatraziauto   |   11.10.2010. u 9:26   |   opcije


joj,mačka,vodim borbu s mojim crnim perzijanerom,silom se hoće javiti drmaxu na iskru...otima tipkovnicu,grebe,stiska sve po redu...mrnjauuu

Autor: gloginja   |   11.10.2010. u 9:33   |   opcije


Dodaj komentar