vidin, otkrila si animacije...čeka nas zima puna animacija.....
Autor: drmax4 | 11.10.2010. u 6:28 | opcije
i ja,dobrooo jutroooo!!!
Autor: gelsomino7 | 11.10.2010. u 6:30 | opcije
Akutni ponedjeljkitis! Dobro ti jutro, gelsomino :-))
Autor: vegavega8 | 11.10.2010. u 6:35 | opcije
pa gde si bre komšinice.
odmah ću na rakiju na pijacu
Autor: apple29 | 11.10.2010. u 6:37 | opcije
drmo animal
Autor: apple29 | 11.10.2010. u 6:37 | opcije
ili drmo animir. s rogovima na glavi i ružom u ustima.ma jok, bolje krizantena. pa punici za dan mrtvih.
ionako živi u sjeni njenog nadgrobnog spomenika
Autor: apple29 | 11.10.2010. u 6:39 | opcije
a jutarnji je pisa o tvon rogu....
Autor: drmax4 | 11.10.2010. u 6:39 | opcije
što bi je ja usisavačom sa stola. šic i gotovo. ne bi ga ćapala kolače
Autor: apple29 | 11.10.2010. u 6:39 | opcije
evo, ba je zovem krvavi hemeroidiću iz impresivne pozadine PŽ
Autor: apple29 | 11.10.2010. u 6:40 | opcije
pazi šta pišeš...zaslužit ćeš debelguzin prezir......
Autor: drmax4 | 11.10.2010. u 6:40 | opcije
ubiti ona tebe i prezire, ti si samo motika u njenim rukama.....
Autor: drmax4 | 11.10.2010. u 6:40 | opcije
pljuc....
Autor: drmax4 | 11.10.2010. u 6:41 | opcije
"al decentni komentari su ispod mog nivoa"
jel vega-kakvi su to komentari?
pritraži ono što ti je ćaća pisa po maramici slinavici kad je špija po birtijama
Autor: apple29 | 11.10.2010. u 6:42 | opcije
što je dulji i bolji vikend ponedeljkitis je žešći ni bijeli jastuček ne pomaže :(
Autor: gelsomino7 | 11.10.2010. u 6:42 | opcije
drmax senior-super uho
Autor: apple29 | 11.10.2010. u 6:42 | opcije
ima bit da ti se ne javlja....
Autor: drmax4 | 11.10.2010. u 6:42 | opcije
reka san ti nesmiš kontra mačaka....
Autor: drmax4 | 11.10.2010. u 6:43 | opcije
šteta što nije bilo diktafona tada, moga je danas izdati memoare. kako sam čučao u grmu dok su rušitelji jugoslavije pišali po meni i dogovarali ter. akcije
gorući grm. kasnije je i mojsija optužio
Autor: apple29 | 11.10.2010. u 6:44 | opcije
ajd još koji komentar, ako nije tvoja zadnja-ne pika se.
sad će drmo koji blog o meni. od ranog jutra je u lovu na babe.
jer ne zna bacagti drkicu. a pž i kompasica mu samo tu i tamo daju prst u pupak
Autor: apple29 | 11.10.2010. u 6:45 | opcije
mrzin babe bez mašte, a još više mrzin babe plagijatore.....
Autor: drmax4 | 11.10.2010. u 6:45 | opcije
zaštiti autorska prava, ko severina. prije tog si nabij onaj demižon iz mojeg ti mater pije sebi u prkno.
neće te puno koštati-kunu po cm, dakle dvi kune - zaštita autorskih prava
Autor: apple29 | 11.10.2010. u 6:46 | opcije
ma najebala si ti.....kad debelguza vidi šta si joj napravila od bloga.....
Autor: drmax4 | 11.10.2010. u 6:47 | opcije
neš je smit nazvat tjednima.....
Autor: drmax4 | 11.10.2010. u 6:47 | opcije
ponavljaš se. ajd sad skupi koju moju foru pa bum blog ko što imaš običaj. kako tata drmo
Autor: apple29 | 11.10.2010. u 6:47 | opcije
nego, je li pž još nevina
Autor: apple29 | 11.10.2010. u 6:48 | opcije
onda jel je smiš nazvat....
Autor: drmax4 | 11.10.2010. u 6:48 | opcije
ajd ti lipo jedan blog.
koju ćeš sličicu sad
Autor: apple29 | 11.10.2010. u 6:48 | opcije
i nemoj zaboraviti odvesti dicu u školu. specijalnu, bit će specijajci ko i ćaća
Autor: apple29 | 11.10.2010. u 6:49 | opcije
Jesemti, pa kad se vi budite da ste već prije 7 ovako orni za svađanje???
Autor: vegavega8 | 11.10.2010. u 6:49 | opcije
odoh. p.s. probudi ženicu i onog njezinog. i nemoj joj zaboraviti bide ugrijati da ne prehladi jajnike.
mislim onu bačvu u vanjskom zahodiu koju zajaši kad pere rodnicu
Autor: apple29 | 11.10.2010. u 6:50 | opcije
Hehehehe....
Autor: nicci | 11.10.2010. u 7:09 | opcije
Što volim kad ga ispleska ranom zorom:)
Autor: nicci | 11.10.2010. u 7:10 | opcije
Odmah mi je petak:)
Autor: nicci | 11.10.2010. u 7:11 | opcije
Ma...kad bolje pročitam...subota je.
Autor: nicci | 11.10.2010. u 7:12 | opcije
I to ona subota...dan nakon plaće.
Autor: nicci | 11.10.2010. u 7:14 | opcije
Bome...Drmica k'o ministrant kad vidi Rozmarinu.Lagan naklon svaki put:)
Autor: nicci | 11.10.2010. u 7:15 | opcije
Ovako je to meni:subota nakon plaće, prvi dan godišnjeg i krećem u šoping bez ograničenja.
Autor: nicci | 11.10.2010. u 7:17 | opcije
Svaki put kad on klecne...jedne cipelice upadaju u kesu:)
Autor: nicci | 11.10.2010. u 7:17 | opcije
u čemu je u biti fora s tim mačorom!!!???
Autor: cistaticatraziauto | 11.10.2010. u 9:26 | opcije
joj,mačka,vodim borbu s mojim crnim perzijanerom,silom se hoće javiti drmaxu na iskru...otima tipkovnicu,grebe,stiska sve po redu...mrnjauuu
Autor: gloginja | 11.10.2010. u 9:33 | opcije