Mlado meso, mmmm!!!!!
Autor: juicy-mama | 11.10.2010. u 19:50 | opcije
Aha! A tek čvarak! ;-))
Autor: vegavega8 | 11.10.2010. u 19:53 | opcije
to ti je bratić?
Autor: Grofica-Sky-1 | 11.10.2010. u 20:01 | opcije
Kad bih ovog dobila, morala bi biti sretna, jer je toooooliko mladji...tko zna, jel bi me uopce htio....
Autor: juicy-mama | 11.10.2010. u 20:03 | opcije
Juicy, nema on vremena za ljubav, viš da spašava Internet!
Autor: vegavega8 | 11.10.2010. u 20:16 | opcije
hihihih... vega... ovo mi je osvježilo jedu tužnu terensku noć :)))
Autor: apsolutnih101 | 11.10.2010. u 20:24 | opcije
kaj je vama komentatorima, dečku niš ne fali, morti ima i malo viška!
Autor: ikar_i_sin0 | 11.10.2010. u 20:27 | opcije
zakon slika :))))))))))))
Autor: Dummy | 11.10.2010. u 23:19 | opcije