PODREPI, ZBOR!

11.10.2010. u 22:28   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

...evo me, javljam se...

Autor: juicy-mama   |   11.10.2010. u 22:31   |   opcije


...nemam nista protiv biti macji podrep, dapace...jako volim mace...:))))

Autor: juicy-mama   |   11.10.2010. u 22:32   |   opcije


Hvala, Juicy, zauzmi mjesto koje ti najviše paše :-))

Autor: vegavega8   |   11.10.2010. u 22:32   |   opcije


...hvala vega, zauzimam najbolje mjesto, odmah ispod supka...

Autor: juicy-mama   |   11.10.2010. u 22:33   |   opcije


A ova repina, draga moja, bogme čvrsto stoji, zar ne? ;-))

Autor: vegavega8   |   11.10.2010. u 22:33   |   opcije


Znala sam! Odmah na ključnu poziciju!

Autor: vegavega8   |   11.10.2010. u 22:34   |   opcije


Ček malo, nije vrag da si ti jedina podrepica? Stekla sam dojam da je to čitava vojska...

Autor: vegavega8   |   11.10.2010. u 22:34   |   opcije


ima bit da je jedina glupa da to javno prizna.....

Autor: drmax4   |   11.10.2010. u 22:35   |   opcije


Aha, ostali sad dejstvuju iz ilegale ;-))

Autor: vegavega8   |   11.10.2010. u 22:37   |   opcije


Ali imamo i jednog naoružanog muškića, to mi je drago primijetiti :-))

Autor: vegavega8   |   11.10.2010. u 22:38   |   opcije


čuj...tebe muče hemeroidi....

Autor: drmax4   |   11.10.2010. u 22:38   |   opcije


Drmax djeluje iznutra, tj. iz supka...

Autor: juicy-mama   |   11.10.2010. u 22:38   |   opcije


jesi to sama smislila il' ti je debelguza poslala sms.....

Autor: drmax4   |   11.10.2010. u 22:39   |   opcije


:)) ;))

Autor: ikar_i_sin0   |   11.10.2010. u 22:40   |   opcije


Pa dobro, isparit će u plinovitom izdanju, upuvak mali. Možda ponese sa sobom i malo feromona.

Autor: vegavega8   |   11.10.2010. u 22:41   |   opcije


O, evo još jednog časnog podrepčanina, a doveo je i sina! Gospodo, raskomotite se :-)))))

Autor: vegavega8   |   11.10.2010. u 22:42   |   opcije


...to su mi poslali sms iz svemira...neka urota se sprema, trebamo biti spremni...

Autor: juicy-mama   |   11.10.2010. u 22:43   |   opcije


Sad će jedan hackerski upad u sva neprijateljska računala ;-))

Autor: vegavega8   |   11.10.2010. u 22:45   |   opcije


odlično rečeno....

Autor: drmax4   |   11.10.2010. u 22:46   |   opcije


...pazi vega, cuvaj se zasjede...iznutra

Autor: juicy-mama   |   11.10.2010. u 22:49   |   opcije


Viš kak se zdrmani primirio u čmaru, više čak ni ne spominje govna! Uživa čovjek u svom elementu :-))

Autor: vegavega8   |   11.10.2010. u 22:49   |   opcije


odlično rečeno....

Autor: drmax4   |   11.10.2010. u 22:50   |   opcije


Ma kaj iznutra, nema tu prolaza, može mi samo puhati pod rep ;-)) Idem prošetati svog reponju, laka vam noć i hvala na sudjelovanju!

Autor: vegavega8   |   11.10.2010. u 22:50   |   opcije


odlično rečeno....

Autor: drmax4   |   11.10.2010. u 22:51   |   opcije


prdče ti neš ništa nadodat, il nemaš mišljenja kad nema debelguze.....

Autor: drmax4   |   11.10.2010. u 22:55   |   opcije


...ti i ja postajemo sve veci prijatelji vidim ja to, a valjda zbog bliskog polozaja, ja ispod a ti unutra (supak)

Autor: juicy-mama   |   11.10.2010. u 22:59   |   opcije


stiga zakašnjeli sms...triba njemu do prnjavora....

Autor: drmax4   |   11.10.2010. u 23:00   |   opcije


da imaš mozga i smisla za humor napisala bi odlično rečeno...vako...samo u nemoćnu bijesu stišći pesnice.....

Autor: drmax4   |   11.10.2010. u 23:03   |   opcije


...stize javka...dobro receno drmaxe, svaka cast (btw, nije Prnjavor, nego je od Prozora)

Autor: juicy-mama   |   11.10.2010. u 23:07   |   opcije


zvonili ste milord-ice ;)

Autor: Dummy   |   11.10.2010. u 23:10   |   opcije


Dodaj komentar