...evo me, javljam se...
Autor: juicy-mama | 11.10.2010. u 22:31 | opcije
...nemam nista protiv biti macji podrep, dapace...jako volim mace...:))))
Autor: juicy-mama | 11.10.2010. u 22:32 | opcije
Hvala, Juicy, zauzmi mjesto koje ti najviše paše :-))
Autor: vegavega8 | 11.10.2010. u 22:32 | opcije
...hvala vega, zauzimam najbolje mjesto, odmah ispod supka...
Autor: juicy-mama | 11.10.2010. u 22:33 | opcije
A ova repina, draga moja, bogme čvrsto stoji, zar ne? ;-))
Autor: vegavega8 | 11.10.2010. u 22:33 | opcije
Znala sam! Odmah na ključnu poziciju!
Autor: vegavega8 | 11.10.2010. u 22:34 | opcije
Ček malo, nije vrag da si ti jedina podrepica? Stekla sam dojam da je to čitava vojska...
Autor: vegavega8 | 11.10.2010. u 22:34 | opcije
ima bit da je jedina glupa da to javno prizna.....
Autor: drmax4 | 11.10.2010. u 22:35 | opcije
Aha, ostali sad dejstvuju iz ilegale ;-))
Autor: vegavega8 | 11.10.2010. u 22:37 | opcije
Ali imamo i jednog naoružanog muškića, to mi je drago primijetiti :-))
Autor: vegavega8 | 11.10.2010. u 22:38 | opcije
čuj...tebe muče hemeroidi....
Autor: drmax4 | 11.10.2010. u 22:38 | opcije
Drmax djeluje iznutra, tj. iz supka...
Autor: juicy-mama | 11.10.2010. u 22:38 | opcije
jesi to sama smislila il' ti je debelguza poslala sms.....
Autor: drmax4 | 11.10.2010. u 22:39 | opcije
:)) ;))
Autor: ikar_i_sin0 | 11.10.2010. u 22:40 | opcije
Pa dobro, isparit će u plinovitom izdanju, upuvak mali. Možda ponese sa sobom i malo feromona.
Autor: vegavega8 | 11.10.2010. u 22:41 | opcije
O, evo još jednog časnog podrepčanina, a doveo je i sina! Gospodo, raskomotite se :-)))))
Autor: vegavega8 | 11.10.2010. u 22:42 | opcije
...to su mi poslali sms iz svemira...neka urota se sprema, trebamo biti spremni...
Autor: juicy-mama | 11.10.2010. u 22:43 | opcije
Sad će jedan hackerski upad u sva neprijateljska računala ;-))
Autor: vegavega8 | 11.10.2010. u 22:45 | opcije
odlično rečeno....
Autor: drmax4 | 11.10.2010. u 22:46 | opcije
...pazi vega, cuvaj se zasjede...iznutra
Autor: juicy-mama | 11.10.2010. u 22:49 | opcije
Viš kak se zdrmani primirio u čmaru, više čak ni ne spominje govna! Uživa čovjek u svom elementu :-))
Autor: vegavega8 | 11.10.2010. u 22:49 | opcije
odlično rečeno....
Autor: drmax4 | 11.10.2010. u 22:50 | opcije
Ma kaj iznutra, nema tu prolaza, može mi samo puhati pod rep ;-)) Idem prošetati svog reponju, laka vam noć i hvala na sudjelovanju!
Autor: vegavega8 | 11.10.2010. u 22:50 | opcije
odlično rečeno....
Autor: drmax4 | 11.10.2010. u 22:51 | opcije
prdče ti neš ništa nadodat, il nemaš mišljenja kad nema debelguze.....
Autor: drmax4 | 11.10.2010. u 22:55 | opcije
...ti i ja postajemo sve veci prijatelji vidim ja to, a valjda zbog bliskog polozaja, ja ispod a ti unutra (supak)
Autor: juicy-mama | 11.10.2010. u 22:59 | opcije
stiga zakašnjeli sms...triba njemu do prnjavora....
Autor: drmax4 | 11.10.2010. u 23:00 | opcije
da imaš mozga i smisla za humor napisala bi odlično rečeno...vako...samo u nemoćnu bijesu stišći pesnice.....
Autor: drmax4 | 11.10.2010. u 23:03 | opcije
...stize javka...dobro receno drmaxe, svaka cast (btw, nije Prnjavor, nego je od Prozora)
Autor: juicy-mama | 11.10.2010. u 23:07 | opcije
zvonili ste milord-ice ;)
Autor: Dummy | 11.10.2010. u 23:10 | opcije