A ŠTO LI ĆE TEK BITI KAD PROČITA "MALU MORSKU SIRENU"...
13.10.2010. u 9:04 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
oooo blože! što sve ljudi rade od životinja!... mali, bježiiiiiiii!!!!!!!!
Autor: Bageera | 13.10.2010. u 9:34 | opcije
sada se pravu ko da nisu znali a svi su znali svi............ da crveno nejde na zeleno
Autor: Philippe_de_Mala | 13.10.2010. u 10:50 | opcije