JUTRO jutro JUTRO jutro JUTRO jutro JUTRO jutro
16.10.2010. u 8:47 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Privuklo me u zboru pjevanje lijepom jutru;)Jutro i tebi:)::))
Autor: biserna | 16.10.2010. u 9:42 | opcije
Bok, Bis! Ma, nije ti to pjevanje, nego blogovsko jutarenje - pogledaj malo izljeve kreativnosti ;-))
Autor: vegavega8 | 16.10.2010. u 9:53 | opcije
Ja gledam samo na lijepo i "zdravo", niš drugo nije u dosegu mog pogleda i misli.Onom gore ne može pomoći ni Predator.
Autor: biserna | 16.10.2010. u 10:13 | opcije
Znam da nema smisla kritizirati nešto što onaj kojem je kritika upućena ne može promijeniti, ali nije on jedini: ima ovdje i pametnijih, a podjednako sklonih papagajštini - kod njih možda i upali! :-))
Autor: vegavega8 | 16.10.2010. u 10:17 | opcije
Ah,prelijepe su papigice ( slika)za uspoređivanje!!! Ja bi jednu za doma::))))
Autor: biserna | 16.10.2010. u 10:41 | opcije