Privuklo me u zboru pjevanje lijepom jutru;)Jutro i tebi:)::))

Autor: biserna   |   16.10.2010. u 9:42   |   opcije


Bok, Bis! Ma, nije ti to pjevanje, nego blogovsko jutarenje - pogledaj malo izljeve kreativnosti ;-))

Autor: vegavega8   |   16.10.2010. u 9:53   |   opcije


Ja gledam samo na lijepo i "zdravo", niš drugo nije u dosegu mog pogleda i misli.Onom gore ne može pomoći ni Predator.

Autor: biserna   |   16.10.2010. u 10:13   |   opcije


Znam da nema smisla kritizirati nešto što onaj kojem je kritika upućena ne može promijeniti, ali nije on jedini: ima ovdje i pametnijih, a podjednako sklonih papagajštini - kod njih možda i upali! :-))

Autor: vegavega8   |   16.10.2010. u 10:17   |   opcije


Ah,prelijepe su papigice ( slika)za uspoređivanje!!! Ja bi jednu za doma::))))

Autor: biserna   |   16.10.2010. u 10:41   |   opcije


Dodaj komentar