:))...al paše ribanje. Dobro jutro.
Autor: -IG_055 | 17.10.2010. u 9:05 | opcije
Dobro jutro! Je, ovo je ribanje, ali i masaža :-))
Autor: vegavega8 | 17.10.2010. u 9:14 | opcije
Jutro:)
Autor: nicci | 17.10.2010. u 9:16 | opcije
Bok, nicci! Jesi li i ti jutros dobila ribažu? ;-))
Autor: vegavega8 | 17.10.2010. u 9:28 | opcije
Nisam:(Zaspala sam oko 22 uz nekakav teen film.probudila sam se oko 1 i potjerala klince u krpe (film koji su veselo gledali je bio crveno označen brojem 15):))Mustre...još spavaju.
Autor: nicci | 17.10.2010. u 9:33 | opcije
A ja sam dobila ribažu, ali ne i masažu.(Na koncu se ipak pilo!)
Autor: vegavega8 | 17.10.2010. u 9:45 | opcije
Nije bilo dobro?
Autor: nicci | 17.10.2010. u 9:47 | opcije
Ma ne, bilo je, ali su se moji ukućani ljutnuli što ih zapostavljam. A danas ću opet ;-))
Autor: vegavega8 | 17.10.2010. u 9:58 | opcije
Hehehe....baš se veselim:)
Autor: nicci | 17.10.2010. u 9:59 | opcije