:))...al paše ribanje. Dobro jutro.

Autor: -IG_055   |   17.10.2010. u 9:05   |   opcije


Dobro jutro! Je, ovo je ribanje, ali i masaža :-))

Autor: vegavega8   |   17.10.2010. u 9:14   |   opcije


Jutro:)

Autor: nicci   |   17.10.2010. u 9:16   |   opcije


Bok, nicci! Jesi li i ti jutros dobila ribažu? ;-))

Autor: vegavega8   |   17.10.2010. u 9:28   |   opcije


Nisam:(Zaspala sam oko 22 uz nekakav teen film.probudila sam se oko 1 i potjerala klince u krpe (film koji su veselo gledali je bio crveno označen brojem 15):))Mustre...još spavaju.

Autor: nicci   |   17.10.2010. u 9:33   |   opcije


A ja sam dobila ribažu, ali ne i masažu.(Na koncu se ipak pilo!)

Autor: vegavega8   |   17.10.2010. u 9:45   |   opcije


Nije bilo dobro?

Autor: nicci   |   17.10.2010. u 9:47   |   opcije


Ma ne, bilo je, ali su se moji ukućani ljutnuli što ih zapostavljam. A danas ću opet ;-))

Autor: vegavega8   |   17.10.2010. u 9:58   |   opcije


Hehehe....baš se veselim:)

Autor: nicci   |   17.10.2010. u 9:59   |   opcije


Dodaj komentar