hahaha....treba sjašiti nakon ovoga;))

Autor: ponocna_premijera   |   17.10.2010. u 14:42   |   opcije


evo čovjek jaše prasicu ima nade da i vas neki zajaše

Autor: LEO27GOD   |   17.10.2010. u 14:43   |   opcije


Drž'se, Vega!

Autor: U_rikverc   |   17.10.2010. u 14:58   |   opcije


Aha, to mu je vježba? Duhovna, bit će ;-))

Autor: vegavega8   |   17.10.2010. u 15:10   |   opcije


bome,ova prasica je-puna duha;)))

Autor: ponocna_premijera   |   17.10.2010. u 15:19   |   opcije


ovo krme je očito drmax!!!

Autor: billie_jean_   |   17.10.2010. u 16:16   |   opcije


Dodaj komentar