SNIMLJENO SATELITOM: DR. ME. UZJAŠIO KRME I KRENUO ZA ZAGREB!
17.10.2010. u 14:28 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
hahaha....treba sjašiti nakon ovoga;))
Autor: ponocna_premijera | 17.10.2010. u 14:42 | opcije
evo čovjek jaše prasicu ima nade da i vas neki zajaše
Autor: LEO27GOD | 17.10.2010. u 14:43 | opcije
Drž'se, Vega!
Autor: U_rikverc | 17.10.2010. u 14:58 | opcije
Aha, to mu je vježba? Duhovna, bit će ;-))
Autor: vegavega8 | 17.10.2010. u 15:10 | opcije
bome,ova prasica je-puna duha;)))
Autor: ponocna_premijera | 17.10.2010. u 15:19 | opcije
ovo krme je očito drmax!!!
Autor: billie_jean_ | 17.10.2010. u 16:16 | opcije