AH, DA SAM BAR DUPIN... NE BI MI SMETALA KIŠA
18.10.2010. u 7:38 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
meni ne smeta ni ovako
Autor: rozmarina-baba | 18.10.2010. u 8:07 | opcije
da mi je bazen isprid kuće, kupila bih dupina
Autor: rozmarina-baba | 18.10.2010. u 8:08 | opcije
ne znam može li u bunaru živiti
Autor: rozmarina-baba | 18.10.2010. u 8:08 | opcije
A vjerojatno bi ga malo izribala sanitar WC-om, jel'da?
Autor: vegavega8 | 18.10.2010. u 8:16 | opcije
haha. samo da mu kamenac skinem ko grdelinima
Autor: rozmarina-baba | 18.10.2010. u 8:18 | opcije
Možda bi bilo najbolje da ga prvo iskuhaš?
Autor: vegavega8 | 18.10.2010. u 8:23 | opcije
On se samo smije i misli svoje, pije svoju "dozu" kave(čitaj vode)...dobro jutro,sunčano:-)))
Autor: biserna | 18.10.2010. u 8:23 | opcije
Bok, Bis! Kod mene je sunce samo u duhu, a taj se još malo mora razvedravati :-))
Autor: vegavega8 | 18.10.2010. u 8:30 | opcije
boli njega briga što je vani još mrak :)
Autor: prije_kise | 18.10.2010. u 8:37 | opcije
Je, a nekoga slučajno isprdnu kad ćaća drmne nakon graha i zauvijek ostaje bezobličan i bezličan, zar ne?
Autor: vegavega8 | 18.10.2010. u 8:56 | opcije
Prijekišna, dan je, DAN! Probudi se! :-))
Autor: vegavega8 | 18.10.2010. u 8:57 | opcije
dica ti se ne rađaju tako, a šta to tebi govorin, suva grano.....
Autor: drmax6 | 18.10.2010. u 9:00 | opcije
ti si zločesta, debela i stara žena, bez potomstva, koja nama govori kako ćemo mi odgajat dicu......
Autor: drmax6 | 18.10.2010. u 9:02 | opcije
ko ne nosi hranu, ne može ni živit....
Autor: drmax6 | 18.10.2010. u 9:04 | opcije
već te zamišljan, kako uspaničeno vičeš: ali ja pišen prekrasne tekstove na weblogu....tako su lipi i zeleni....
Autor: drmax6 | 18.10.2010. u 9:05 | opcije