meni ne smeta ni ovako

Autor: rozmarina-baba   |   18.10.2010. u 8:07   |   opcije


da mi je bazen isprid kuće, kupila bih dupina

Autor: rozmarina-baba   |   18.10.2010. u 8:08   |   opcije


ne znam može li u bunaru živiti

Autor: rozmarina-baba   |   18.10.2010. u 8:08   |   opcije


A vjerojatno bi ga malo izribala sanitar WC-om, jel'da?

Autor: vegavega8   |   18.10.2010. u 8:16   |   opcije


haha. samo da mu kamenac skinem ko grdelinima

Autor: rozmarina-baba   |   18.10.2010. u 8:18   |   opcije


Možda bi bilo najbolje da ga prvo iskuhaš?

Autor: vegavega8   |   18.10.2010. u 8:23   |   opcije


On se samo smije i misli svoje, pije svoju "dozu" kave(čitaj vode)...dobro jutro,sunčano:-)))

Autor: biserna   |   18.10.2010. u 8:23   |   opcije


Bok, Bis! Kod mene je sunce samo u duhu, a taj se još malo mora razvedravati :-))

Autor: vegavega8   |   18.10.2010. u 8:30   |   opcije


boli njega briga što je vani još mrak :)

Autor: prije_kise   |   18.10.2010. u 8:37   |   opcije


Je, a nekoga slučajno isprdnu kad ćaća drmne nakon graha i zauvijek ostaje bezobličan i bezličan, zar ne?

Autor: vegavega8   |   18.10.2010. u 8:56   |   opcije


Prijekišna, dan je, DAN! Probudi se! :-))

Autor: vegavega8   |   18.10.2010. u 8:57   |   opcije


dica ti se ne rađaju tako, a šta to tebi govorin, suva grano.....

Autor: drmax6   |   18.10.2010. u 9:00   |   opcije


ti si zločesta, debela i stara žena, bez potomstva, koja nama govori kako ćemo mi odgajat dicu......

Autor: drmax6   |   18.10.2010. u 9:02   |   opcije


ko ne nosi hranu, ne može ni živit....

Autor: drmax6   |   18.10.2010. u 9:04   |   opcije


već te zamišljan, kako uspaničeno vičeš: ali ja pišen prekrasne tekstove na weblogu....tako su lipi i zeleni....

Autor: drmax6   |   18.10.2010. u 9:05   |   opcije


Dodaj komentar