ma daj, pa tko nas pita !!!
Autor: _igra_ | 18.10.2010. u 22:21 | opcije
Pa i to kaj veliš - oglašivače uvijek mogu privući "mrtvim dušama" koje su zaboravile pass pa ne mogu obrisati neaktivne profile; a neki su i fakat mrtvi.
Autor: vevegaga08 | 18.10.2010. u 22:23 | opcije
