NE SVIĐA NAM SE!

18.10.2010. u 22:18   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ma daj, pa tko nas pita !!!

Autor: _igra_   |   18.10.2010. u 22:21   |   opcije


Pa i to kaj veliš - oglašivače uvijek mogu privući "mrtvim dušama" koje su zaboravile pass pa ne mogu obrisati neaktivne profile; a neki su i fakat mrtvi.

Autor: vevegaga08   |   18.10.2010. u 22:23   |   opcije


Dodaj komentar