baš je lijep :))
Autor: _igra_ | 18.10.2010. u 22:20 | opcije
Macan jest, blog nije.
Autor: vevegaga08 | 18.10.2010. u 22:24 | opcije
uzalud mi protestiramo, oni misle...ruza cvjeta i ne pita zašto.
Autor: _igra_ | 18.10.2010. u 22:27 | opcije
No dobro, tko zna, možda je ovo sređivanje imidža tek početak, možda sad počiste i smeće od članstva... Ali, nekak sam skeptična ;-))
Autor: vegavega8 | 18.10.2010. u 22:33 | opcije
vegavega8, pa znaš i sama, koliko god se trudiš čistiti, smeća uvijek ima :))
Autor: _igra_ | 18.10.2010. u 22:36 | opcije
