GROZOTA

18.10.2010. u 22:20   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

baš je lijep :))

Autor: _igra_   |   18.10.2010. u 22:20   |   opcije


Macan jest, blog nije.

Autor: vevegaga08   |   18.10.2010. u 22:24   |   opcije


uzalud mi protestiramo, oni misle...ruza cvjeta i ne pita zašto.

Autor: _igra_   |   18.10.2010. u 22:27   |   opcije


No dobro, tko zna, možda je ovo sređivanje imidža tek početak, možda sad počiste i smeće od članstva... Ali, nekak sam skeptična ;-))

Autor: vegavega8   |   18.10.2010. u 22:33   |   opcije


vegavega8, pa znaš i sama, koliko god se trudiš čistiti, smeća uvijek ima :))

Autor: _igra_   |   18.10.2010. u 22:36   |   opcije


Dodaj komentar