BIJESAN PAS

20.10.2010. u 22:50   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Najbolja su mu jajca...

Autor: juicy-mama   |   20.10.2010. u 22:51   |   opcije


Aha. Prava muškarčina! ;-))

Autor: vevegaga08   |   20.10.2010. u 22:53   |   opcije


Doduse, noge su mu pretanke, a trbuh prevelki, ali kao sto kazes...prava muskarcina

Autor: juicy-mama   |   20.10.2010. u 22:54   |   opcije


Je, i zubi istureni... Ali, on zna da je premija!

Autor: vegavega8   |   20.10.2010. u 22:57   |   opcije


Joj, joj, nisam vidjela šupčić...

Autor: juicy-mama   |   20.10.2010. u 22:59   |   opcije


A ipak je bijesan... ide proć, nezadovoljan. Ili nezadovoljen?

Autor: vegavega8   |   20.10.2010. u 23:00   |   opcije


kaje babe??? na koga ajudijate???????

Autor: kjeten   |   20.10.2010. u 23:13   |   opcije


dobra večer, vega... dobar je ovaj komad muškića... :)))

Autor: _adastra_   |   20.10.2010. u 23:16   |   opcije


Dodaj komentar