Najbolja su mu jajca...
Autor: juicy-mama | 20.10.2010. u 22:51 | opcije
Aha. Prava muškarčina! ;-))
Autor: vevegaga08 | 20.10.2010. u 22:53 | opcije
Doduse, noge su mu pretanke, a trbuh prevelki, ali kao sto kazes...prava muskarcina
Autor: juicy-mama | 20.10.2010. u 22:54 | opcije
Je, i zubi istureni... Ali, on zna da je premija!
Autor: vegavega8 | 20.10.2010. u 22:57 | opcije
Joj, joj, nisam vidjela šupčić...
Autor: juicy-mama | 20.10.2010. u 22:59 | opcije
A ipak je bijesan... ide proć, nezadovoljan. Ili nezadovoljen?
Autor: vegavega8 | 20.10.2010. u 23:00 | opcije
kaje babe??? na koga ajudijate???????
Autor: kjeten | 20.10.2010. u 23:13 | opcije
dobra večer, vega... dobar je ovaj komad muškića... :)))
Autor: _adastra_ | 20.10.2010. u 23:16 | opcije
