i ja imam ekspandere pa se ne hvalim tako :)
Autor: Illija | 21.10.2010. u 8:17 | opcije
Ma meni je malac samo za inspiraciju :-)))
Autor: vegavega8 | 21.10.2010. u 8:20 | opcije
odlična sprava za vježbanje. nije skupa, ne smeta po kući, može se odvježbati pomalo bilo kada, a ima odlične učinke za kondiciju. samo treba pravilno raditi. naravno da se količina federa stavlja prema mogućnostima ponaosob.
Autor: Illija | 21.10.2010. u 8:25 | opcije
Ja imam samo dvije sprave: orbitrek, koji mi služi za vješanje veša i nekakvu stiskalicu (možeš koljenima, bedrima, rukama, kak hoćeš) koja skuplja prašinu :-((
Autor: vegavega8 | 21.10.2010. u 8:33 | opcije
