ŽIV, ŽIV!

21.10.2010. u 7:14   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

i ja imam ekspandere pa se ne hvalim tako :)

Autor: Illija   |   21.10.2010. u 8:17   |   opcije


Ma meni je malac samo za inspiraciju :-)))

Autor: vegavega8   |   21.10.2010. u 8:20   |   opcije


odlična sprava za vježbanje. nije skupa, ne smeta po kući, može se odvježbati pomalo bilo kada, a ima odlične učinke za kondiciju. samo treba pravilno raditi. naravno da se količina federa stavlja prema mogućnostima ponaosob.

Autor: Illija   |   21.10.2010. u 8:25   |   opcije


Ja imam samo dvije sprave: orbitrek, koji mi služi za vješanje veša i nekakvu stiskalicu (možeš koljenima, bedrima, rukama, kak hoćeš) koja skuplja prašinu :-((

Autor: vegavega8   |   21.10.2010. u 8:33   |   opcije


Dodaj komentar