KONKURENCIJA

21.10.2010. u 23:00   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Prvo skin...estetski je krasan, ali me svaki put glava zaboli, kad ha otvorim...drugo, los pelikanos izgleda bas trapavo s tom velikom kljuninom i malom ribicom:)))

Autor: juicy-mama   |   21.10.2010. u 23:12   |   opcije


Los Pelikanos uspijeva uloviti samo sitne ribice :-)) (A ovaj skin je super za fotke, za pisanje jock.)

Autor: vegavega8   |   21.10.2010. u 23:34   |   opcije


navujam za ribicu

Autor: zyyz   |   22.10.2010. u 0:05   |   opcije


Hm. Možda ribica tako ispunjava svoju životnu misiju? Što je sudbina sitnih bića nego da budu hrana većima od sebe? Osim ako mogu narasti. Uvijek je tužno kad te netko poždere dok si još u razvoju.

Autor: vegavega8   |   22.10.2010. u 0:11   |   opcije


Dodaj komentar