Prvo skin...estetski je krasan, ali me svaki put glava zaboli, kad ha otvorim...drugo, los pelikanos izgleda bas trapavo s tom velikom kljuninom i malom ribicom:)))
Autor: juicy-mama | 21.10.2010. u 23:12 | opcije
Los Pelikanos uspijeva uloviti samo sitne ribice :-)) (A ovaj skin je super za fotke, za pisanje jock.)
Autor: vegavega8 | 21.10.2010. u 23:34 | opcije
navujam za ribicu
Autor: zyyz | 22.10.2010. u 0:05 | opcije
Hm. Možda ribica tako ispunjava svoju životnu misiju? Što je sudbina sitnih bića nego da budu hrana većima od sebe? Osim ako mogu narasti. Uvijek je tužno kad te netko poždere dok si još u razvoju.
Autor: vegavega8 | 22.10.2010. u 0:11 | opcije
