morski pas!!!
Autor: cistaticatraziauto | 22.10.2010. u 9:32 | opcije
..zgodna slika .. no bas i nije neka hrabrost :))
Autor: napad_na_jagode | 22.10.2010. u 9:34 | opcije
Bogme, ovo je junačko morsko pseto - pogleč koliki je on, a koliko je daleko do obale!
Autor: vegavega8 | 22.10.2010. u 9:37 | opcije
pa ..zna plivati .. :) ..i ima najmanje 7 godina ovaj pas .. znači da je zdrav i odrastao i ne boji se vode.. on ustvari uziva i jedva ceka da zaroni :)
Autor: napad_na_jagode | 22.10.2010. u 9:39 | opcije
Hihihihihi, a jel' zna kao onaj iz Tele 2 i lajkati ili samo lajati?
Autor: dudhaimurvimorus | 22.10.2010. u 9:42 | opcije
taj zna amo vrtit kutije šibica po sajmovima i crtat po vodokotliću dok kaka :)
Autor: napad_na_jagode | 22.10.2010. u 9:45 | opcije
Ja mislim da taj zna upecati morske ribice jedno dvadeset puta veće od sebe (znate li da špic u prosjeku ima samo 3 kile?). A vi ste ljubomoooorniiiiii!
Autor: vegavega8 | 22.10.2010. u 9:52 | opcije
Prokleti vlasnici na koji podmukao nacim se rjesavaju psica, sosjecam i smrc,osjecajem sam drugacija od Vas.
Autor: darling03 | 22.10.2010. u 9:58 | opcije
naći će on svoju plavu lagunu :)
Autor: Dummy | 22.10.2010. u 10:35 | opcije
Ne brini, darling, viš da malac ima i plutaču i sigurnosnu uzicu :-))
Autor: vegavega8 | 22.10.2010. u 11:05 | opcije
