ha ha,pravi je..
Autor: gloginja | 23.10.2010. u 9:35 | opcije
dobro jutro vega:)
Autor: eternis | 23.10.2010. u 9:37 | opcije
Gledam tjednu prognozu - danas nam je zadnji sunčani dan za dugo, dugo vremena. Dakle, idem s dasom! :-))
Autor: vegavega8 | 23.10.2010. u 9:40 | opcije
hm. ko je butko?
Autor: 321-kreni | 23.10.2010. u 9:49 | opcije
U ovom slučaju gdin bokser, ali ako ukucaš u youtube, dobit ćeš jednog glasnijeg ;-))
Autor: vegavega8 | 23.10.2010. u 9:52 | opcije
Blog govori više o autoru nago o onome kome je namijenjeno.
Autor: trnoruzica01 | 23.10.2010. u 10:04 | opcije
Slažem se i mislim da tako i treba biti. A isto vrijedi i za komentare.
Autor: vegavega8 | 23.10.2010. u 10:07 | opcije
i kaj vi ekipa velite na ovo blogovsko mrtvilo?
Autor: 321-kreni | 23.10.2010. u 10:19 | opcije
na pseću, ti si đavolski lijep...!.
Autor: _igra_ | 23.10.2010. u 10:27 | opcije
Mrtvilo? Po meni nije mrtvo, lijepo se pospominjamo, tiho, decentno... Meni je bilo mrtvilo kad bi prve tri stranice zauzeo isti autor s 5 nickova.
Autor: vegavega8 | 23.10.2010. u 10:29 | opcije
Vidi kako je odlučan osvojiti i nas, vlasnika sigurno je.
Ovdje nema sunca, sutra kiša a poslije do petka sunce bez oblaka( tako kažu ako ne lažu..opet.-)))))
Autor: biserna | 23.10.2010. u 11:01 | opcije
