ha ha,pravi je..

Autor: gloginja   |   23.10.2010. u 9:35   |   opcije


dobro jutro vega:)

Autor: eternis   |   23.10.2010. u 9:37   |   opcije


Gledam tjednu prognozu - danas nam je zadnji sunčani dan za dugo, dugo vremena. Dakle, idem s dasom! :-))

Autor: vegavega8   |   23.10.2010. u 9:40   |   opcije


hm. ko je butko?

Autor: 321-kreni   |   23.10.2010. u 9:49   |   opcije


U ovom slučaju gdin bokser, ali ako ukucaš u youtube, dobit ćeš jednog glasnijeg ;-))

Autor: vegavega8   |   23.10.2010. u 9:52   |   opcije


Blog govori više o autoru nago o onome kome je namijenjeno.

Autor: trnoruzica01   |   23.10.2010. u 10:04   |   opcije


Slažem se i mislim da tako i treba biti. A isto vrijedi i za komentare.

Autor: vegavega8   |   23.10.2010. u 10:07   |   opcije


i kaj vi ekipa velite na ovo blogovsko mrtvilo?

Autor: 321-kreni   |   23.10.2010. u 10:19   |   opcije


na pseću, ti si đavolski lijep...!.

Autor: _igra_   |   23.10.2010. u 10:27   |   opcije


Mrtvilo? Po meni nije mrtvo, lijepo se pospominjamo, tiho, decentno... Meni je bilo mrtvilo kad bi prve tri stranice zauzeo isti autor s 5 nickova.

Autor: vegavega8   |   23.10.2010. u 10:29   |   opcije


Vidi kako je odlučan osvojiti i nas, vlasnika sigurno je.
Ovdje nema sunca, sutra kiša a poslije do petka sunce bez oblaka( tako kažu ako ne lažu..opet.-)))))

Autor: biserna   |   23.10.2010. u 11:01   |   opcije


Dodaj komentar