IDEMO?

23.10.2010. u 10:19   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Gaga......ljepote li

Autor: darling03   |   23.10.2010. u 10:27   |   opcije


Da čovjek ovak poslaže boje, rekli bismo - kič. Ali kad se samo složi - FIJUUUUU! :-)))

Autor: vegavega8   |   23.10.2010. u 10:30   |   opcije


Gaga, kad si ti zadnji put bila u prirodi? :-D

Autor: _diplomac   |   23.10.2010. u 10:34   |   opcije


Jel ju ti to pozivas?

Autor: juicy-mama   |   23.10.2010. u 10:40   |   opcije


: vevegaga08, hvala ti za posjetu mojem domu, tim si lijepim zelenim , oker,zutim, crvenim, narančastim do nijanski smeđim bojama , i gotovo ljubičastom bojom rijeke udahnula jesen u moj mali svijet...

Autor: _igra_   |   23.10.2010. u 10:41   |   opcije


Evo, sad smo svi na izletu! A ja u šlapama i šlafroku :-)))))

Autor: vegavega8   |   23.10.2010. u 10:44   |   opcije


da mi je sad biti tamo ........
predivno........ nestvarno......

Autor: akvalanja   |   23.10.2010. u 11:28   |   opcije


Dodaj komentar