Gaga......ljepote li
Autor: darling03 | 23.10.2010. u 10:27 | opcije
Da čovjek ovak poslaže boje, rekli bismo - kič. Ali kad se samo složi - FIJUUUUU! :-)))
Autor: vegavega8 | 23.10.2010. u 10:30 | opcije
Gaga, kad si ti zadnji put bila u prirodi? :-D
Autor: _diplomac | 23.10.2010. u 10:34 | opcije
Jel ju ti to pozivas?
Autor: juicy-mama | 23.10.2010. u 10:40 | opcije
: vevegaga08, hvala ti za posjetu mojem domu, tim si lijepim zelenim , oker,zutim, crvenim, narančastim do nijanski smeđim bojama , i gotovo ljubičastom bojom rijeke udahnula jesen u moj mali svijet...
Autor: _igra_ | 23.10.2010. u 10:41 | opcije
Evo, sad smo svi na izletu! A ja u šlapama i šlafroku :-)))))
Autor: vegavega8 | 23.10.2010. u 10:44 | opcije
da mi je sad biti tamo ........
predivno........ nestvarno......
Autor: akvalanja | 23.10.2010. u 11:28 | opcije
