e ovo je prava slika i komentar nečijeg života

Autor: RI41   |   24.10.2010. u 9:43   |   opcije


sada će se muški i ženski "jastrebovi"podijeliti , kojeg je spola životinja koja pliva ,a kojeg ona koja stoji

Autor: RI41   |   24.10.2010. u 9:45   |   opcije


donja je preparirana

Autor: Illija   |   24.10.2010. u 9:49   |   opcije


Što je također česta životna pojava, Illija - jedno u paru preparirano, drugo njurgavo, jedno pluta, drugo na grbači.

Autor: vegavega8   |   24.10.2010. u 10:03   |   opcije


zamisli da je živa

Autor: RI41   |   24.10.2010. u 10:03   |   opcije


što mu , joj vrijedi njurganje, kad ova dole ne čuje.

Autor: bijelatama   |   24.10.2010. u 10:08   |   opcije


Jel bi mogla ostat živa u ovakvoj situaciji?

Autor: vegavega8   |   24.10.2010. u 10:08   |   opcije


Možda tako ovaj gornji zna da je on/a živ/a, bijelatamo? ;-))

Autor: vegavega8   |   24.10.2010. u 10:09   |   opcije


ova donja može još podnijeti, naime ima crtu ispod krila do kud joj je maksimalni gaz :)

Autor: Illija   |   24.10.2010. u 10:14   |   opcije


Možda tako ovaj gornji zna da je on/a živ/a, bijelatamo? ;-))vegavega

da, dobro si to zapazila, al ne zna da je bedast i šašav takav :-)

Autor: bijelatama   |   24.10.2010. u 10:19   |   opcije


Eh, da to zna... - bi li bio/la dolje? Možda i bi, mnogi vele da je baš TO ljubav.

Autor: vegavega8   |   24.10.2010. u 10:22   |   opcije


mislila sam na gornjeg!

Autor: bijelatama   |   24.10.2010. u 10:55   |   opcije


Dodaj komentar