e ovo je prava slika i komentar nečijeg života
Autor: RI41 | 24.10.2010. u 9:43 | opcije
sada će se muški i ženski "jastrebovi"podijeliti , kojeg je spola životinja koja pliva ,a kojeg ona koja stoji
Autor: RI41 | 24.10.2010. u 9:45 | opcije
donja je preparirana
Autor: Illija | 24.10.2010. u 9:49 | opcije
Što je također česta životna pojava, Illija - jedno u paru preparirano, drugo njurgavo, jedno pluta, drugo na grbači.
Autor: vegavega8 | 24.10.2010. u 10:03 | opcije
zamisli da je živa
Autor: RI41 | 24.10.2010. u 10:03 | opcije
što mu , joj vrijedi njurganje, kad ova dole ne čuje.
Autor: bijelatama | 24.10.2010. u 10:08 | opcije
Jel bi mogla ostat živa u ovakvoj situaciji?
Autor: vegavega8 | 24.10.2010. u 10:08 | opcije
Možda tako ovaj gornji zna da je on/a živ/a, bijelatamo? ;-))
Autor: vegavega8 | 24.10.2010. u 10:09 | opcije
ova donja može još podnijeti, naime ima crtu ispod krila do kud joj je maksimalni gaz :)
Autor: Illija | 24.10.2010. u 10:14 | opcije
Možda tako ovaj gornji zna da je on/a živ/a, bijelatamo? ;-))vegavega
da, dobro si to zapazila, al ne zna da je bedast i šašav takav :-)
Autor: bijelatama | 24.10.2010. u 10:19 | opcije
Eh, da to zna... - bi li bio/la dolje? Možda i bi, mnogi vele da je baš TO ljubav.
Autor: vegavega8 | 24.10.2010. u 10:22 | opcije
mislila sam na gornjeg!
Autor: bijelatama | 24.10.2010. u 10:55 | opcije
