pa ta je catwomen...ili catman
Autor: -2longalone- | 24.10.2010. u 22:42 | opcije
Cica-ekvilibristica :-))
Autor: vegavega8 | 24.10.2010. u 22:46 | opcije
definitivno nije,cica umjetnica:)))
Autor: -2longalone- | 24.10.2010. u 22:56 | opcije
Imala sam nick Mica-umjetnica - definitivno jedan od mojih najpopularnijih! Izgleda da u svakom muškarcu čuči mačorčina ;-))
Autor: vegavega8 | 24.10.2010. u 23:09 | opcije
Ne čini ti se Vega da je to Epi?:-)))) idem ga tražit:-(
Autor: biserna | 24.10.2010. u 23:24 | opcije
ako netko zna,siniša zna:))
Autor: -2longalone- | 24.10.2010. u 23:25 | opcije
Kaj Epi opet skita, bis? Ccccc... A nije ni čudo, tako epog macana sigurno sve mačke vole, pa ga vabe, pa ga zovu... :-))
Autor: vegavega8 | 24.10.2010. u 23:40 | opcije
Jel onaj moj Siniša ili neki drugi pametnjaković?
Autor: vegavega8 | 24.10.2010. u 23:40 | opcije
...dobila sam napad panike samo gledajuci slikicu...i sjetila se mojeg Ayrtona, koji je iskoristio priliku, kad nisam pazila i popeo se na prozor na 24. katu...
Autor: juicy-mama | 24.10.2010. u 23:41 | opcije
Nema mjesta panici, juicy, viš kak se fino namjestio za slikanje :-)) Idem knjavati, laka vam noć!
Autor: vegavega8 | 24.10.2010. u 23:59 | opcije
