CITY KITTY

24.10.2010. u 22:39   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

pa ta je catwomen...ili catman

Autor: -2longalone-   |   24.10.2010. u 22:42   |   opcije


Cica-ekvilibristica :-))

Autor: vegavega8   |   24.10.2010. u 22:46   |   opcije


definitivno nije,cica umjetnica:)))

Autor: -2longalone-   |   24.10.2010. u 22:56   |   opcije


Imala sam nick Mica-umjetnica - definitivno jedan od mojih najpopularnijih! Izgleda da u svakom muškarcu čuči mačorčina ;-))

Autor: vegavega8   |   24.10.2010. u 23:09   |   opcije


Ne čini ti se Vega da je to Epi?:-)))) idem ga tražit:-(

Autor: biserna   |   24.10.2010. u 23:24   |   opcije


ako netko zna,siniša zna:))

Autor: -2longalone-   |   24.10.2010. u 23:25   |   opcije


Kaj Epi opet skita, bis? Ccccc... A nije ni čudo, tako epog macana sigurno sve mačke vole, pa ga vabe, pa ga zovu... :-))

Autor: vegavega8   |   24.10.2010. u 23:40   |   opcije


Jel onaj moj Siniša ili neki drugi pametnjaković?

Autor: vegavega8   |   24.10.2010. u 23:40   |   opcije


...dobila sam napad panike samo gledajuci slikicu...i sjetila se mojeg Ayrtona, koji je iskoristio priliku, kad nisam pazila i popeo se na prozor na 24. katu...

Autor: juicy-mama   |   24.10.2010. u 23:41   |   opcije


Nema mjesta panici, juicy, viš kak se fino namjestio za slikanje :-)) Idem knjavati, laka vam noć!

Autor: vegavega8   |   24.10.2010. u 23:59   |   opcije


Dodaj komentar