Tico!!!!!!...bježi!!!!!!!!!!!!!!!!

Autor: cistaticatraziauto   |   25.10.2010. u 8:05   |   opcije


Sad će, polako... Viš da je pospana. Kao i maca.

Autor: vegavega8   |   25.10.2010. u 8:09   |   opcije


ma...gle pogled macin....zaskočit će je!!!

Autor: cistaticatraziauto   |   25.10.2010. u 8:30   |   opcije


Ma ne brini, maca je zaboravila ponijeti sol.

Autor: vegavega8   |   25.10.2010. u 8:35   |   opcije


sol...fučkaš sol ako je ponjela zube!!!:))

Autor: cistaticatraziauto   |   25.10.2010. u 8:39   |   opcije


Je, a kak bu joj stavila soli na rep?

Autor: vegavega8   |   25.10.2010. u 8:42   |   opcije


je, je baš je briga za sol...ona naoštri panđe i hop....

Autor: cistaticatraziauto   |   25.10.2010. u 8:44   |   opcije


To je tak kad želiš biti slobodan.

Autor: daily1   |   25.10.2010. u 9:01   |   opcije


Dodaj komentar