Tico!!!!!!...bježi!!!!!!!!!!!!!!!!
Autor: cistaticatraziauto | 25.10.2010. u 8:05 | opcije
Sad će, polako... Viš da je pospana. Kao i maca.
Autor: vegavega8 | 25.10.2010. u 8:09 | opcije
ma...gle pogled macin....zaskočit će je!!!
Autor: cistaticatraziauto | 25.10.2010. u 8:30 | opcije
Ma ne brini, maca je zaboravila ponijeti sol.
Autor: vegavega8 | 25.10.2010. u 8:35 | opcije
sol...fučkaš sol ako je ponjela zube!!!:))
Autor: cistaticatraziauto | 25.10.2010. u 8:39 | opcije
Je, a kak bu joj stavila soli na rep?
Autor: vegavega8 | 25.10.2010. u 8:42 | opcije
je, je baš je briga za sol...ona naoštri panđe i hop....
Autor: cistaticatraziauto | 25.10.2010. u 8:44 | opcije
To je tak kad želiš biti slobodan.
Autor: daily1 | 25.10.2010. u 9:01 | opcije
