PRESKOK, NASKOK...?

28.10.2010. u 0:11 | Editirano: 28.10.2010. u 0:12 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
ko bi gore sad je dole a ko dole sad je gore
Autor: skrivena007 | 28.10.2010. u 0:19 | opcije
Jel to ono, preskok preko konja?
Autor: 1leega | 28.10.2010. u 0:20 | opcije
Je, tak to obično biva... Bitno je da je ova dolje izdržljiva. A pogle kak mišićavu rit ima ova gornja! ;-))
Autor: vegavega8 | 28.10.2010. u 0:20 | opcije
Preko kozlića, lega, ali nema kozlića. Pa se snašle žirafe :-))
Autor: vegavega8 | 28.10.2010. u 0:21 | opcije
Ah da, kozlić je u pitanju...
Autor: 1leega | 28.10.2010. u 0:25 | opcije
To je mnogo lakše no na konju sa hvataljkama.
Autor: 1leega | 28.10.2010. u 0:32 | opcije
Eh, lega, tko će ti ga znati tko ovdje koga 'vata! ;-))
Autor: vegavega8 | 28.10.2010. u 0:54 | opcije