PRESKOK, NASKOK...?

28.10.2010. u 0:11   |   Editirano: 28.10.2010. u 0:12   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ko bi gore sad je dole a ko dole sad je gore

Autor: skrivena007   |   28.10.2010. u 0:19   |   opcije


Jel to ono, preskok preko konja?

Autor: 1leega   |   28.10.2010. u 0:20   |   opcije


Je, tak to obično biva... Bitno je da je ova dolje izdržljiva. A pogle kak mišićavu rit ima ova gornja! ;-))

Autor: vegavega8   |   28.10.2010. u 0:20   |   opcije


Preko kozlića, lega, ali nema kozlića. Pa se snašle žirafe :-))

Autor: vegavega8   |   28.10.2010. u 0:21   |   opcije


Ah da, kozlić je u pitanju...

Autor: 1leega   |   28.10.2010. u 0:25   |   opcije


To je mnogo lakše no na konju sa hvataljkama.

Autor: 1leega   |   28.10.2010. u 0:32   |   opcije


Eh, lega, tko će ti ga znati tko ovdje koga 'vata! ;-))

Autor: vegavega8   |   28.10.2010. u 0:54   |   opcije


Dodaj komentar