POLEMIKA

28.10.2010. u 8:13   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

tooooo.macaneee!!!

Autor: -2longalone-   |   28.10.2010. u 8:54   |   opcije


šta ona ima prelazit njegovu crtu

Autor: Illija   |   28.10.2010. u 9:02   |   opcije


Ali kokoš je uporna u svojem kvocanju!

Autor: vegavega8   |   28.10.2010. u 9:14   |   opcije


izgleda da je ovo pijetao, pa bi ovo mogao biti obračun na liniji muško-ženskih odnosa. čak je i ljubavni trokut u igri

Autor: Illija   |   28.10.2010. u 9:18   |   opcije


Neki androgini pijetao, rekla bih, Illija... Možda je baš zato tako polemički raspoložen? Sigurna sam da ovaj sukob ima dugu i zanimljivu povijest :-))

Autor: vegavega8   |   28.10.2010. u 9:20   |   opcije


on je svakako spreman izaći iz začaranog kruga

Autor: Illija   |   28.10.2010. u 9:24   |   opcije


Ali macan (macanica?) uspješno koristi i ljevicu i desnicu! Ja navijam za mačku, a ti kako hoćeš... Idem raditi! :-))

Autor: vegavega8   |   28.10.2010. u 9:26   |   opcije


ja nekako više volim perad :)

Autor: Illija   |   28.10.2010. u 9:36   |   opcije


ko je pobijedio ????

Autor: PARzaPARzadar   |   03.11.2010. u 12:00   |   opcije


Dodaj komentar