vaga, daj mi molim Te, objasni foru: pišem povremeno na blog, ali mi se tekst uopće ne prikazuje na zajedničkom svakodnevnom blogu, nego ostaje u okviru mog profila. znači, nitko živ ga ne čita. zakaj? poslala sam upit adminima, nisam dobila odgovor.
Autor: klasa_optimist | 29.10.2010. u 8:47 | opcije
Vidim da imaš premium status, dakle, moralo bi ići ovamo... Neke su blogere banirali s glavnog bloga (uglavnom privremeno), pa sad ne znam, jesi li nešto zgriješila? Najbolje će biti da ti objasne admini, ja mogu samo nagađati.
Autor: vegavega8 | 29.10.2010. u 8:51 | opcije
ma nemam nikakav premium status,m nisam uplatila ništa, admini mi ne odgovaraju na poruku. kaj bi zgrešila???
Autor: klasa_optimist | 29.10.2010. u 8:58 | opcije
Do 2. 11. svi imaju Premium, a poslije trebaš platiti ako ga hoćeš. Ne znam ni ja što bi zgriješila, nisam te ni viđala ovdje...
Autor: vegavega8 | 29.10.2010. u 9:03 | opcije
jedino ak si neko nije umislil da je glavni junak priče, ha, ha, pa me prijavil da se zaštiti kao ugrožena vrsta
Autor: klasa_optimist | 29.10.2010. u 9:13 | opcije
klasa..nema te danas?...super su ti priče..nisam stigla sve pročitati, ali čist nice!!
Autor: cistaticatraziauto | 29.10.2010. u 9:29 | opcije
klasa, ma jučer si zaredala stotinjak blogova u par sekundi. Jednostavno si hiperaktivna i hiperproduktivna, a to više ovdje ne prolazi.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.10.2010. u 10:27 | opcije
I ja mogu proreći budućnost pogledom u šupak.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.10.2010. u 10:27 | opcije
ma nisam ni hiperaktivna ni hiperproduktivna, ove pisanije sam bilježila tokom godine dana, zato i jesu malo skokovite, različitih raspoloženja etc. dobila sam prigovor admina da sam zagušila javni blog tekstom, imaju pravo, trebala sam to iz dana u dan, ko tv-sapunicu.
Autor: klasa_optimist | 29.10.2010. u 10:49 | opcije
cistatica, hvala ti puno na kritikama, pogotovo zato kaj su pozitivne :smajlić:
Autor: klasa_optimist | 29.10.2010. u 10:51 | opcije
