vaga, daj mi molim Te, objasni foru: pišem povremeno na blog, ali mi se tekst uopće ne prikazuje na zajedničkom svakodnevnom blogu, nego ostaje u okviru mog profila. znači, nitko živ ga ne čita. zakaj? poslala sam upit adminima, nisam dobila odgovor.

Autor: klasa_optimist   |   29.10.2010. u 8:47   |   opcije


Vidim da imaš premium status, dakle, moralo bi ići ovamo... Neke su blogere banirali s glavnog bloga (uglavnom privremeno), pa sad ne znam, jesi li nešto zgriješila? Najbolje će biti da ti objasne admini, ja mogu samo nagađati.

Autor: vegavega8   |   29.10.2010. u 8:51   |   opcije


ma nemam nikakav premium status,m nisam uplatila ništa, admini mi ne odgovaraju na poruku. kaj bi zgrešila???

Autor: klasa_optimist   |   29.10.2010. u 8:58   |   opcije


Do 2. 11. svi imaju Premium, a poslije trebaš platiti ako ga hoćeš. Ne znam ni ja što bi zgriješila, nisam te ni viđala ovdje...

Autor: vegavega8   |   29.10.2010. u 9:03   |   opcije


jedino ak si neko nije umislil da je glavni junak priče, ha, ha, pa me prijavil da se zaštiti kao ugrožena vrsta

Autor: klasa_optimist   |   29.10.2010. u 9:13   |   opcije


klasa..nema te danas?...super su ti priče..nisam stigla sve pročitati, ali čist nice!!

Autor: cistaticatraziauto   |   29.10.2010. u 9:29   |   opcije


klasa, ma jučer si zaredala stotinjak blogova u par sekundi. Jednostavno si hiperaktivna i hiperproduktivna, a to više ovdje ne prolazi.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.10.2010. u 10:27   |   opcije


I ja mogu proreći budućnost pogledom u šupak.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.10.2010. u 10:27   |   opcije


ma nisam ni hiperaktivna ni hiperproduktivna, ove pisanije sam bilježila tokom godine dana, zato i jesu malo skokovite, različitih raspoloženja etc. dobila sam prigovor admina da sam zagušila javni blog tekstom, imaju pravo, trebala sam to iz dana u dan, ko tv-sapunicu.

Autor: klasa_optimist   |   29.10.2010. u 10:49   |   opcije


cistatica, hvala ti puno na kritikama, pogotovo zato kaj su pozitivne :smajlić:

Autor: klasa_optimist   |   29.10.2010. u 10:51   |   opcije


Dodaj komentar