oglrdalo je valda ocisceno s domestosom
Autor: bezobrazna01 | 29.10.2010. u 23:08 | opcije
...ja mislim da si maca gleda zubice, jel mora ici hitno kod zubara
Autor: juicy-mama | 29.10.2010. u 23:10 | opcije
ogledalo je uvijek iskreno, jesi, zgodna si:)
Autor: _igra_ | 29.10.2010. u 23:10 | opcije
Mislim da je viđeno stvorilo šok... : ))
Autor: -IG_055 | 29.10.2010. u 23:14 | opcije
šok ili stres, moze biti pozitivan i negativan...
Autor: _igra_ | 29.10.2010. u 23:16 | opcije
A ja mislim da je to jedna skromna maca, nije ni slutila kak dobro izgleda dok gazdarica konačno nije pošteno očistila špigl. Vjerojatno domestosom :-)))
Autor: vegavega8 | 29.10.2010. u 23:16 | opcije
micmicmic, dođi u moj domek na moj balkonek:-)))
Autor: biserna | 29.10.2010. u 23:34 | opcije
kaj joj je ovo ispod usne crleno..ko da je u pubertetu s pristom
Autor: bezobrazna01 | 29.10.2010. u 23:49 | opcije
Vidim, i ovo ogledalo je shvatilo da je šutnja zlata vrijedna... I ne samo to, šutnja mu osigurava i daljnji opstanak... ( inače, ode u tisuću komadića;-)
Autor: 1leega | 30.10.2010. u 0:05 | opcije
