KAK SAM ZGODNA!

29.10.2010. u 23:06   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

oglrdalo je valda ocisceno s domestosom

Autor: bezobrazna01   |   29.10.2010. u 23:08   |   opcije


...ja mislim da si maca gleda zubice, jel mora ici hitno kod zubara

Autor: juicy-mama   |   29.10.2010. u 23:10   |   opcije


ogledalo je uvijek iskreno, jesi, zgodna si:)

Autor: _igra_   |   29.10.2010. u 23:10   |   opcije


Mislim da je viđeno stvorilo šok... : ))

Autor: -IG_055   |   29.10.2010. u 23:14   |   opcije


šok ili stres, moze biti pozitivan i negativan...

Autor: _igra_   |   29.10.2010. u 23:16   |   opcije


A ja mislim da je to jedna skromna maca, nije ni slutila kak dobro izgleda dok gazdarica konačno nije pošteno očistila špigl. Vjerojatno domestosom :-)))

Autor: vegavega8   |   29.10.2010. u 23:16   |   opcije


micmicmic, dođi u moj domek na moj balkonek:-)))

Autor: biserna   |   29.10.2010. u 23:34   |   opcije


kaj joj je ovo ispod usne crleno..ko da je u pubertetu s pristom

Autor: bezobrazna01   |   29.10.2010. u 23:49   |   opcije


Vidim, i ovo ogledalo je shvatilo da je šutnja zlata vrijedna... I ne samo to, šutnja mu osigurava i daljnji opstanak... ( inače, ode u tisuću komadića;-)

Autor: 1leega   |   30.10.2010. u 0:05   |   opcije


Dodaj komentar