to je poznati orao kornjačar u akciji. sad će ju zgrabiti vakuum kanđama za oklop, kljucnuti u glavu, podići u visinu i ispustiti na stijenu da bi ju potom pojeo zajedno s familijom.
Autor: Illija | 30.10.2010. u 9:22 | opcije
A ja sam mislila da bu bilo seksa :-((
Autor: vegavega8 | 30.10.2010. u 9:33 | opcije
bude. poslije ručka kada mali orlići punih trbuščića pozaspu :)
Autor: Illija | 30.10.2010. u 9:35 | opcije
Ne slažem se s tvojim scenarijem, Illija... Ova kornjača je proživjela silna desetljeća i priskrbila si dobar oklop. Sve si ja mislim da se sokol badave osokolio i da će sam postrugati kandže i ostati suhog svega.
Autor: vegavega8 | 30.10.2010. u 9:41 | opcije
