to je poznati orao kornjačar u akciji. sad će ju zgrabiti vakuum kanđama za oklop, kljucnuti u glavu, podići u visinu i ispustiti na stijenu da bi ju potom pojeo zajedno s familijom.

Autor: Illija   |   30.10.2010. u 9:22   |   opcije


A ja sam mislila da bu bilo seksa :-((

Autor: vegavega8   |   30.10.2010. u 9:33   |   opcije


bude. poslije ručka kada mali orlići punih trbuščića pozaspu :)

Autor: Illija   |   30.10.2010. u 9:35   |   opcije


Ne slažem se s tvojim scenarijem, Illija... Ova kornjača je proživjela silna desetljeća i priskrbila si dobar oklop. Sve si ja mislim da se sokol badave osokolio i da će sam postrugati kandže i ostati suhog svega.

Autor: vegavega8   |   30.10.2010. u 9:41   |   opcije


Dodaj komentar