KAJ JOJ FALI?
31.10.2010. u 20:44 | Editirano: 31.10.2010. u 20:57 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
vjeverac (ak je to vjeverica)
Autor: bezobrazna01 | 31.10.2010. u 20:46 | opcije
Je, tak i ja mislim... Pije da ga zaboravi, ah!
Autor: vegavega8 | 31.10.2010. u 20:53 | opcije
Ova sigurno uvijek prouzroči propuh. Mislim, s tak dugačkim repom garant nikad ne zatvori vrata za sobom... :-)
Autor: BrightSideOfLife | 31.10.2010. u 20:56 | opcije
prvo sam mislila da je stakor :) pa onda skuzila da ima rep.. ipak mislim da joj fali poplun.. i jastuk.. flasa je ponekad dovoljan nadomjestak .. :) bit ce zima kad se probudi.. samo da se ne zapali s cigaretom :)) ko ivica kičmanovič :)
Autor: bezobrazna01 | 31.10.2010. u 20:56 | opcije
Dugački rep joj treba da bi mahala njime; a i zato da cendra kad joj ga netko prignječi.
Autor: vevegaga08 | 31.10.2010. u 20:58 | opcije
Bezobrazna, ne treba ti njoj udobnost, ona je sportašica... a i navikla se ;-))
Autor: vegavega8 | 31.10.2010. u 21:02 | opcije
kak je pijana, još bu opala dolje s tog zida :))
Autor: TeeJay | 31.10.2010. u 21:25 | opcije
vrlo, vrlo ružno od svih vas. kao pravite se da ne znate ne koga to podla aludira. drmax je barem bio otvoren kada je vrijeđao, nije se skrivao iza uljuđene fasade. sram vas bilo sve. zapravo, drmax je bio samo reakcija na ovakve blogove. pfuj.
Autor: _diplomac | 31.10.2010. u 21:37 | opcije
hmm.. nekak mi nejdu uz sport duda i pljuga.. osim ak ispijanje flasa do dna nisu uveli ko olimpijski sport.. :)
Autor: bezobrazna01 | 31.10.2010. u 21:38 | opcije
Ah, ti vječni studenti, vječno nešto prigovaraju... ;-))
Autor: vevegaga08 | 31.10.2010. u 21:41 | opcije
TJ, mislim da ispod repa ima mobitel pa bu nekog nazvala kad joj prigusti.
Autor: vevegaga08 | 31.10.2010. u 21:41 | opcije
pa da... a osim toga, uvijek sam svima lijepo govorio da pijača nije za žene :D
Autor: TeeJay | 31.10.2010. u 21:42 | opcije
e to s mobitelom bi isto moglo bit... bum videl ak mi zazvoni kaj večeras :))
Autor: TeeJay | 31.10.2010. u 21:43 | opcije
TJ, a pijača je samo za muskarce ?????
Autor: bezobrazna01 | 31.10.2010. u 21:44 | opcije
Je, da, najbolje će biti da dežuraš, sve mi se čini da se opet pojavilo vjeveričje ludilo.
Autor: vegavega8 | 31.10.2010. u 21:45 | opcije
Hm, TJ, a kak to da TI ne piješ? ;-))
Autor: vegavega8 | 31.10.2010. u 21:46 | opcije
meni je najljepše kad sam trijezan :)
Autor: TeeJay | 31.10.2010. u 21:51 | opcije
da... ali ne bih sad o tome :)
Autor: TeeJay | 31.10.2010. u 21:52 | opcije
Priznajem, svima je lijepo kad si ti trijezan - onda nitko drugi ne mora biti. Mislim, može ako hoće, ali ne mora :-)))))
Autor: vegavega8 | 31.10.2010. u 21:55 | opcije
osim toga, već se jako dobro zna da vino pijem samo s nekih slatkih usana :))
Autor: TeeJay | 31.10.2010. u 21:58 | opcije
E pa to je fakat bezobrazno! ;-))))))
Autor: vegavega8 | 31.10.2010. u 21:59 | opcije
nema ljepšeg do piti vino baš na taj način :))
Autor: TeeJay | 31.10.2010. u 22:06 | opcije
Hehehe...prvi put vidim da i vjeverica nekog može asocirati na seks:)
Autor: nicci | 31.10.2010. u 22:09 | opcije
nicci tebe izgleda baš sve asocira na seks... pa gdje molim te ovdje vidiš asocijaciju na to? :))
Autor: TeeJay | 31.10.2010. u 22:13 | opcije
Nda.Nisam ni mislila da ćeš priznati.
Autor: nicci | 31.10.2010. u 22:14 | opcije
pa kakav bih ja bio muškarac da nekaj priznam... ženi... i to plavuši :))
Autor: TeeJay | 31.10.2010. u 22:20 | opcije
Sad sam se sjetila da imam fotku na kojoj pokušavam nagovoriti vjevericu da pijemo kavu zajedno:)
Autor: nicci | 31.10.2010. u 22:20 | opcije
Za par godina možda skužim kako se stavlja na blog:)
Autor: nicci | 31.10.2010. u 22:21 | opcije
Nicci, a jel piješ ti vino? :))
Autor: TeeJay | 31.10.2010. u 22:21 | opcije
Nicci, velim ti da dojdeš k meni i sve bumo sredili... ak ti ja ne pokažem kak se stavlja, ne znam tko ti bude :))
Autor: TeeJay | 31.10.2010. u 22:23 | opcije
Trik pitanje?Pijem.
Autor: nicci | 31.10.2010. u 22:23 | opcije
Hahahaha!Božemeoslobodi...
Autor: nicci | 31.10.2010. u 22:23 | opcije
okay... a zakaj si se onda tak naglo uozbiljila? :))
Autor: TeeJay | 31.10.2010. u 22:24 | opcije
Učitelja stavljanja...
Autor: nicci | 31.10.2010. u 22:24 | opcije
Zato što sam plaha i povučena, jebemu.
Autor: nicci | 31.10.2010. u 22:25 | opcije
ja ti sa svojim znanjem i iskustvom mogu biti još jedno pozitivno iskustvo :), a poslije buš i slike znala sama stavljat :))
Autor: TeeJay | 31.10.2010. u 22:26 | opcije
Nešto nam je prpošan TJ ovih dana :-)))
Autor: vegavega8 | 31.10.2010. u 22:26 | opcije
Stalno bi nešto stavljao, te sim, te tam...
Autor: vegavega8 | 31.10.2010. u 22:26 | opcije
okay... imam i čaja doma ak si se to pitala :))
Autor: TeeJay | 31.10.2010. u 22:26 | opcije
eto vidiš... opet te sigurno tu nekaj asocira na seks :))
Autor: TeeJay | 31.10.2010. u 22:27 | opcije
Hehehe....
Autor: nicci | 31.10.2010. u 22:27 | opcije
Niš mene ne asocira.Čak ni vjeverica.
Autor: nicci | 31.10.2010. u 22:29 | opcije
Ja mislim da vjeverica cuga baš zato kaj je tak neasocijativna ;-))
Autor: vegavega8 | 31.10.2010. u 22:29 | opcije
I tad...kad smo pile kavu (vjeveričica i ja), seks mi nije bio ni na kraj pameti.
Autor: nicci | 31.10.2010. u 22:30 | opcije
A vjeverici, nicci? ;-))
Autor: vegavega8 | 31.10.2010. u 22:31 | opcije
meni su vjeverice nekak preveć dlakave :))
Autor: TeeJay | 31.10.2010. u 22:34 | opcije
A kaj bi ti, TJ, ćelavu vjevericu?
Autor: vegavega8 | 31.10.2010. u 22:35 | opcije
TJ, kaj bu zena rekla kad ti komad doma dojde ? :))
Autor: bezobrazna01 | 31.10.2010. u 22:36 | opcije
Ćelava vjeverica:D
Autor: nicci | 31.10.2010. u 22:39 | opcije
Nicci kaj se mene tiče uvijek može dojt k meni doma na kapučino ili čaj :). Istina, bolje da dojde dok mi je žena doma, jer to mi je bar neka sigurnost da Nicci nebu pomislila na seks :))
Autor: TeeJay | 31.10.2010. u 22:48 | opcije
moram priznat da ne kužim zakaj vas vjeverica večeras asocira na raskalašeni seks i opijanje :)). Sam možda kaj propustil? Jel mo može još to netko pojasnit, jer inače nebum mogel zaspat :))
Autor: TeeJay | 31.10.2010. u 22:50 | opcije
Nemoj mi reć da nikad nisi ševil vjevericu?!Ccc...TJ, TJ...
Autor: nicci | 31.10.2010. u 22:53 | opcije
Klikni na link, TJ.
Autor: vegavega8 | 31.10.2010. u 22:54 | opcije
Doduše, link objašnjava samo cugu, pljugu i frustracije... Bojim se da seks nije uključen :-((
Autor: vegavega8 | 31.10.2010. u 22:55 | opcije
TJ, tebi je promaklo da su najuspješniji frajeri iskrice redovito obljubljivali glodavce?
Autor: nicci | 31.10.2010. u 22:56 | opcije
Nicci, valjda se nisam baš kretal po tim krugovima :)
Autor: TeeJay | 31.10.2010. u 23:03 | opcije
;)
Autor: nicci | 31.10.2010. u 23:05 | opcije
Klikni ti na link Vega... budi faca :)). Link ti ne dela :D
Autor: TeeJay | 31.10.2010. u 23:05 | opcije
Drage djevojke :), napuštam vas... idem gledat horror na TV, na taj ću način više voljet ovaj sajt :))
Autor: TeeJay | 31.10.2010. u 23:06 | opcije
laku noć ;)
Autor: TeeJay | 31.10.2010. u 23:06 | opcije
Eh, frigaj ga... No dobro, ak smo do sada mogli bez njega, možemo i dalje (Stavila sam Patti Smith, "Hey Joe"). Laka ti noćka, TJ :-))
Autor: vegavega8 | 31.10.2010. u 23:11 | opcije
Noć, TJ:)
Autor: nicci | 31.10.2010. u 23:12 | opcije
