KAJ JOJ FALI?

31.10.2010. u 20:44   |   Editirano: 31.10.2010. u 20:57   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

vjeverac (ak je to vjeverica)

Autor: bezobrazna01   |   31.10.2010. u 20:46   |   opcije


Je, tak i ja mislim... Pije da ga zaboravi, ah!

Autor: vegavega8   |   31.10.2010. u 20:53   |   opcije


Ova sigurno uvijek prouzroči propuh. Mislim, s tak dugačkim repom garant nikad ne zatvori vrata za sobom... :-)

Autor: BrightSideOfLife   |   31.10.2010. u 20:56   |   opcije


prvo sam mislila da je stakor :) pa onda skuzila da ima rep.. ipak mislim da joj fali poplun.. i jastuk.. flasa je ponekad dovoljan nadomjestak .. :) bit ce zima kad se probudi.. samo da se ne zapali s cigaretom :)) ko ivica kičmanovič :)

Autor: bezobrazna01   |   31.10.2010. u 20:56   |   opcije


Dugački rep joj treba da bi mahala njime; a i zato da cendra kad joj ga netko prignječi.

Autor: vevegaga08   |   31.10.2010. u 20:58   |   opcije


Bezobrazna, ne treba ti njoj udobnost, ona je sportašica... a i navikla se ;-))

Autor: vegavega8   |   31.10.2010. u 21:02   |   opcije


kak je pijana, još bu opala dolje s tog zida :))

Autor: TeeJay   |   31.10.2010. u 21:25   |   opcije


vrlo, vrlo ružno od svih vas. kao pravite se da ne znate ne koga to podla aludira. drmax je barem bio otvoren kada je vrijeđao, nije se skrivao iza uljuđene fasade. sram vas bilo sve. zapravo, drmax je bio samo reakcija na ovakve blogove. pfuj.

Autor: _diplomac   |   31.10.2010. u 21:37   |   opcije


hmm.. nekak mi nejdu uz sport duda i pljuga.. osim ak ispijanje flasa do dna nisu uveli ko olimpijski sport.. :)

Autor: bezobrazna01   |   31.10.2010. u 21:38   |   opcije


Ah, ti vječni studenti, vječno nešto prigovaraju... ;-))

Autor: vevegaga08   |   31.10.2010. u 21:41   |   opcije


TJ, mislim da ispod repa ima mobitel pa bu nekog nazvala kad joj prigusti.

Autor: vevegaga08   |   31.10.2010. u 21:41   |   opcije


pa da... a osim toga, uvijek sam svima lijepo govorio da pijača nije za žene :D

Autor: TeeJay   |   31.10.2010. u 21:42   |   opcije


e to s mobitelom bi isto moglo bit... bum videl ak mi zazvoni kaj večeras :))

Autor: TeeJay   |   31.10.2010. u 21:43   |   opcije


TJ, a pijača je samo za muskarce ?????

Autor: bezobrazna01   |   31.10.2010. u 21:44   |   opcije


Je, da, najbolje će biti da dežuraš, sve mi se čini da se opet pojavilo vjeveričje ludilo.

Autor: vegavega8   |   31.10.2010. u 21:45   |   opcije


Hm, TJ, a kak to da TI ne piješ? ;-))

Autor: vegavega8   |   31.10.2010. u 21:46   |   opcije


meni je najljepše kad sam trijezan :)

Autor: TeeJay   |   31.10.2010. u 21:51   |   opcije


da... ali ne bih sad o tome :)

Autor: TeeJay   |   31.10.2010. u 21:52   |   opcije


Priznajem, svima je lijepo kad si ti trijezan - onda nitko drugi ne mora biti. Mislim, može ako hoće, ali ne mora :-)))))

Autor: vegavega8   |   31.10.2010. u 21:55   |   opcije


osim toga, već se jako dobro zna da vino pijem samo s nekih slatkih usana :))

Autor: TeeJay   |   31.10.2010. u 21:58   |   opcije


E pa to je fakat bezobrazno! ;-))))))

Autor: vegavega8   |   31.10.2010. u 21:59   |   opcije


nema ljepšeg do piti vino baš na taj način :))

Autor: TeeJay   |   31.10.2010. u 22:06   |   opcije


Hehehe...prvi put vidim da i vjeverica nekog može asocirati na seks:)

Autor: nicci   |   31.10.2010. u 22:09   |   opcije


nicci tebe izgleda baš sve asocira na seks... pa gdje molim te ovdje vidiš asocijaciju na to? :))

Autor: TeeJay   |   31.10.2010. u 22:13   |   opcije


Nda.Nisam ni mislila da ćeš priznati.

Autor: nicci   |   31.10.2010. u 22:14   |   opcije


pa kakav bih ja bio muškarac da nekaj priznam... ženi... i to plavuši :))

Autor: TeeJay   |   31.10.2010. u 22:20   |   opcije


Sad sam se sjetila da imam fotku na kojoj pokušavam nagovoriti vjevericu da pijemo kavu zajedno:)

Autor: nicci   |   31.10.2010. u 22:20   |   opcije


Za par godina možda skužim kako se stavlja na blog:)

Autor: nicci   |   31.10.2010. u 22:21   |   opcije


Nicci, a jel piješ ti vino? :))

Autor: TeeJay   |   31.10.2010. u 22:21   |   opcije


Nicci, velim ti da dojdeš k meni i sve bumo sredili... ak ti ja ne pokažem kak se stavlja, ne znam tko ti bude :))

Autor: TeeJay   |   31.10.2010. u 22:23   |   opcije


Trik pitanje?Pijem.

Autor: nicci   |   31.10.2010. u 22:23   |   opcije


Hahahaha!Božemeoslobodi...

Autor: nicci   |   31.10.2010. u 22:23   |   opcije


okay... a zakaj si se onda tak naglo uozbiljila? :))

Autor: TeeJay   |   31.10.2010. u 22:24   |   opcije


Učitelja stavljanja...

Autor: nicci   |   31.10.2010. u 22:24   |   opcije


Zato što sam plaha i povučena, jebemu.

Autor: nicci   |   31.10.2010. u 22:25   |   opcije


ja ti sa svojim znanjem i iskustvom mogu biti još jedno pozitivno iskustvo :), a poslije buš i slike znala sama stavljat :))

Autor: TeeJay   |   31.10.2010. u 22:26   |   opcije


Nešto nam je prpošan TJ ovih dana :-)))

Autor: vegavega8   |   31.10.2010. u 22:26   |   opcije


Stalno bi nešto stavljao, te sim, te tam...

Autor: vegavega8   |   31.10.2010. u 22:26   |   opcije


okay... imam i čaja doma ak si se to pitala :))

Autor: TeeJay   |   31.10.2010. u 22:26   |   opcije


eto vidiš... opet te sigurno tu nekaj asocira na seks :))

Autor: TeeJay   |   31.10.2010. u 22:27   |   opcije


Hehehe....

Autor: nicci   |   31.10.2010. u 22:27   |   opcije


Niš mene ne asocira.Čak ni vjeverica.

Autor: nicci   |   31.10.2010. u 22:29   |   opcije


Ja mislim da vjeverica cuga baš zato kaj je tak neasocijativna ;-))

Autor: vegavega8   |   31.10.2010. u 22:29   |   opcije


I tad...kad smo pile kavu (vjeveričica i ja), seks mi nije bio ni na kraj pameti.

Autor: nicci   |   31.10.2010. u 22:30   |   opcije


A vjeverici, nicci? ;-))

Autor: vegavega8   |   31.10.2010. u 22:31   |   opcije


meni su vjeverice nekak preveć dlakave :))

Autor: TeeJay   |   31.10.2010. u 22:34   |   opcije


A kaj bi ti, TJ, ćelavu vjevericu?

Autor: vegavega8   |   31.10.2010. u 22:35   |   opcije


TJ, kaj bu zena rekla kad ti komad doma dojde ? :))

Autor: bezobrazna01   |   31.10.2010. u 22:36   |   opcije


Ćelava vjeverica:D

Autor: nicci   |   31.10.2010. u 22:39   |   opcije


Nicci kaj se mene tiče uvijek može dojt k meni doma na kapučino ili čaj :). Istina, bolje da dojde dok mi je žena doma, jer to mi je bar neka sigurnost da Nicci nebu pomislila na seks :))

Autor: TeeJay   |   31.10.2010. u 22:48   |   opcije


moram priznat da ne kužim zakaj vas vjeverica večeras asocira na raskalašeni seks i opijanje :)). Sam možda kaj propustil? Jel mo može još to netko pojasnit, jer inače nebum mogel zaspat :))

Autor: TeeJay   |   31.10.2010. u 22:50   |   opcije


Nemoj mi reć da nikad nisi ševil vjevericu?!Ccc...TJ, TJ...

Autor: nicci   |   31.10.2010. u 22:53   |   opcije


Klikni na link, TJ.

Autor: vegavega8   |   31.10.2010. u 22:54   |   opcije


Doduše, link objašnjava samo cugu, pljugu i frustracije... Bojim se da seks nije uključen :-((

Autor: vegavega8   |   31.10.2010. u 22:55   |   opcije


TJ, tebi je promaklo da su najuspješniji frajeri iskrice redovito obljubljivali glodavce?

Autor: nicci   |   31.10.2010. u 22:56   |   opcije


Nicci, valjda se nisam baš kretal po tim krugovima :)

Autor: TeeJay   |   31.10.2010. u 23:03   |   opcije


;)

Autor: nicci   |   31.10.2010. u 23:05   |   opcije


Klikni ti na link Vega... budi faca :)). Link ti ne dela :D

Autor: TeeJay   |   31.10.2010. u 23:05   |   opcije


Drage djevojke :), napuštam vas... idem gledat horror na TV, na taj ću način više voljet ovaj sajt :))

Autor: TeeJay   |   31.10.2010. u 23:06   |   opcije


laku noć ;)

Autor: TeeJay   |   31.10.2010. u 23:06   |   opcije


Eh, frigaj ga... No dobro, ak smo do sada mogli bez njega, možemo i dalje (Stavila sam Patti Smith, "Hey Joe"). Laka ti noćka, TJ :-))

Autor: vegavega8   |   31.10.2010. u 23:11   |   opcije


Noć, TJ:)

Autor: nicci   |   31.10.2010. u 23:12   |   opcije


Dodaj komentar