Hahahahahahahaha!
Autor: nicci | 31.10.2010. u 22:25 | opcije
Nu njih dvojicu?!Napokon su stigli doma:)
Autor: nicci | 31.10.2010. u 22:26 | opcije
Slave uspjeh! :-)))))
Autor: vegavega8 | 31.10.2010. u 22:27 | opcije
Hehehehe...
Autor: nicci | 31.10.2010. u 22:31 | opcije
Kaj misliš, kaj sviraju? Jailhouse blues?
Autor: vegavega8 | 31.10.2010. u 22:33 | opcije
sto nije to mate bulic?
Autor: zyyz | 31.10.2010. u 22:37 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=31Gdor2Us_Q
Autor: nicci | 31.10.2010. u 22:38 | opcije
Polkicu nekakvu...za probranu ekipu;)
Autor: nicci | 31.10.2010. u 22:38 | opcije
zyyz, ne znam ti ja tko su, imaju samo nickove - brojčane.
Autor: vegavega8 | 31.10.2010. u 22:41 | opcije
Aha, polkica... Pa da, da se gaće bolje tresu :-))
Autor: vegavega8 | 31.10.2010. u 22:42 | opcije
to ce biti hit >moj ce sprovod biti mali<
Autor: zyyz | 31.10.2010. u 22:43 | opcije
haj di haj vega.. baš su ti dobri ovi pajdaši
Autor: ANGELVER | 31.10.2010. u 22:44 | opcije
Dobar izbor, zyyz! :-))))))))))
Autor: vegavega8 | 31.10.2010. u 22:46 | opcije
prepoznao bi ih ja da ne tresu glavama..
Autor: zyyz | 31.10.2010. u 22:46 | opcije
Hm...a da odemo na čagu?:)
Autor: nicci | 31.10.2010. u 22:46 | opcije
Bok, Angie! Je, fakat, bar ne naprežeš oči sitnim slovcima.
Autor: vegavega8 | 31.10.2010. u 22:46 | opcije
S njima? Kod njih? Nicci??? Cccccccccciiiiii!
Autor: vegavega8 | 31.10.2010. u 22:47 | opcije
A kajaznam...nekak mi je...k'o da sam u raju, mišamu.
Autor: nicci | 31.10.2010. u 22:48 | opcije
iz kolica vire crte tvoga lica..
Autor: zyyz | 31.10.2010. u 22:48 | opcije
Dvije-tri polkice, ha?
Autor: nicci | 31.10.2010. u 22:48 | opcije
Možda ih skužimo po instrumentima, zyyz.
Autor: vegavega8 | 31.10.2010. u 22:49 | opcije
fakat nemrem tu više čitati kaj ljudeki pišu.. ono kad se fino raspišu.. prvi druigi reded nekak.. a sve dalje nikak
Autor: ANGELVER | 31.10.2010. u 22:49 | opcije
Prava dama čeka poziv za ples, nicci! Uostalom, kaj ne vidiš da su se neki već prešvercali sim?
Autor: vegavega8 | 31.10.2010. u 22:50 | opcije
Uvijek možemo reći da nam je baš glupo i bezvezno..
Autor: nicci | 31.10.2010. u 22:50 | opcije
Aj dobro.Čekamo. (pfff...)
Autor: nicci | 31.10.2010. u 22:51 | opcije
Živim u nadi, Angie - već su nam dosta toga uvažili, valjda budu dali i neku mogućnost povećavanja fonta. A do tada, velim ti - zoom na 150%-200% i sve šljaka!
Autor: vegavega8 | 31.10.2010. u 22:51 | opcije
harmonikas je bio u prvom sastavu prljavog kazalista,ono,dok su bili punckeri..
Autor: zyyz | 31.10.2010. u 22:52 | opcije
Mene danas već nekoliko njih probalo namamiti, ovdje, ali nemrem... Ja samo trbušni ples priznam. I mrdoguz.
Autor: vegavega8 | 31.10.2010. u 22:52 | opcije
Aha, dobro, prljavci... A bubnjar bi mogao biti iz Parnog valjka?
Autor: vegavega8 | 31.10.2010. u 22:53 | opcije
Znam ja zakaj ona neće...boji se križa:)
Autor: nicci | 31.10.2010. u 22:54 | opcije
Ma križ je OK, ali razapinjanje...? Uz mjuzu? :-((
Autor: vegavega8 | 31.10.2010. u 22:56 | opcije
vuco i >klanje ljudi<u kastelima na festivalu...(::
Autor: zyyz | 31.10.2010. u 22:57 | opcije
U, jesemti, moram poraditi na svojoj glazbenoj informiranosti - pojma nisam imala da se izvode tako radikalni performansi!
Autor: vegavega8 | 31.10.2010. u 23:00 | opcije
Ih...malo razapinjanja...
Autor: nicci | 31.10.2010. u 23:04 | opcije
koncert benda >klanje ljudi<je obavezna lektira marginalnih drustveni skupina..(::
Autor: zyyz | 31.10.2010. u 23:11 | opcije
Evo, evo, idem se ja dobrovoljno protegnuti - gibam sa šaponjom van! Laka vam noćka :-))
Autor: vegavega8 | 31.10.2010. u 23:12 | opcije
pozdrav saponji (::NOC
Autor: zyyz | 31.10.2010. u 23:17 | opcije
