Hahahahahahahaha!

Autor: nicci   |   31.10.2010. u 22:25   |   opcije


Nu njih dvojicu?!Napokon su stigli doma:)

Autor: nicci   |   31.10.2010. u 22:26   |   opcije


Slave uspjeh! :-)))))

Autor: vegavega8   |   31.10.2010. u 22:27   |   opcije


Hehehehe...

Autor: nicci   |   31.10.2010. u 22:31   |   opcije


Kaj misliš, kaj sviraju? Jailhouse blues?

Autor: vegavega8   |   31.10.2010. u 22:33   |   opcije


sto nije to mate bulic?

Autor: zyyz   |   31.10.2010. u 22:37   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=31Gdor2Us_Q

Autor: nicci   |   31.10.2010. u 22:38   |   opcije


Polkicu nekakvu...za probranu ekipu;)

Autor: nicci   |   31.10.2010. u 22:38   |   opcije


zyyz, ne znam ti ja tko su, imaju samo nickove - brojčane.

Autor: vegavega8   |   31.10.2010. u 22:41   |   opcije


Aha, polkica... Pa da, da se gaće bolje tresu :-))

Autor: vegavega8   |   31.10.2010. u 22:42   |   opcije


to ce biti hit >moj ce sprovod biti mali<

Autor: zyyz   |   31.10.2010. u 22:43   |   opcije


haj di haj vega.. baš su ti dobri ovi pajdaši

Autor: ANGELVER   |   31.10.2010. u 22:44   |   opcije


Dobar izbor, zyyz! :-))))))))))

Autor: vegavega8   |   31.10.2010. u 22:46   |   opcije


prepoznao bi ih ja da ne tresu glavama..

Autor: zyyz   |   31.10.2010. u 22:46   |   opcije


Hm...a da odemo na čagu?:)

Autor: nicci   |   31.10.2010. u 22:46   |   opcije


Bok, Angie! Je, fakat, bar ne naprežeš oči sitnim slovcima.

Autor: vegavega8   |   31.10.2010. u 22:46   |   opcije


S njima? Kod njih? Nicci??? Cccccccccciiiiii!

Autor: vegavega8   |   31.10.2010. u 22:47   |   opcije


A kajaznam...nekak mi je...k'o da sam u raju, mišamu.

Autor: nicci   |   31.10.2010. u 22:48   |   opcije


iz kolica vire crte tvoga lica..

Autor: zyyz   |   31.10.2010. u 22:48   |   opcije


Dvije-tri polkice, ha?

Autor: nicci   |   31.10.2010. u 22:48   |   opcije


Možda ih skužimo po instrumentima, zyyz.

Autor: vegavega8   |   31.10.2010. u 22:49   |   opcije


fakat nemrem tu više čitati kaj ljudeki pišu.. ono kad se fino raspišu.. prvi druigi reded nekak.. a sve dalje nikak

Autor: ANGELVER   |   31.10.2010. u 22:49   |   opcije


Prava dama čeka poziv za ples, nicci! Uostalom, kaj ne vidiš da su se neki već prešvercali sim?

Autor: vegavega8   |   31.10.2010. u 22:50   |   opcije


Uvijek možemo reći da nam je baš glupo i bezvezno..

Autor: nicci   |   31.10.2010. u 22:50   |   opcije


Aj dobro.Čekamo. (pfff...)

Autor: nicci   |   31.10.2010. u 22:51   |   opcije


Živim u nadi, Angie - već su nam dosta toga uvažili, valjda budu dali i neku mogućnost povećavanja fonta. A do tada, velim ti - zoom na 150%-200% i sve šljaka!

Autor: vegavega8   |   31.10.2010. u 22:51   |   opcije


harmonikas je bio u prvom sastavu prljavog kazalista,ono,dok su bili punckeri..

Autor: zyyz   |   31.10.2010. u 22:52   |   opcije


Mene danas već nekoliko njih probalo namamiti, ovdje, ali nemrem... Ja samo trbušni ples priznam. I mrdoguz.

Autor: vegavega8   |   31.10.2010. u 22:52   |   opcije


Aha, dobro, prljavci... A bubnjar bi mogao biti iz Parnog valjka?

Autor: vegavega8   |   31.10.2010. u 22:53   |   opcije


Znam ja zakaj ona neće...boji se križa:)

Autor: nicci   |   31.10.2010. u 22:54   |   opcije


Ma križ je OK, ali razapinjanje...? Uz mjuzu? :-((

Autor: vegavega8   |   31.10.2010. u 22:56   |   opcije


vuco i >klanje ljudi<u kastelima na festivalu...(::

Autor: zyyz   |   31.10.2010. u 22:57   |   opcije


U, jesemti, moram poraditi na svojoj glazbenoj informiranosti - pojma nisam imala da se izvode tako radikalni performansi!

Autor: vegavega8   |   31.10.2010. u 23:00   |   opcije


Ih...malo razapinjanja...

Autor: nicci   |   31.10.2010. u 23:04   |   opcije


koncert benda >klanje ljudi<je obavezna lektira marginalnih drustveni skupina..(::

Autor: zyyz   |   31.10.2010. u 23:11   |   opcije


Evo, evo, idem se ja dobrovoljno protegnuti - gibam sa šaponjom van! Laka vam noćka :-))

Autor: vegavega8   |   31.10.2010. u 23:12   |   opcije


pozdrav saponji (::NOC

Autor: zyyz   |   31.10.2010. u 23:17   |   opcije


Dodaj komentar