Fora:)

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 8:57   |   opcije


Valjda je srna našla ono zrnce soli u mačkovoj glavi :-))

Autor: vegavega8   |   01.11.2010. u 9:02   |   opcije


d jutro i dan,preslatko

Autor: MOLVIDA   |   01.11.2010. u 9:03   |   opcije


Hehe...baš sam pomislila zašto to čini.

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:03   |   opcije


Moje pseto je obožavalo oblizati jedne moje japanke plutenog đona.Par puta sam ih obula nakon njezine "obrade".Grozno:)

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:04   |   opcije


Kad ne očekuješ da ćeš stati na ljigu....bah...

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:05   |   opcije


Mislila sam tebe i Šaponju pozvati na kavu danas ali mi sinac pokupio nekakvu virozu:(

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:07   |   opcije


Jutro, Molvida! Je, slatko je, iako je slano :-))

Autor: vegavega8   |   01.11.2010. u 9:08   |   opcije


Pričaj mi o tome, nicci... Mojem šaponji je još uvijek najdraže otuđiti moju šlapu, zaleći, i dobro se nadrogirati :-(( Doduše, manje otkad više nemam one krznene, ali preksinoć sam ga ulovila u grijehu!

Autor: vegavega8   |   01.11.2010. u 9:09   |   opcije


Tnx, ali danas i tak imam dosta posla... A kaj je sinku? Kuri?

Autor: vegavega8   |   01.11.2010. u 9:10   |   opcije


Mučno mu je još od jučer nakon izleta (na koji su išli bez ljubljene majke;)

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:12   |   opcije


Šalim se:)Nema temperaturu, samo mu je zlo.Njonjavko mali...bu prošlo.

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:13   |   opcije


Ah, siromak mali... Srećom, ne mora u školu :-))

Autor: vegavega8   |   01.11.2010. u 9:14   |   opcije


Već me pitao mislim li da će sutra biti dobro ili mora ostati doma;)

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:15   |   opcije


Općom uplatnicom.Kaj se njih tiče, možeš napisati da plaća Pero Perić iz Perićeve bb:)A broj računa?To ne moraš upisivati.

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:18   |   opcije


No...to ionako znaš;)

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:18   |   opcije


Hehe...meni je jednom alimentaciju uplatio Radovan Karadžić.

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:21   |   opcije


A zaklela bih se da nijedno od moje djece nije njegovo:)

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:22   |   opcije


Kažem ti.Možešđ napisati bilo što.Broj njihovog računa i poziv na broj su jedino kaj se pika.

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:23   |   opcije


A ovo s Radovanom nije izmišljotina:)

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:24   |   opcije


Zloupotreba je moguca i narvno da nije sigurno.....

Autor: rolex-oyster   |   01.11.2010. u 9:25   |   opcije


Joooj....

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:25   |   opcije


Samo pazite da opću uplatnicu dodirujete isključivo u rukavicama.Zbog otisaka...

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:26   |   opcije


Kaj je sad ovo, informativni pult??? Zar ovi ljudi ne plaćaju režije i ostale račune?

Autor: vegavega8   |   01.11.2010. u 9:27   |   opcije


Čula sam svašta.

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:27   |   opcije


Brijem ja da su oni plaćeni za ovo;)

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:28   |   opcije


Jesam rekla?:)

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:28   |   opcije


Najvolim ljude željne diskrecije:)

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:29   |   opcije


Petokolonaši... Vjerojatno isfrustrirani kao i onaj drkadžija Zukerberg - tko bi drugi mogao smisliti nešto tak glupo i tak privlačno masama kao što je Facebook?

Autor: vevegaga08   |   01.11.2010. u 9:30   |   opcije


Ovako...u povjerenju ću vam preporučiti jedan apsolutno diskretan sajt.Zove se Prizma.Vlasnik je iznimno ugledan i diskretan čovjek.Fin gospodin.

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:30   |   opcije


Fejs?hehe...Ulogirala sam se tamo kako bih mogla kontrolirati klince.Ubilo me odgovaranje na zahtjeve u prvih nekoliko dana.Nisam se ulogirala već mjesecima.Klinci nek' se snalaze sami...

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:32   |   opcije


Je, je, navodno je dva fakulteta završil... ;-))

Autor: vevegaga08   |   01.11.2010. u 9:32   |   opcije


Najmanje dva:)

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:33   |   opcije


Ja sam imala profil pod imenom i prezimenom - uffff, muka živa! Nekak ti je neugodno odbijati "prijateljstvo", kaj ne? Sad sam pod nickom, čista ilegala :-))

Autor: vevegaga08   |   01.11.2010. u 9:33   |   opcije


Imao je par vrlo uspješnih nickova ovdje.Žao mi je...ali se nemrem sjetiti koji su.

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:34   |   opcije


Da, vrlo upečatljiva pojava...

Autor: vevegaga08   |   01.11.2010. u 9:35   |   opcije


Vidiš...toga se nisam sjetila:)Stavit ću nick Crazy mama i fotku na kojoj mučim pedofila...

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:35   |   opcije


Tako mogu mirno pustiti klince da istražuju virtualno bogatstvo:)

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:36   |   opcije


I stavi da imaš 13 godina.

Autor: vevegaga08   |   01.11.2010. u 9:37   |   opcije


:D

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:37   |   opcije


Moraš imati najmanje 15;)Naučila me dječica...a njih prijatelji iz razreda..

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:39   |   opcije


Joj, kak je dobro pomaknuti sat unatrag! Sad bih već morala žuriti da je po starom... :-)))

Autor: vevegaga08   |   01.11.2010. u 9:39   |   opcije


Nestadoše plaćenici?

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:40   |   opcije


O da.Ja već moram polako...ali odgađam;)

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:40   |   opcije


Aha, tak su i ovdje sami punoljetnici - bit će da ih zato muči plaćanje. Iako, valjda su džeparci sad ipak malo veći od pretplate?

Autor: vevegaga08   |   01.11.2010. u 9:40   |   opcije


Kucaju oni, ali su vrata zatvorena. Strašno mi se sviđaju ovi novi alati! :-)))))))))))))))))))))

Autor: vevegaga08   |   01.11.2010. u 9:41   |   opcije


Kajaznam...teška su vremena...

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:41   |   opcije


Hahahahahaha!Ignorka?Mene je sinoć jedna puknula tamo:)

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:42   |   opcije


Možda uvedu obiteljski paket, s popustom za djecu ;-))

Autor: vevegaga08   |   01.11.2010. u 9:42   |   opcije


Je li? Kaj si joj napravila?

Autor: vevegaga08   |   01.11.2010. u 9:43   |   opcije


Nakon što je (po običaju) napisala blog u kojem se mogu prepoznati:)Baš mi nse čavrljalo:(

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:43   |   opcije


Niš, majkemi:)Samo sam došla.

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:44   |   opcije


Aha, trapava... Znaš li ti da ja nisam prva koja se poslužila zakračunatim vratima? Nisam ni znala da postoje dok netko nije zavapio na blogu da ga ne puste u kuću :-)))

Autor: vevegaga08   |   01.11.2010. u 9:45   |   opcije


Naslov je bio "recite mni da sam pametna, zgodna...ali ne lijepa, nisam glupa"tako nekako.Jbg...privuklo me kao svraku svjetlucavo stakalce...

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:45   |   opcije


Čudi me jedino to što se spremna odreći dragocjenih komentara - zamisli, da te pustila, imala bi brat-bratu 30 više!

Autor: vevegaga08   |   01.11.2010. u 9:47   |   opcije


Hm...ne sviđa mi se ta alatka.Iako će onemogućiti keljenje tisuću jednakih komentara.To je dobro.

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:47   |   opcije


Ma...više od pedeset.Bila sam dobro raspoložena:)

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:48   |   opcije


A gle, alatka ko alatka - bitan je majstor, zar ne? A NISU svi majstori.

Autor: vevegaga08   |   01.11.2010. u 9:48   |   opcije


Ahh...idem na groblje popiti kavu s ekipom.Bum napisala ako mi kažu kajima s druge strane:)Bajbaaj!

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 9:50   |   opcije


Baj!

Autor: vevegaga08   |   01.11.2010. u 9:52   |   opcije


dobro jutro :)

Autor: TeeJay   |   01.11.2010. u 9:53   |   opcije


Bok, TJ! Jesi li se naspavao?

Autor: vegavega8   |   01.11.2010. u 9:54   |   opcije


Vega, jesam, naravno... ja se uvijek dobro naspavam :). Nema me tko budit osim moje Micike, a njeno je krzno nježno... pa baš godi, ponekad :))

Autor: TeeJay   |   01.11.2010. u 10:07   |   opcije


Ajd, dobro, mislila sam da ti je možda uletjela kakva cuguš vjeverica... A sinoć si rekao da su ti preveć dlakave ;-))

Autor: vegavega8   |   01.11.2010. u 10:11   |   opcije


Vjeverice nisu moj tip, pa mi zato smeta i njihova dlakavost :))

Autor: TeeJay   |   01.11.2010. u 10:17   |   opcije


Moja Micika je nešto sasvim drugo :)), a ima tu i nekih dragih iskrica za koje su moje ruke uvijek raširene i spremne za zagrljaj :)

Autor: TeeJay   |   01.11.2010. u 10:18   |   opcije


Eh, pravo muško! Zna se da muškarci vole mačke, a ne glodavce. Hm. Možda ih se bojite? ;-))

Autor: vegavega8   |   01.11.2010. u 10:21   |   opcije


Vega, by default se ne bojim niti ne mrzim :), ali kaj se tiče glodavaca, radije bih da su što dalje od mene :)

Autor: TeeJay   |   01.11.2010. u 10:27   |   opcije


Viš, zanimljivo je to da fobiju od glodavaca najčešće imaju žene... a zapraf bi muškarcima mogli počiniti ozbiljnu štetu. Ma, meni su sva bića simpa, ali samo dok mi ne svinje po kući ;-))

Autor: vegavega8   |   01.11.2010. u 10:31   |   opcije


Dodaj komentar