Fora:)
Autor: nicci | 01.11.2010. u 8:57 | opcije
Valjda je srna našla ono zrnce soli u mačkovoj glavi :-))
Autor: vegavega8 | 01.11.2010. u 9:02 | opcije
d jutro i dan,preslatko
Autor: MOLVIDA | 01.11.2010. u 9:03 | opcije
Hehe...baš sam pomislila zašto to čini.
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:03 | opcije
Moje pseto je obožavalo oblizati jedne moje japanke plutenog đona.Par puta sam ih obula nakon njezine "obrade".Grozno:)
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:04 | opcije
Kad ne očekuješ da ćeš stati na ljigu....bah...
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:05 | opcije
Mislila sam tebe i Šaponju pozvati na kavu danas ali mi sinac pokupio nekakvu virozu:(
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:07 | opcije
Jutro, Molvida! Je, slatko je, iako je slano :-))
Autor: vegavega8 | 01.11.2010. u 9:08 | opcije
Pričaj mi o tome, nicci... Mojem šaponji je još uvijek najdraže otuđiti moju šlapu, zaleći, i dobro se nadrogirati :-(( Doduše, manje otkad više nemam one krznene, ali preksinoć sam ga ulovila u grijehu!
Autor: vegavega8 | 01.11.2010. u 9:09 | opcije
Tnx, ali danas i tak imam dosta posla... A kaj je sinku? Kuri?
Autor: vegavega8 | 01.11.2010. u 9:10 | opcije
Mučno mu je još od jučer nakon izleta (na koji su išli bez ljubljene majke;)
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:12 | opcije
Šalim se:)Nema temperaturu, samo mu je zlo.Njonjavko mali...bu prošlo.
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:13 | opcije
Ah, siromak mali... Srećom, ne mora u školu :-))
Autor: vegavega8 | 01.11.2010. u 9:14 | opcije
Već me pitao mislim li da će sutra biti dobro ili mora ostati doma;)
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:15 | opcije
Općom uplatnicom.Kaj se njih tiče, možeš napisati da plaća Pero Perić iz Perićeve bb:)A broj računa?To ne moraš upisivati.
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:18 | opcije
No...to ionako znaš;)
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:18 | opcije
Hehe...meni je jednom alimentaciju uplatio Radovan Karadžić.
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:21 | opcije
A zaklela bih se da nijedno od moje djece nije njegovo:)
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:22 | opcije
Kažem ti.Možešđ napisati bilo što.Broj njihovog računa i poziv na broj su jedino kaj se pika.
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:23 | opcije
A ovo s Radovanom nije izmišljotina:)
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:24 | opcije
Zloupotreba je moguca i narvno da nije sigurno.....
Autor: rolex-oyster | 01.11.2010. u 9:25 | opcije
Joooj....
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:25 | opcije
Samo pazite da opću uplatnicu dodirujete isključivo u rukavicama.Zbog otisaka...
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:26 | opcije
Kaj je sad ovo, informativni pult??? Zar ovi ljudi ne plaćaju režije i ostale račune?
Autor: vegavega8 | 01.11.2010. u 9:27 | opcije
Čula sam svašta.
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:27 | opcije
Brijem ja da su oni plaćeni za ovo;)
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:28 | opcije
Jesam rekla?:)
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:28 | opcije
Najvolim ljude željne diskrecije:)
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:29 | opcije
Petokolonaši... Vjerojatno isfrustrirani kao i onaj drkadžija Zukerberg - tko bi drugi mogao smisliti nešto tak glupo i tak privlačno masama kao što je Facebook?
Autor: vevegaga08 | 01.11.2010. u 9:30 | opcije
Ovako...u povjerenju ću vam preporučiti jedan apsolutno diskretan sajt.Zove se Prizma.Vlasnik je iznimno ugledan i diskretan čovjek.Fin gospodin.
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:30 | opcije
Fejs?hehe...Ulogirala sam se tamo kako bih mogla kontrolirati klince.Ubilo me odgovaranje na zahtjeve u prvih nekoliko dana.Nisam se ulogirala već mjesecima.Klinci nek' se snalaze sami...
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:32 | opcije
Je, je, navodno je dva fakulteta završil... ;-))
Autor: vevegaga08 | 01.11.2010. u 9:32 | opcije
Najmanje dva:)
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:33 | opcije
Ja sam imala profil pod imenom i prezimenom - uffff, muka živa! Nekak ti je neugodno odbijati "prijateljstvo", kaj ne? Sad sam pod nickom, čista ilegala :-))
Autor: vevegaga08 | 01.11.2010. u 9:33 | opcije
Imao je par vrlo uspješnih nickova ovdje.Žao mi je...ali se nemrem sjetiti koji su.
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:34 | opcije
Da, vrlo upečatljiva pojava...
Autor: vevegaga08 | 01.11.2010. u 9:35 | opcije
Vidiš...toga se nisam sjetila:)Stavit ću nick Crazy mama i fotku na kojoj mučim pedofila...
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:35 | opcije
Tako mogu mirno pustiti klince da istražuju virtualno bogatstvo:)
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:36 | opcije
I stavi da imaš 13 godina.
Autor: vevegaga08 | 01.11.2010. u 9:37 | opcije
:D
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:37 | opcije
Moraš imati najmanje 15;)Naučila me dječica...a njih prijatelji iz razreda..
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:39 | opcije
Joj, kak je dobro pomaknuti sat unatrag! Sad bih već morala žuriti da je po starom... :-)))
Autor: vevegaga08 | 01.11.2010. u 9:39 | opcije
Nestadoše plaćenici?
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:40 | opcije
O da.Ja već moram polako...ali odgađam;)
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:40 | opcije
Aha, tak su i ovdje sami punoljetnici - bit će da ih zato muči plaćanje. Iako, valjda su džeparci sad ipak malo veći od pretplate?
Autor: vevegaga08 | 01.11.2010. u 9:40 | opcije
Kucaju oni, ali su vrata zatvorena. Strašno mi se sviđaju ovi novi alati! :-)))))))))))))))))))))
Autor: vevegaga08 | 01.11.2010. u 9:41 | opcije
Kajaznam...teška su vremena...
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:41 | opcije
Hahahahahaha!Ignorka?Mene je sinoć jedna puknula tamo:)
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:42 | opcije
Možda uvedu obiteljski paket, s popustom za djecu ;-))
Autor: vevegaga08 | 01.11.2010. u 9:42 | opcije
Je li? Kaj si joj napravila?
Autor: vevegaga08 | 01.11.2010. u 9:43 | opcije
Nakon što je (po običaju) napisala blog u kojem se mogu prepoznati:)Baš mi nse čavrljalo:(
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:43 | opcije
Niš, majkemi:)Samo sam došla.
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:44 | opcije
Aha, trapava... Znaš li ti da ja nisam prva koja se poslužila zakračunatim vratima? Nisam ni znala da postoje dok netko nije zavapio na blogu da ga ne puste u kuću :-)))
Autor: vevegaga08 | 01.11.2010. u 9:45 | opcije
Naslov je bio "recite mni da sam pametna, zgodna...ali ne lijepa, nisam glupa"tako nekako.Jbg...privuklo me kao svraku svjetlucavo stakalce...
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:45 | opcije
Čudi me jedino to što se spremna odreći dragocjenih komentara - zamisli, da te pustila, imala bi brat-bratu 30 više!
Autor: vevegaga08 | 01.11.2010. u 9:47 | opcije
Hm...ne sviđa mi se ta alatka.Iako će onemogućiti keljenje tisuću jednakih komentara.To je dobro.
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:47 | opcije
Ma...više od pedeset.Bila sam dobro raspoložena:)
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:48 | opcije
A gle, alatka ko alatka - bitan je majstor, zar ne? A NISU svi majstori.
Autor: vevegaga08 | 01.11.2010. u 9:48 | opcije
Ahh...idem na groblje popiti kavu s ekipom.Bum napisala ako mi kažu kajima s druge strane:)Bajbaaj!
Autor: nicci | 01.11.2010. u 9:50 | opcije
Baj!
Autor: vevegaga08 | 01.11.2010. u 9:52 | opcije
dobro jutro :)
Autor: TeeJay | 01.11.2010. u 9:53 | opcije
Bok, TJ! Jesi li se naspavao?
Autor: vegavega8 | 01.11.2010. u 9:54 | opcije
Vega, jesam, naravno... ja se uvijek dobro naspavam :). Nema me tko budit osim moje Micike, a njeno je krzno nježno... pa baš godi, ponekad :))
Autor: TeeJay | 01.11.2010. u 10:07 | opcije
Ajd, dobro, mislila sam da ti je možda uletjela kakva cuguš vjeverica... A sinoć si rekao da su ti preveć dlakave ;-))
Autor: vegavega8 | 01.11.2010. u 10:11 | opcije
Vjeverice nisu moj tip, pa mi zato smeta i njihova dlakavost :))
Autor: TeeJay | 01.11.2010. u 10:17 | opcije
Moja Micika je nešto sasvim drugo :)), a ima tu i nekih dragih iskrica za koje su moje ruke uvijek raširene i spremne za zagrljaj :)
Autor: TeeJay | 01.11.2010. u 10:18 | opcije
Eh, pravo muško! Zna se da muškarci vole mačke, a ne glodavce. Hm. Možda ih se bojite? ;-))
Autor: vegavega8 | 01.11.2010. u 10:21 | opcije
Vega, by default se ne bojim niti ne mrzim :), ali kaj se tiče glodavaca, radije bih da su što dalje od mene :)
Autor: TeeJay | 01.11.2010. u 10:27 | opcije
Viš, zanimljivo je to da fobiju od glodavaca najčešće imaju žene... a zapraf bi muškarcima mogli počiniti ozbiljnu štetu. Ma, meni su sva bića simpa, ali samo dok mi ne svinje po kući ;-))
Autor: vegavega8 | 01.11.2010. u 10:31 | opcije
