hahahahahahahahah!
Autor: nicci | 01.11.2010. u 22:40 | opcije
nu me! :)
Autor: pike_TS | 01.11.2010. u 22:41 | opcije
Nego!
Autor: vegavega8 | 01.11.2010. u 22:41 | opcije
Jašta!
Autor: vegavega8 | 01.11.2010. u 22:41 | opcije
Sad mogu mirno u krpe.Dobila potrebnu dozu endorfina;)Noćka!
Autor: nicci | 01.11.2010. u 22:42 | opcije
Nisko čelo, tri brade, mala glava, uši...ajme.A opet-SLADAK!;)
Autor: nicci | 01.11.2010. u 22:44 | opcije
Ima nešto u tih 30 kuna...
Autor: nicci | 01.11.2010. u 22:44 | opcije
Odvažnost...šarm...muževnost...Neopisivo:)
Autor: nicci | 01.11.2010. u 22:45 | opcije
Hehehe...sad već svi misle da sam iskrin PR:)Laku noć vam želim:)Za istać ovaj put.
Autor: nicci | 01.11.2010. u 22:46 | opcije
Noćka! :-)))
Autor: vegavega8 | 01.11.2010. u 22:50 | opcije
Jel platila?
Autor: biserna | 01.11.2010. u 23:03 | opcije
Nebitno!
Autor: vegavega8 | 01.11.2010. u 23:05 | opcije
a mislim da je njoj, vidi osmjeh, mene je već zarazila:-))))
Autor: biserna | 01.11.2010. u 23:07 | opcije
Neka! :-))))))))))
Autor: vegavega8 | 01.11.2010. u 23:07 | opcije
aj vega, reci kak to ide s plaćanjem, jel to uplatiš 180 čuna za godinu dana ili 90 na tri mjeseca ili kak to?
Autor: klasa_optimist | 02.11.2010. u 0:10 | opcije
