ZNA DA JE PREMIJA

01.11.2010. u 22:39   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

hahahahahahahahah!

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 22:40   |   opcije


nu me! :)

Autor: pike_TS   |   01.11.2010. u 22:41   |   opcije


Nego!

Autor: vegavega8   |   01.11.2010. u 22:41   |   opcije


Jašta!

Autor: vegavega8   |   01.11.2010. u 22:41   |   opcije


Sad mogu mirno u krpe.Dobila potrebnu dozu endorfina;)Noćka!

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 22:42   |   opcije


Nisko čelo, tri brade, mala glava, uši...ajme.A opet-SLADAK!;)

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 22:44   |   opcije


Ima nešto u tih 30 kuna...

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 22:44   |   opcije


Odvažnost...šarm...muževnost...Neopisivo:)

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 22:45   |   opcije


Hehehe...sad već svi misle da sam iskrin PR:)Laku noć vam želim:)Za istać ovaj put.

Autor: nicci   |   01.11.2010. u 22:46   |   opcije


Noćka! :-)))

Autor: vegavega8   |   01.11.2010. u 22:50   |   opcije


Jel platila?

Autor: biserna   |   01.11.2010. u 23:03   |   opcije


Nebitno!

Autor: vegavega8   |   01.11.2010. u 23:05   |   opcije


a mislim da je njoj, vidi osmjeh, mene je već zarazila:-))))

Autor: biserna   |   01.11.2010. u 23:07   |   opcije


Neka! :-))))))))))

Autor: vegavega8   |   01.11.2010. u 23:07   |   opcije


aj vega, reci kak to ide s plaćanjem, jel to uplatiš 180 čuna za godinu dana ili 90 na tri mjeseca ili kak to?

Autor: klasa_optimist   |   02.11.2010. u 0:10   |   opcije


Dodaj komentar