DOBAR U SVEMU

02.11.2010. u 19:31   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Uf. tak bi gricao ovo pečeno uho.-D

Autor: EDISNE   |   02.11.2010. u 19:36   |   opcije


Od gubice do gu.ice...On je zakon!!!

Autor: guantanamera   |   02.11.2010. u 19:36   |   opcije


...slika nije anatomski korektna...svi sisavci imaju pupak, jer su rodjeni...ovaj nema:)))) ili ga je vec neko gricnuo

Autor: juicy-mama   |   02.11.2010. u 19:37   |   opcije


JA sam malko gricnuo:d

Autor: EDISNE   |   02.11.2010. u 19:38   |   opcije


Nećemo sad biti prosti i/ili indiskretni, ne... Uglavnom, ima sve što treba imati, a gdje je sad to - vi si mislite!

Autor: vegavega8   |   02.11.2010. u 19:38   |   opcije


Nešto je i u žemljici ;-))

Autor: vegavega8   |   02.11.2010. u 19:39   |   opcije


treba mu patronazna sestra za pupak:))

Autor: _igra_   |   02.11.2010. u 19:51   |   opcije


Dobro, dobro, pupčane manjkavosti nadoknađuje karakterom ;-))

Autor: vegavega8   |   02.11.2010. u 20:00   |   opcije


jel si ti to meni-- zapravo za fešticu?
Vidi kako se smješka, vidi lijepe šunkice, to se draga mazi, to se nemre mljacat , o nenene;-))))

Autor: biserna   |   02.11.2010. u 20:45   |   opcije


Bis, znaš kak se veli: "Toliko te volim, dragi, da ću te pojesti!" :-)))))))))))))

Autor: vegavega8   |   02.11.2010. u 20:48   |   opcije


jesam ti rekla da sam imala Gujdeka koji je obožavao palačinke sa čokoladom , marmelede nije volio , volio se kupati starost ga je ubila , ja nisam mogla, prepitomič bio:-))))))

Autor: biserna   |   02.11.2010. u 20:52   |   opcije


hruskavić je :-)))))
a vidi koja poza.

Autor: biserna   |   02.11.2010. u 20:55   |   opcije


Nisi mi pričala o Gujdeku. Uffff, i ja bih jednoga! Bar onog patuljastog, prasci su mi genijalni. Uopće mi nije jasno zašto se o njima priča pogrdno. Meni je kompliment reći nekome "Baš si prasac/prasica!" ;-)) Ogladnih od ove slike, idem nešto žvaknuti (nije prasetina).

Autor: vegavega8   |   02.11.2010. u 20:59   |   opcije


Vrag mi cijelo večer ne da mira, nejmu nešto fali da bude savršen...Jabuka u gubici...i nikako da osjetim miris

Autor: guantanamera   |   02.11.2010. u 21:17   |   opcije


Dodaj komentar