Uf. tak bi gricao ovo pečeno uho.-D
Autor: EDISNE | 02.11.2010. u 19:36 | opcije
Od gubice do gu.ice...On je zakon!!!
Autor: guantanamera | 02.11.2010. u 19:36 | opcije
...slika nije anatomski korektna...svi sisavci imaju pupak, jer su rodjeni...ovaj nema:)))) ili ga je vec neko gricnuo
Autor: juicy-mama | 02.11.2010. u 19:37 | opcije
JA sam malko gricnuo:d
Autor: EDISNE | 02.11.2010. u 19:38 | opcije
Nećemo sad biti prosti i/ili indiskretni, ne... Uglavnom, ima sve što treba imati, a gdje je sad to - vi si mislite!
Autor: vegavega8 | 02.11.2010. u 19:38 | opcije
Nešto je i u žemljici ;-))
Autor: vegavega8 | 02.11.2010. u 19:39 | opcije
treba mu patronazna sestra za pupak:))
Autor: _igra_ | 02.11.2010. u 19:51 | opcije
Dobro, dobro, pupčane manjkavosti nadoknađuje karakterom ;-))
Autor: vegavega8 | 02.11.2010. u 20:00 | opcije
jel si ti to meni-- zapravo za fešticu?
Vidi kako se smješka, vidi lijepe šunkice, to se draga mazi, to se nemre mljacat , o nenene;-))))
Autor: biserna | 02.11.2010. u 20:45 | opcije
Bis, znaš kak se veli: "Toliko te volim, dragi, da ću te pojesti!" :-)))))))))))))
Autor: vegavega8 | 02.11.2010. u 20:48 | opcije
jesam ti rekla da sam imala Gujdeka koji je obožavao palačinke sa čokoladom , marmelede nije volio , volio se kupati starost ga je ubila , ja nisam mogla, prepitomič bio:-))))))
Autor: biserna | 02.11.2010. u 20:52 | opcije
hruskavić je :-)))))
a vidi koja poza.
Autor: biserna | 02.11.2010. u 20:55 | opcije
Nisi mi pričala o Gujdeku. Uffff, i ja bih jednoga! Bar onog patuljastog, prasci su mi genijalni. Uopće mi nije jasno zašto se o njima priča pogrdno. Meni je kompliment reći nekome "Baš si prasac/prasica!" ;-)) Ogladnih od ove slike, idem nešto žvaknuti (nije prasetina).
Autor: vegavega8 | 02.11.2010. u 20:59 | opcije
Vrag mi cijelo večer ne da mira, nejmu nešto fali da bude savršen...Jabuka u gubici...i nikako da osjetim miris
Autor: guantanamera | 02.11.2010. u 21:17 | opcije
