meso i mlijeko brrrr kombinacija
Autor: RI41 | 03.11.2010. u 8:36 | opcije
k vrapcu!
Autor: cistaticatraziauto | 03.11.2010. u 8:40 | opcije
Danas macan časti zdravim doručkom :-)))
Autor: vegavega8 | 03.11.2010. u 8:44 | opcije
pa mišić izgleda baš onak...zdravo!!!
Autor: cistaticatraziauto | 03.11.2010. u 8:48 | opcije
Je, friški je :-))
Autor: vegavega8 | 03.11.2010. u 8:51 | opcije
meni više liči na štakora..previše kolesterola:)
Autor: -2longalone- | 03.11.2010. u 8:53 | opcije
long man....jesi li gledao kad Mickey Mousea??
Autor: cistaticatraziauto | 03.11.2010. u 9:00 | opcije
Ovaj je iz prirodnog uzgoja - fino i friško.
Autor: vegavega8 | 03.11.2010. u 9:03 | opcije
jel to onaj miš u šorcu?:))
Autor: -2longalone- | 03.11.2010. u 9:10 | opcije
Više nije ;-))
Autor: vegavega8 | 03.11.2010. u 9:13 | opcije
taj da..i u žutim papučicama!!!
Autor: cistaticatraziauto | 03.11.2010. u 9:19 | opcije
u šorcu ili bez njega i dalje nema pišu:)))
Autor: -2longalone- | 03.11.2010. u 9:20 | opcije
2long, a ti se baš hrustiš na bijele bubrege?
Autor: vegavega8 | 03.11.2010. u 9:28 | opcije
long...kakve to veze ima sa nuklearnom fizikom!!!???
Autor: cistaticatraziauto | 03.11.2010. u 9:31 | opcije
pa kaj to nije poslastica,vega?:)
Autor: -2longalone- | 03.11.2010. u 9:32 | opcije
čistilice,kja nije onaj mickey mouse malo ozračen...kad je tak pametan?
Autor: -2longalone- | 03.11.2010. u 9:33 | opcije
pa zar nismo svi?
Autor: cistaticatraziauto | 03.11.2010. u 9:33 | opcije
ako pijemo savsku vodu,mogli bi biti:))) al nismo svi tak pametni:))
Autor: -2longalone- | 03.11.2010. u 9:37 | opcije
.....tanka je granica između ludosti i genijalnosti....
Autor: cistaticatraziauto | 03.11.2010. u 9:39 | opcije
Bormeš jest, 2long... A čujem da je za muške i zarazno ;-))
Autor: vegavega8 | 03.11.2010. u 9:40 | opcije
Mislim na potenciju iz poslastice, ne genijalnost. Ta, nažalost, nije, ali zato ludost hara... Ček, ček, ček... (Žarulja!) - Pa to znači da nitko nije glup, svi smo zapraf genijalci, kaj ne??? :-))))))))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 03.11.2010. u 9:41 | opcije
vegić....ostavljeno je da si "pjesnici" uzmu maha svojoj slobodi .....
Autor: cistaticatraziauto | 03.11.2010. u 9:44 | opcije
možda je zavisno o količini komzumiranja...i tu je razlika između genijalnosti i ludosti:))
Autor: -2longalone- | 03.11.2010. u 9:46 | opcije
Hehe, mahniti pjesnici, jel', čista? Nego, gdje ti je auto? ;-))
Autor: vegavega8 | 03.11.2010. u 9:47 | opcije
Jel ti o bijelim bubrezima ili savskoj vodi divaniš, 2long?
Autor: vegavega8 | 03.11.2010. u 9:48 | opcije
Hm.... Je li svaki potentan muškarac ujedno i prepotentan?
Autor: vegavega8 | 03.11.2010. u 9:48 | opcije
voda,bubrezi,kaj se nije svelo na isto?:))....prepotenicja nije samo posljedica potentnosti...al ima tu uzročno posljedične veze:))
Autor: -2longalone- | 03.11.2010. u 9:53 | opcije
Ovo je sigurno mačji restoran u zemlji Čudesa:-)
Autor: biserna | 03.11.2010. u 10:30 | opcije
jesi siguran da ti bude dosta,,,,dug je dan
Autor: PARzaPARzadar | 03.11.2010. u 11:59 | opcije
