meso i mlijeko brrrr kombinacija

Autor: RI41   |   03.11.2010. u 8:36   |   opcije


k vrapcu!

Autor: cistaticatraziauto   |   03.11.2010. u 8:40   |   opcije


Danas macan časti zdravim doručkom :-)))

Autor: vegavega8   |   03.11.2010. u 8:44   |   opcije


pa mišić izgleda baš onak...zdravo!!!

Autor: cistaticatraziauto   |   03.11.2010. u 8:48   |   opcije


Je, friški je :-))

Autor: vegavega8   |   03.11.2010. u 8:51   |   opcije


meni više liči na štakora..previše kolesterola:)

Autor: -2longalone-   |   03.11.2010. u 8:53   |   opcije


long man....jesi li gledao kad Mickey Mousea??

Autor: cistaticatraziauto   |   03.11.2010. u 9:00   |   opcije


Ovaj je iz prirodnog uzgoja - fino i friško.

Autor: vegavega8   |   03.11.2010. u 9:03   |   opcije


jel to onaj miš u šorcu?:))

Autor: -2longalone-   |   03.11.2010. u 9:10   |   opcije


Više nije ;-))

Autor: vegavega8   |   03.11.2010. u 9:13   |   opcije


taj da..i u žutim papučicama!!!

Autor: cistaticatraziauto   |   03.11.2010. u 9:19   |   opcije


u šorcu ili bez njega i dalje nema pišu:)))

Autor: -2longalone-   |   03.11.2010. u 9:20   |   opcije


2long, a ti se baš hrustiš na bijele bubrege?

Autor: vegavega8   |   03.11.2010. u 9:28   |   opcije


long...kakve to veze ima sa nuklearnom fizikom!!!???

Autor: cistaticatraziauto   |   03.11.2010. u 9:31   |   opcije


pa kaj to nije poslastica,vega?:)

Autor: -2longalone-   |   03.11.2010. u 9:32   |   opcije


čistilice,kja nije onaj mickey mouse malo ozračen...kad je tak pametan?

Autor: -2longalone-   |   03.11.2010. u 9:33   |   opcije


pa zar nismo svi?

Autor: cistaticatraziauto   |   03.11.2010. u 9:33   |   opcije


ako pijemo savsku vodu,mogli bi biti:))) al nismo svi tak pametni:))

Autor: -2longalone-   |   03.11.2010. u 9:37   |   opcije


.....tanka je granica između ludosti i genijalnosti....

Autor: cistaticatraziauto   |   03.11.2010. u 9:39   |   opcije


Bormeš jest, 2long... A čujem da je za muške i zarazno ;-))

Autor: vegavega8   |   03.11.2010. u 9:40   |   opcije


Mislim na potenciju iz poslastice, ne genijalnost. Ta, nažalost, nije, ali zato ludost hara... Ček, ček, ček... (Žarulja!) - Pa to znači da nitko nije glup, svi smo zapraf genijalci, kaj ne??? :-))))))))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   03.11.2010. u 9:41   |   opcije


vegić....ostavljeno je da si "pjesnici" uzmu maha svojoj slobodi .....

Autor: cistaticatraziauto   |   03.11.2010. u 9:44   |   opcije


možda je zavisno o količini komzumiranja...i tu je razlika između genijalnosti i ludosti:))

Autor: -2longalone-   |   03.11.2010. u 9:46   |   opcije


Hehe, mahniti pjesnici, jel', čista? Nego, gdje ti je auto? ;-))

Autor: vegavega8   |   03.11.2010. u 9:47   |   opcije


Jel ti o bijelim bubrezima ili savskoj vodi divaniš, 2long?

Autor: vegavega8   |   03.11.2010. u 9:48   |   opcije


Hm.... Je li svaki potentan muškarac ujedno i prepotentan?

Autor: vegavega8   |   03.11.2010. u 9:48   |   opcije


voda,bubrezi,kaj se nije svelo na isto?:))....prepotenicja nije samo posljedica potentnosti...al ima tu uzročno posljedične veze:))

Autor: -2longalone-   |   03.11.2010. u 9:53   |   opcije


Ovo je sigurno mačji restoran u zemlji Čudesa:-)

Autor: biserna   |   03.11.2010. u 10:30   |   opcije


jesi siguran da ti bude dosta,,,,dug je dan

Autor: PARzaPARzadar   |   03.11.2010. u 11:59   |   opcije


Dodaj komentar