Jos malo, pa prokopao do mene u Ameriku...

Autor: juicy-mama   |   03.11.2010. u 22:45   |   opcije


hahahahaha, vega e sad si me zaista nasmijala:)))

Autor: bracoiseka   |   03.11.2010. u 22:48   |   opcije


e ovo ja zovem agentom ! CSI, DEA,FBI, NSA,HSA...ili koji ???

Autor: egger   |   03.11.2010. u 22:48   |   opcije


samo da ima dobar njuh ,da mu se nos ne zacepi

Autor: skrivena007   |   03.11.2010. u 22:49   |   opcije


...ovaj se zove Boner

Autor: juicy-mama   |   03.11.2010. u 22:50   |   opcije


Prionuo nakon kritike! ;-))

Autor: vegavega8   |   03.11.2010. u 22:50   |   opcije


mozda se zove rex

Autor: skrivena007   |   03.11.2010. u 22:50   |   opcije


Ali samo kosti vadi, nikak cijeloga čovjeka!

Autor: vegavega8   |   03.11.2010. u 22:51   |   opcije


...ne ne, bone je na engleskom kost, a boner je na engleskom...hmmmm...boner

Autor: juicy-mama   |   03.11.2010. u 22:51   |   opcije


a d9i je moj blog ja ga ne vidim šta si to sm,utila vraga izila

Autor: dojdimividimeuzmime   |   03.11.2010. u 22:52   |   opcije


aaaaaaaaaaa. kosti. ma kako se zove ta agencija, bem mu miša ????????

Autor: egger   |   03.11.2010. u 22:52   |   opcije


pa kad ne može tartufe pronaći ispod asfalta

Autor: RI41   |   03.11.2010. u 22:53   |   opcije


....kad si horny onda imaš bonera !!

Autor: egger   |   03.11.2010. u 22:53   |   opcije


on ti parcijalno nalazi partnere ,pa ih sama složiš
nešto kao kit verzija partnera

Autor: RI41   |   03.11.2010. u 22:54   |   opcije


kako ono ide ,zrno po zrno pogaca,,,pa tako kost po kost ,covik,,,,

Autor: skrivena007   |   03.11.2010. u 22:54   |   opcije


Joj, joj, joj, napaljenci jedni! Pa to je Đuro i kvit! A bonera bu MENI našao! ;-))))

Autor: vegavega8   |   03.11.2010. u 22:55   |   opcije


...čini mi se da će bit malo mršav........

Autor: egger   |   03.11.2010. u 22:55   |   opcije


ma iskopat će sve ove neke Dr koji se nakotili ovdje u zadnje vrijeme.... puni recepata, neprocjenjivosti- za sve ostalo je MasterCard i sl... ajde Medo, miran, miran,,,,:-))

Autor: 3sta_smista2   |   03.11.2010. u 22:56   |   opcije


Je, RI, mozaična struktura mi se nekak čini najboljom... Samo kaj ak se ljubomorne koske počnu međusobno svađati - ono, ja sam joj bolji, mene više voli, mrš ti kosture jedan i tak? Ha?

Autor: vegavega8   |   03.11.2010. u 22:56   |   opcije


...znala sam da ćemo od nevine slikice sa psom, doći na sex....hihihi

Autor: juicy-mama   |   03.11.2010. u 22:57   |   opcije


ako bude mrsav ,malo ce nabacit koju kilu evo ja dajem svoje koje su visak

Autor: skrivena007   |   03.11.2010. u 22:57   |   opcije


vega tko ne riskira taj ne profitira

Autor: RI41   |   03.11.2010. u 22:58   |   opcije


...@ vega , ode svi postovi završavaju samo na dva načina :
-sex
-virtualno šaketanje

Autor: egger   |   03.11.2010. u 22:59   |   opcije


Taman posla, skrivena, još mi i ženskinje tu trebaju, onda bi tek bilo belaja... Ma kakvi! Đuro ima da kopa dok ne iskopa sve i kvit! (A onda bumo skupa papali.)

Autor: vegavega8   |   03.11.2010. u 23:00   |   opcije


Je, eggeru, nekima bolje ide prvo, drugima drugo... A rijetki su koji znaju oboje ;-))

Autor: vegavega8   |   03.11.2010. u 23:01   |   opcije


je egger vidila tebe danas nisu stedili zlocesti su nekad previse,,,a vega stavis tu silicu i eto ja sam prvo pomislila pasek trazi skrivenu travu ali kad su krenule kosti masta krenula u drugom smjeru;)))

Autor: skrivena007   |   03.11.2010. u 23:01   |   opcije


...sve sami einfach majstori !!

Autor: egger   |   03.11.2010. u 23:02   |   opcije


...@ 007, ma lako meni sa zločama, ali žene meni dođu glave.........

Autor: egger   |   03.11.2010. u 23:03   |   opcije


Egger zato ima jajca - uvijek bar dva! :-))))

Autor: vegavega8   |   03.11.2010. u 23:03   |   opcije


Kopa Đuro kao Alija Sirotanović. I ne nalazi nikoga? Možda zato jer mu je lopata (šapica), (pre)mala. Povećaj mu lopatu, proširi kriterije i pomno osluhni....Čuti ćeš topot konja u daljini. Princ na bijelom konju juri ti u susret :))

Autor: Zarobljenik   |   03.11.2010. u 23:04   |   opcije


Eh, sad ću ja opozvat Đuru pa idemo u ophodnju po kvartu. Kako vele mudre žene s korisnim kuhinjskim krpama, "Nikad ne znaš iza kojeg ćoška čeka sreća"; ili metak, dodajem ja. A sutra opet na kopanje! Laka vam noćka :-))))

Autor: vegavega8   |   03.11.2010. u 23:06   |   opcije


konj i princ iz one rupe na slici ?!!!
ne vjerujem i gotovo

Autor: RI41   |   03.11.2010. u 23:07   |   opcije


vega je dama;-)

Autor: blizu-sam   |   03.11.2010. u 23:07   |   opcije


...ako princ svrati,neka pripazi di vezuje kljuse da mu ga pauk ne odnese..........

Autor: egger   |   03.11.2010. u 23:08   |   opcije


u koja pjesnicka dusa,,zarobljenik,,,,egger uvjek je ona prava vrijedna svega ,sta ne ,tako ja mislim kad je u pitanju muskarac ,za onog pravog nista mi nije tesko

cvega samo dva jaj ima ,sta da ,,ah ja mislia da je mozda neki genski poremecaj pa ima vise

Autor: skrivena007   |   03.11.2010. u 23:08   |   opcije


(Sva je sreća što volim životinje... a za princa - lako ćemo!) Ajd, bok, budite dobri i dobro!

Autor: vegavega8   |   03.11.2010. u 23:09   |   opcije


;-) sala.....pozdrav od piazzolle;-) Laka Ti noc

Autor: blizu-sam   |   03.11.2010. u 23:09   |   opcije


jabukovača kriva nešto?:-))))

Autor: biserna   |   03.11.2010. u 23:18   |   opcije


...noć !

Autor: egger   |   03.11.2010. u 23:19   |   opcije


jabukovaca ,good good

Autor: skrivena007   |   03.11.2010. u 23:19   |   opcije


Dodaj komentar