Jos malo, pa prokopao do mene u Ameriku...
Autor: juicy-mama | 03.11.2010. u 22:45 | opcije
hahahahaha, vega e sad si me zaista nasmijala:)))
Autor: bracoiseka | 03.11.2010. u 22:48 | opcije
e ovo ja zovem agentom ! CSI, DEA,FBI, NSA,HSA...ili koji ???
Autor: egger | 03.11.2010. u 22:48 | opcije
samo da ima dobar njuh ,da mu se nos ne zacepi
Autor: skrivena007 | 03.11.2010. u 22:49 | opcije
...ovaj se zove Boner
Autor: juicy-mama | 03.11.2010. u 22:50 | opcije
Prionuo nakon kritike! ;-))
Autor: vegavega8 | 03.11.2010. u 22:50 | opcije
mozda se zove rex
Autor: skrivena007 | 03.11.2010. u 22:50 | opcije
Ali samo kosti vadi, nikak cijeloga čovjeka!
Autor: vegavega8 | 03.11.2010. u 22:51 | opcije
...ne ne, bone je na engleskom kost, a boner je na engleskom...hmmmm...boner
Autor: juicy-mama | 03.11.2010. u 22:51 | opcije
a d9i je moj blog ja ga ne vidim šta si to sm,utila vraga izila
Autor: dojdimividimeuzmime | 03.11.2010. u 22:52 | opcije
aaaaaaaaaaa. kosti. ma kako se zove ta agencija, bem mu miša ????????
Autor: egger | 03.11.2010. u 22:52 | opcije
pa kad ne može tartufe pronaći ispod asfalta
Autor: RI41 | 03.11.2010. u 22:53 | opcije
....kad si horny onda imaš bonera !!
Autor: egger | 03.11.2010. u 22:53 | opcije
on ti parcijalno nalazi partnere ,pa ih sama složiš
nešto kao kit verzija partnera
Autor: RI41 | 03.11.2010. u 22:54 | opcije
kako ono ide ,zrno po zrno pogaca,,,pa tako kost po kost ,covik,,,,
Autor: skrivena007 | 03.11.2010. u 22:54 | opcije
Joj, joj, joj, napaljenci jedni! Pa to je Đuro i kvit! A bonera bu MENI našao! ;-))))
Autor: vegavega8 | 03.11.2010. u 22:55 | opcije
...čini mi se da će bit malo mršav........
Autor: egger | 03.11.2010. u 22:55 | opcije
ma iskopat će sve ove neke Dr koji se nakotili ovdje u zadnje vrijeme.... puni recepata, neprocjenjivosti- za sve ostalo je MasterCard i sl... ajde Medo, miran, miran,,,,:-))
Autor: 3sta_smista2 | 03.11.2010. u 22:56 | opcije
Je, RI, mozaična struktura mi se nekak čini najboljom... Samo kaj ak se ljubomorne koske počnu međusobno svađati - ono, ja sam joj bolji, mene više voli, mrš ti kosture jedan i tak? Ha?
Autor: vegavega8 | 03.11.2010. u 22:56 | opcije
...znala sam da ćemo od nevine slikice sa psom, doći na sex....hihihi
Autor: juicy-mama | 03.11.2010. u 22:57 | opcije
ako bude mrsav ,malo ce nabacit koju kilu evo ja dajem svoje koje su visak
Autor: skrivena007 | 03.11.2010. u 22:57 | opcije
vega tko ne riskira taj ne profitira
Autor: RI41 | 03.11.2010. u 22:58 | opcije
...@ vega , ode svi postovi završavaju samo na dva načina :
-sex
-virtualno šaketanje
Autor: egger | 03.11.2010. u 22:59 | opcije
Taman posla, skrivena, još mi i ženskinje tu trebaju, onda bi tek bilo belaja... Ma kakvi! Đuro ima da kopa dok ne iskopa sve i kvit! (A onda bumo skupa papali.)
Autor: vegavega8 | 03.11.2010. u 23:00 | opcije
Je, eggeru, nekima bolje ide prvo, drugima drugo... A rijetki su koji znaju oboje ;-))
Autor: vegavega8 | 03.11.2010. u 23:01 | opcije
je egger vidila tebe danas nisu stedili zlocesti su nekad previse,,,a vega stavis tu silicu i eto ja sam prvo pomislila pasek trazi skrivenu travu ali kad su krenule kosti masta krenula u drugom smjeru;)))
Autor: skrivena007 | 03.11.2010. u 23:01 | opcije
...sve sami einfach majstori !!
Autor: egger | 03.11.2010. u 23:02 | opcije
...@ 007, ma lako meni sa zločama, ali žene meni dođu glave.........
Autor: egger | 03.11.2010. u 23:03 | opcije
Egger zato ima jajca - uvijek bar dva! :-))))
Autor: vegavega8 | 03.11.2010. u 23:03 | opcije
Kopa Đuro kao Alija Sirotanović. I ne nalazi nikoga? Možda zato jer mu je lopata (šapica), (pre)mala. Povećaj mu lopatu, proširi kriterije i pomno osluhni....Čuti ćeš topot konja u daljini. Princ na bijelom konju juri ti u susret :))
Autor: Zarobljenik | 03.11.2010. u 23:04 | opcije
Eh, sad ću ja opozvat Đuru pa idemo u ophodnju po kvartu. Kako vele mudre žene s korisnim kuhinjskim krpama, "Nikad ne znaš iza kojeg ćoška čeka sreća"; ili metak, dodajem ja. A sutra opet na kopanje! Laka vam noćka :-))))
Autor: vegavega8 | 03.11.2010. u 23:06 | opcije
konj i princ iz one rupe na slici ?!!!
ne vjerujem i gotovo
Autor: RI41 | 03.11.2010. u 23:07 | opcije
vega je dama;-)
Autor: blizu-sam | 03.11.2010. u 23:07 | opcije
...ako princ svrati,neka pripazi di vezuje kljuse da mu ga pauk ne odnese..........
Autor: egger | 03.11.2010. u 23:08 | opcije
u koja pjesnicka dusa,,zarobljenik,,,,egger uvjek je ona prava vrijedna svega ,sta ne ,tako ja mislim kad je u pitanju muskarac ,za onog pravog nista mi nije tesko
cvega samo dva jaj ima ,sta da ,,ah ja mislia da je mozda neki genski poremecaj pa ima vise
Autor: skrivena007 | 03.11.2010. u 23:08 | opcije
(Sva je sreća što volim životinje... a za princa - lako ćemo!) Ajd, bok, budite dobri i dobro!
Autor: vegavega8 | 03.11.2010. u 23:09 | opcije
;-) sala.....pozdrav od piazzolle;-) Laka Ti noc
Autor: blizu-sam | 03.11.2010. u 23:09 | opcije
jabukovača kriva nešto?:-))))
Autor: biserna | 03.11.2010. u 23:18 | opcije
...noć !
Autor: egger | 03.11.2010. u 23:19 | opcije
jabukovaca ,good good
Autor: skrivena007 | 03.11.2010. u 23:19 | opcije
