agent đuro je noćas bio vrijedan , ali neznan da li Tigar pomaže ili odmaže
Autor: RI41 | 04.11.2010. u 8:15 | opcije
To je ljubomorna tigrica ;-)))))))) A gle Đure ponosnoga, ha?
Autor: vegavega8 | 04.11.2010. u 8:19 | opcije
a što će jadan jučer ga kritiziralo,pa pas shvatio da mu je egzistencija na kocki ,i dublje kopao
Autor: RI41 | 04.11.2010. u 8:31 | opcije
I pogle kak mi je velikoga našao! :-))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 04.11.2010. u 8:31 | opcije
valjda si mu tako zadala ,dobro ako je to ključna kost.......
ps
samo da se ne u umisli pa opet stane i dobiješ poluobjekt
Autor: RI41 | 04.11.2010. u 8:38 | opcije
na mom logu je navala za tebe .. a ne mene .. eto ...
Autor: _ah_mica_ko_micaaaaa | 04.11.2010. u 8:39 | opcije
Ma, sad znam zašto je Đuri teško... Zadala sam nek mi nađe muškarca koji bi htio zeca za kućnog ljubimca!
Autor: vegavega8 | 04.11.2010. u 8:48 | opcije
A jel', mico? Kaj se ne usude sim doći?
Autor: vegavega8 | 04.11.2010. u 8:48 | opcije
Aha, vidim - to su oni koje ne primam! Ah, sirotinja, štaš :-))))))))))))
Autor: vegavega8 | 04.11.2010. u 8:49 | opcije
nemam pojma :) mislila sam da sam zabunom na tvom logu .... a, ne svom kad pitaju za tebe :)
Autor: _ah_mica_ko_micaaaaa | 04.11.2010. u 8:51 | opcije
haha
novi vid subverzivne djelatnosti
pljuj po drugom na tuđem blogu
sada treba uvesti osim agenata i MUP
Autor: RI41 | 04.11.2010. u 9:03 | opcije
Ma jadničci, njima ni Interpol, CIA i MI6 zajedno ne bi pomogli! Idem delat, društvo, see ya!
Autor: vegavega8 | 04.11.2010. u 9:20 | opcije
