agent đuro je noćas bio vrijedan , ali neznan da li Tigar pomaže ili odmaže

Autor: RI41   |   04.11.2010. u 8:15   |   opcije


To je ljubomorna tigrica ;-)))))))) A gle Đure ponosnoga, ha?

Autor: vegavega8   |   04.11.2010. u 8:19   |   opcije


a što će jadan jučer ga kritiziralo,pa pas shvatio da mu je egzistencija na kocki ,i dublje kopao

Autor: RI41   |   04.11.2010. u 8:31   |   opcije


I pogle kak mi je velikoga našao! :-))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   04.11.2010. u 8:31   |   opcije


valjda si mu tako zadala ,dobro ako je to ključna kost.......
ps
samo da se ne u umisli pa opet stane i dobiješ poluobjekt

Autor: RI41   |   04.11.2010. u 8:38   |   opcije


na mom logu je navala za tebe .. a ne mene .. eto ...

Autor: _ah_mica_ko_micaaaaa   |   04.11.2010. u 8:39   |   opcije


Ma, sad znam zašto je Đuri teško... Zadala sam nek mi nađe muškarca koji bi htio zeca za kućnog ljubimca!

Autor: vegavega8   |   04.11.2010. u 8:48   |   opcije


A jel', mico? Kaj se ne usude sim doći?

Autor: vegavega8   |   04.11.2010. u 8:48   |   opcije


Aha, vidim - to su oni koje ne primam! Ah, sirotinja, štaš :-))))))))))))

Autor: vegavega8   |   04.11.2010. u 8:49   |   opcije


nemam pojma :) mislila sam da sam zabunom na tvom logu .... a, ne svom kad pitaju za tebe :)

Autor: _ah_mica_ko_micaaaaa   |   04.11.2010. u 8:51   |   opcije


haha
novi vid subverzivne djelatnosti
pljuj po drugom na tuđem blogu

sada treba uvesti osim agenata i MUP

Autor: RI41   |   04.11.2010. u 9:03   |   opcije


Ma jadničci, njima ni Interpol, CIA i MI6 zajedno ne bi pomogli! Idem delat, društvo, see ya!

Autor: vegavega8   |   04.11.2010. u 9:20   |   opcije


Dodaj komentar