vidi Pinokio !
malo vuče na slona

Autor: Petra-a-stijena   |   04.11.2010. u 22:58   |   opcije


hahahah bas je pravi

Autor: skrivena007   |   04.11.2010. u 22:59   |   opcije


Ma kakav Pinokio, ovaj niš ne laže! What you see is what you get :-)))

Autor: vegavega8   |   04.11.2010. u 22:59   |   opcije


think pink

Autor: RI41   |   04.11.2010. u 23:02   |   opcije


Baš, ženska igračka!

Autor: 1leega   |   04.11.2010. u 23:02   |   opcije


Obavezno ga uzmem u krevet! :-))))

Autor: vegavega8   |   04.11.2010. u 23:03   |   opcije


lega, misliš zbog boje ili anatomije ?

Autor: Petra-a-stijena   |   04.11.2010. u 23:04   |   opcije


a nije to sodomija ???

Autor: dr_Sunshine   |   04.11.2010. u 23:06   |   opcije


slonic i sreca totalno krivo predoceno nam svima,dapace istina je druga,,ali nem aveze ne go vege sta nije to malo mekana igracak

Autor: skrivena007   |   04.11.2010. u 23:08   |   opcije


dotore, a gomorija ?!

Autor: Petra-a-stijena   |   04.11.2010. u 23:09   |   opcije


slonić Tonić

Autor: RI41   |   04.11.2010. u 23:11   |   opcije


Pa, normalno, rad boje... , samo ženskama take boje dobro stoje;-)))

Autor: 1leega   |   04.11.2010. u 23:12   |   opcije


:-)))))( slikici se smijem)

Autor: biserna   |   04.11.2010. u 23:12   |   opcije


Ajme meni, kakve vama sve nepodopštine padaju na pamet! A ja slončeka sam čvrsto stisnem ;-))

Autor: vegavega8   |   04.11.2010. u 23:13   |   opcije


di ga cvrsto stisnes:)))

Autor: skrivena007   |   04.11.2010. u 23:14   |   opcije


Pa, zavisi kak se namjestim za spavanje :-)))

Autor: vegavega8   |   04.11.2010. u 23:15   |   opcije


da li on pusti neki glas kad ga se stisne?

Autor: RI41   |   04.11.2010. u 23:15   |   opcije


brojček pod a), prije bi ti ja bila pop, (popadije se kod nas ne računaju)
pa tako lupam s terminima ko maksim po diviziji,
a što ćeš, malo kasno za bistar razum :))

Autor: Petra-a-stijena   |   04.11.2010. u 23:16   |   opcije


hm ja navise volim spavat natrbuhu ,,hm s cime bi ga ja onda stisla

Autor: skrivena007   |   04.11.2010. u 23:17   |   opcije


Ne, RI, miran je ko bubica. I nježan :-))

Autor: vegavega8   |   04.11.2010. u 23:18   |   opcije


lega, znala sam ja da si ti čovjek na svom mjestu, nebi ti ništa, ono ... :))

Autor: Petra-a-stijena   |   04.11.2010. u 23:18   |   opcije


Ne buni se on ni kad ga zgnječiš, skrivena. Bitno je samo da ga malo podragaš po ušesima :-))

Autor: vegavega8   |   04.11.2010. u 23:19   |   opcije


:-)))))( sad se vegi smijem , vražja je vražja)

Autor: biserna   |   04.11.2010. u 23:19   |   opcije


za jastuk je najvažnije da je anatomski i da je od memorijske pjene

Autor: RI41   |   04.11.2010. u 23:20   |   opcije


po usima ,a ne po surli:))))

Autor: skrivena007   |   04.11.2010. u 23:21   |   opcije


petra pa ne ljuti se, samo pitam, jer ti ispred nicka nije dr :))

Autor: 1501_a   |   04.11.2010. u 23:21   |   opcije


hahha RI sta tako

Autor: skrivena007   |   04.11.2010. u 23:22   |   opcije


Surla je baš kako RI kaže, taman kak treba biti, uvijek se ugodno na nju namjestiti... Moš i nju podragati :-))

Autor: vegavega8   |   04.11.2010. u 23:23   |   opcije


pa da
što sam krivo rekao?
meni to daje na jastuk

Autor: RI41   |   04.11.2010. u 23:24   |   opcije


A i guza mu je baš po mjeri šake :-))

Autor: vegavega8   |   04.11.2010. u 23:24   |   opcije


e onda dobro vega kad ti kazes ,je surla je bas prave velicine:))) FORZA FIUME

Autor: skrivena007   |   04.11.2010. u 23:25   |   opcije


vega
a kakvo je održavanje
na 30 , samo sa perwollom color i bez centrifuge?

Autor: RI41   |   04.11.2010. u 23:26   |   opcije


skrivena
to o veličinama je diskutabilno....

Autor: RI41   |   04.11.2010. u 23:27   |   opcije


Ma kažem vam: najdraža igračka! :-)))))) Samo je moram skrivati od mačke. A i od psa.

Autor: vegavega8   |   04.11.2010. u 23:27   |   opcije


Je, baš tako, RI - frkneš u mašinu, do navečer je spreman za igru!

Autor: vegavega8   |   04.11.2010. u 23:28   |   opcije


necemo sad o velicini ,vi muski imate jednu menu ,mi drugu:))

Autor: skrivena007   |   04.11.2010. u 23:30   |   opcije


necemo sad o velicini ,vi muski imate jednu meru ,mi drugu:))

Autor: skrivena007   |   04.11.2010. u 23:31   |   opcije


mi obujam a vi dužinu??
ili ne pričamo o tim veličinama

Autor: RI41   |   04.11.2010. u 23:33   |   opcije


Meni je moj taman :-))

Autor: vegavega8   |   04.11.2010. u 23:34   |   opcije


jedno i drugo RI :)))

Autor: skrivena007   |   04.11.2010. u 23:35   |   opcije


PrIpreme na grupni virtualni seks ili za lijepe snove??:)))))

Autor: biserna   |   04.11.2010. u 23:35   |   opcije


Ja sad gibam u lijepe snove. Sa slončekom! :-))))) Laka vam noć!

Autor: vegavega8   |   04.11.2010. u 23:38   |   opcije


Dodaj komentar