vidi Pinokio !
malo vuče na slona
Autor: Petra-a-stijena | 04.11.2010. u 22:58 | opcije
hahahah bas je pravi
Autor: skrivena007 | 04.11.2010. u 22:59 | opcije
Ma kakav Pinokio, ovaj niš ne laže! What you see is what you get :-)))
Autor: vegavega8 | 04.11.2010. u 22:59 | opcije
think pink
Autor: RI41 | 04.11.2010. u 23:02 | opcije
Baš, ženska igračka!
Autor: 1leega | 04.11.2010. u 23:02 | opcije
Obavezno ga uzmem u krevet! :-))))
Autor: vegavega8 | 04.11.2010. u 23:03 | opcije
lega, misliš zbog boje ili anatomije ?
Autor: Petra-a-stijena | 04.11.2010. u 23:04 | opcije
a nije to sodomija ???
Autor: dr_Sunshine | 04.11.2010. u 23:06 | opcije
slonic i sreca totalno krivo predoceno nam svima,dapace istina je druga,,ali nem aveze ne go vege sta nije to malo mekana igracak
Autor: skrivena007 | 04.11.2010. u 23:08 | opcije
dotore, a gomorija ?!
Autor: Petra-a-stijena | 04.11.2010. u 23:09 | opcije
slonić Tonić
Autor: RI41 | 04.11.2010. u 23:11 | opcije
Pa, normalno, rad boje... , samo ženskama take boje dobro stoje;-)))
Autor: 1leega | 04.11.2010. u 23:12 | opcije
:-)))))( slikici se smijem)
Autor: biserna | 04.11.2010. u 23:12 | opcije
Ajme meni, kakve vama sve nepodopštine padaju na pamet! A ja slončeka sam čvrsto stisnem ;-))
Autor: vegavega8 | 04.11.2010. u 23:13 | opcije
di ga cvrsto stisnes:)))
Autor: skrivena007 | 04.11.2010. u 23:14 | opcije
Pa, zavisi kak se namjestim za spavanje :-)))
Autor: vegavega8 | 04.11.2010. u 23:15 | opcije
da li on pusti neki glas kad ga se stisne?
Autor: RI41 | 04.11.2010. u 23:15 | opcije
brojček pod a), prije bi ti ja bila pop, (popadije se kod nas ne računaju)
pa tako lupam s terminima ko maksim po diviziji,
a što ćeš, malo kasno za bistar razum :))
Autor: Petra-a-stijena | 04.11.2010. u 23:16 | opcije
hm ja navise volim spavat natrbuhu ,,hm s cime bi ga ja onda stisla
Autor: skrivena007 | 04.11.2010. u 23:17 | opcije
Ne, RI, miran je ko bubica. I nježan :-))
Autor: vegavega8 | 04.11.2010. u 23:18 | opcije
lega, znala sam ja da si ti čovjek na svom mjestu, nebi ti ništa, ono ... :))
Autor: Petra-a-stijena | 04.11.2010. u 23:18 | opcije
Ne buni se on ni kad ga zgnječiš, skrivena. Bitno je samo da ga malo podragaš po ušesima :-))
Autor: vegavega8 | 04.11.2010. u 23:19 | opcije
:-)))))( sad se vegi smijem , vražja je vražja)
Autor: biserna | 04.11.2010. u 23:19 | opcije
za jastuk je najvažnije da je anatomski i da je od memorijske pjene
Autor: RI41 | 04.11.2010. u 23:20 | opcije
po usima ,a ne po surli:))))
Autor: skrivena007 | 04.11.2010. u 23:21 | opcije
petra pa ne ljuti se, samo pitam, jer ti ispred nicka nije dr :))
Autor: 1501_a | 04.11.2010. u 23:21 | opcije
hahha RI sta tako
Autor: skrivena007 | 04.11.2010. u 23:22 | opcije
Surla je baš kako RI kaže, taman kak treba biti, uvijek se ugodno na nju namjestiti... Moš i nju podragati :-))
Autor: vegavega8 | 04.11.2010. u 23:23 | opcije
pa da
što sam krivo rekao?
meni to daje na jastuk
Autor: RI41 | 04.11.2010. u 23:24 | opcije
A i guza mu je baš po mjeri šake :-))
Autor: vegavega8 | 04.11.2010. u 23:24 | opcije
e onda dobro vega kad ti kazes ,je surla je bas prave velicine:))) FORZA FIUME
Autor: skrivena007 | 04.11.2010. u 23:25 | opcije
vega
a kakvo je održavanje
na 30 , samo sa perwollom color i bez centrifuge?
Autor: RI41 | 04.11.2010. u 23:26 | opcije
skrivena
to o veličinama je diskutabilno....
Autor: RI41 | 04.11.2010. u 23:27 | opcije
Ma kažem vam: najdraža igračka! :-)))))) Samo je moram skrivati od mačke. A i od psa.
Autor: vegavega8 | 04.11.2010. u 23:27 | opcije
Je, baš tako, RI - frkneš u mašinu, do navečer je spreman za igru!
Autor: vegavega8 | 04.11.2010. u 23:28 | opcije
necemo sad o velicini ,vi muski imate jednu menu ,mi drugu:))
Autor: skrivena007 | 04.11.2010. u 23:30 | opcije
necemo sad o velicini ,vi muski imate jednu meru ,mi drugu:))
Autor: skrivena007 | 04.11.2010. u 23:31 | opcije
mi obujam a vi dužinu??
ili ne pričamo o tim veličinama
Autor: RI41 | 04.11.2010. u 23:33 | opcije
Meni je moj taman :-))
Autor: vegavega8 | 04.11.2010. u 23:34 | opcije
jedno i drugo RI :)))
Autor: skrivena007 | 04.11.2010. u 23:35 | opcije
PrIpreme na grupni virtualni seks ili za lijepe snove??:)))))
Autor: biserna | 04.11.2010. u 23:35 | opcije
Ja sad gibam u lijepe snove. Sa slončekom! :-))))) Laka vam noć!
Autor: vegavega8 | 04.11.2010. u 23:38 | opcije
