k vrapcu!!
Autor: cistaticatraziauto | 05.11.2010. u 9:34 | opcije
Ne vrapcu, nego kornjači! Viš kak frend zna kad treba malo pogurnuti :-))
Autor: vegavega8 | 05.11.2010. u 9:39 | opcije
hahah...a možda mu se našao na putu, a ovaj ne misli skrenuti sa zacrtanog pravca!!!
Autor: cistaticatraziauto | 05.11.2010. u 9:40 | opcije
Čista, pa ja nis znala da si ti cinična! :-((
Autor: vegavega8 | 05.11.2010. u 9:49 | opcije
Više solidarnost nego prijateljstvo.
Autor: dudhaimurvimorus | 05.11.2010. u 9:53 | opcije
bilo bi zanimljivo vidjeti,što je bilo dalje:))
Autor: -2longalone- | 05.11.2010. u 9:54 | opcije
Svileni, ti misliš da nas ni neznanci ne bi ostavili izvrnute na leđa usred nevolje?
Autor: vegavega8 | 05.11.2010. u 9:55 | opcije
Ja mislim da su dalje otišle do bare i zaplivale :-))
Autor: vegavega8 | 05.11.2010. u 9:58 | opcije
Pa, kao u onoj priči o Samarićancu. Ja bih pružio ruku il' pogurao. Pa koliko sam već puta gurao.
Autor: dudhaimurvimorus | 05.11.2010. u 10:00 | opcije
Ti bi ućerao, ne bi oćerao, ha? :-)))))
Autor: vegavega8 | 05.11.2010. u 10:01 | opcije
...i to do balčaka.
Autor: dudhaimurvimorus | 05.11.2010. u 10:05 | opcije
Solidarno!
Autor: vegavega8 | 05.11.2010. u 10:06 | opcije
Onda budimo solidarni s bogatima.
Autor: dudhaimurvimorus | 05.11.2010. u 10:07 | opcije
Dobro jutro.......lijepa slikica ukomponovana u prijateljstvo i to ujutro... da je dan još lijepši;-)
Autor: biserna | 05.11.2010. u 10:10 | opcije
Je, bis, a zasladili smo seksom :-))))
Autor: vegavega8 | 05.11.2010. u 10:11 | opcije
tak i treba nikad dosta ni jednog ni drugog:-))))))))))))))
Autor: biserna | 05.11.2010. u 10:13 | opcije
mislim da je ovo ipak primjer ,kako se ponekad znamo bezglavo zaletiti u nekoga...bez razmišljanja o posljedicama:))
Autor: -2longalone- | 05.11.2010. u 10:15 | opcije
A viš, solidarni smo - kad treba, gurnemo ;-))
Autor: vegavega8 | 05.11.2010. u 10:16 | opcije
2long, ti si zbilja too long alone :-(( Pa čak i ako je tak kak veliš, pa zar to ne bi mogao biti početak jednog divnog prijateljstva? :-)))
Autor: vegavega8 | 05.11.2010. u 10:17 | opcije
vegić...ali zar to nije mogućnost!!??...stvar je asocijacije....svaki čovjek će drukčije vidjeti /protumačiti neku stvar! :))
Autor: cistaticatraziauto | 05.11.2010. u 10:21 | opcije
Ma je, čista, ali ja vas stalno guram prema optimizmu :-)))
Autor: vegavega8 | 05.11.2010. u 10:26 | opcije
k vrapcu...a mi se ne damo...e jesmo grozni!!
Autor: cistaticatraziauto | 05.11.2010. u 10:27 | opcije
Ma, to je samo oklop!
Autor: vegavega8 | 05.11.2010. u 10:29 | opcije
nije, da se ne slažem s tobom...možda je to i cilj.biti prijatelj kad je najteže:))
Autor: -2longalone- | 05.11.2010. u 10:30 | opcije
Ma, kak reče Svileni, uvijek moš spojiti ugodno s korisnim :-))
Autor: vegavega8 | 05.11.2010. u 10:41 | opcije
hahaha,ugodno nije uvijek i korisno...treba to znati spojiti:)
Autor: -2longalone- | 05.11.2010. u 10:46 | opcije
Jeste long, pogotovo je teško spojiti i neke druge stvari kao recimo um i tijelo.
Autor: dudhaimurvimorus | 05.11.2010. u 10:48 | opcije
A hebga, nije se lako ni izvrnuti na leđa, pogotovo kad je na njima oklop, a viš da se može :-))
Autor: vegavega8 | 05.11.2010. u 11:00 | opcije
Pa samo budala može reći da je nešto nemoguće.
Autor: dudhaimurvimorus | 05.11.2010. u 11:03 | opcije
