PRIJATELJ

05.11.2010. u 9:26   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

k vrapcu!!

Autor: cistaticatraziauto   |   05.11.2010. u 9:34   |   opcije


Ne vrapcu, nego kornjači! Viš kak frend zna kad treba malo pogurnuti :-))

Autor: vegavega8   |   05.11.2010. u 9:39   |   opcije


hahah...a možda mu se našao na putu, a ovaj ne misli skrenuti sa zacrtanog pravca!!!

Autor: cistaticatraziauto   |   05.11.2010. u 9:40   |   opcije


Čista, pa ja nis znala da si ti cinična! :-((

Autor: vegavega8   |   05.11.2010. u 9:49   |   opcije


Više solidarnost nego prijateljstvo.

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.11.2010. u 9:53   |   opcije


bilo bi zanimljivo vidjeti,što je bilo dalje:))

Autor: -2longalone-   |   05.11.2010. u 9:54   |   opcije


Svileni, ti misliš da nas ni neznanci ne bi ostavili izvrnute na leđa usred nevolje?

Autor: vegavega8   |   05.11.2010. u 9:55   |   opcije


Ja mislim da su dalje otišle do bare i zaplivale :-))

Autor: vegavega8   |   05.11.2010. u 9:58   |   opcije


Pa, kao u onoj priči o Samarićancu. Ja bih pružio ruku il' pogurao. Pa koliko sam već puta gurao.

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.11.2010. u 10:00   |   opcije


Ti bi ućerao, ne bi oćerao, ha? :-)))))

Autor: vegavega8   |   05.11.2010. u 10:01   |   opcije


...i to do balčaka.

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.11.2010. u 10:05   |   opcije


Solidarno!

Autor: vegavega8   |   05.11.2010. u 10:06   |   opcije


Onda budimo solidarni s bogatima.

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.11.2010. u 10:07   |   opcije


Dobro jutro.......lijepa slikica ukomponovana u prijateljstvo i to ujutro... da je dan još lijepši;-)

Autor: biserna   |   05.11.2010. u 10:10   |   opcije


Je, bis, a zasladili smo seksom :-))))

Autor: vegavega8   |   05.11.2010. u 10:11   |   opcije


tak i treba nikad dosta ni jednog ni drugog:-))))))))))))))

Autor: biserna   |   05.11.2010. u 10:13   |   opcije


mislim da je ovo ipak primjer ,kako se ponekad znamo bezglavo zaletiti u nekoga...bez razmišljanja o posljedicama:))

Autor: -2longalone-   |   05.11.2010. u 10:15   |   opcije


A viš, solidarni smo - kad treba, gurnemo ;-))

Autor: vegavega8   |   05.11.2010. u 10:16   |   opcije


2long, ti si zbilja too long alone :-(( Pa čak i ako je tak kak veliš, pa zar to ne bi mogao biti početak jednog divnog prijateljstva? :-)))

Autor: vegavega8   |   05.11.2010. u 10:17   |   opcije


vegić...ali zar to nije mogućnost!!??...stvar je asocijacije....svaki čovjek će drukčije vidjeti /protumačiti neku stvar! :))

Autor: cistaticatraziauto   |   05.11.2010. u 10:21   |   opcije


Ma je, čista, ali ja vas stalno guram prema optimizmu :-)))

Autor: vegavega8   |   05.11.2010. u 10:26   |   opcije


k vrapcu...a mi se ne damo...e jesmo grozni!!

Autor: cistaticatraziauto   |   05.11.2010. u 10:27   |   opcije


Ma, to je samo oklop!

Autor: vegavega8   |   05.11.2010. u 10:29   |   opcije


nije, da se ne slažem s tobom...možda je to i cilj.biti prijatelj kad je najteže:))

Autor: -2longalone-   |   05.11.2010. u 10:30   |   opcije


Ma, kak reče Svileni, uvijek moš spojiti ugodno s korisnim :-))

Autor: vegavega8   |   05.11.2010. u 10:41   |   opcije


hahaha,ugodno nije uvijek i korisno...treba to znati spojiti:)

Autor: -2longalone-   |   05.11.2010. u 10:46   |   opcije


Jeste long, pogotovo je teško spojiti i neke druge stvari kao recimo um i tijelo.

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.11.2010. u 10:48   |   opcije


A hebga, nije se lako ni izvrnuti na leđa, pogotovo kad je na njima oklop, a viš da se može :-))

Autor: vegavega8   |   05.11.2010. u 11:00   |   opcije


Pa samo budala može reći da je nešto nemoguće.

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.11.2010. u 11:03   |   opcije


Dodaj komentar