...a životinje, gdje su?
Autor: juicy-mama | 05.11.2010. u 22:24 | opcije
serijal o zgodama i uspjesima agenta Đure završio ?
Autor: RI41 | 05.11.2010. u 22:29 | opcije
Ne želim smetati agentu dok radi ;-)) Životinjci će prije spavanja, ovo je ovak, usput...
Autor: vegavega8 | 05.11.2010. u 22:30 | opcije
Jeli se meni čini ili ove 4 namjeravaju skočiti u ponor? Možda kakvi krokodili vrebaju ... životinje prisutne, ali nevidljive hehehe
Autor: MrCmok | 05.11.2010. u 22:33 | opcije
krinolina -padobran
Autor: RI41 | 05.11.2010. u 22:35 | opcije
Ehm, jeste li pogledali u donji desni ugao? Sve će vam biti jasno :-)))
Autor: vegavega8 | 05.11.2010. u 22:44 | opcije
tiho to razumijem
ali što je fino
to mi je malo nastrano
Autor: RI41 | 05.11.2010. u 22:48 | opcije
Fino je ovo elegantno mahanje krinolinom ;-))
Autor: vegavega8 | 05.11.2010. u 22:49 | opcije
to je greška
nitko ne bi provalio , sve ostaje u haljini ,
i još ti toplo
Autor: RI41 | 05.11.2010. u 22:54 | opcije
Tak su valjda i preživjeli sva ona stoljeća bez centralnog. Ali, kad mašeš, nekaj ipak pobjegne van!
Autor: vegavega8 | 05.11.2010. u 23:02 | opcije
