TIHO, FINO...

05.11.2010. u 22:20   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

...a životinje, gdje su?

Autor: juicy-mama   |   05.11.2010. u 22:24   |   opcije


serijal o zgodama i uspjesima agenta Đure završio ?

Autor: RI41   |   05.11.2010. u 22:29   |   opcije


Ne želim smetati agentu dok radi ;-)) Životinjci će prije spavanja, ovo je ovak, usput...

Autor: vegavega8   |   05.11.2010. u 22:30   |   opcije


Jeli se meni čini ili ove 4 namjeravaju skočiti u ponor? Možda kakvi krokodili vrebaju ... životinje prisutne, ali nevidljive hehehe

Autor: MrCmok   |   05.11.2010. u 22:33   |   opcije


krinolina -padobran

Autor: RI41   |   05.11.2010. u 22:35   |   opcije


Ehm, jeste li pogledali u donji desni ugao? Sve će vam biti jasno :-)))

Autor: vegavega8   |   05.11.2010. u 22:44   |   opcije


tiho to razumijem
ali što je fino
to mi je malo nastrano

Autor: RI41   |   05.11.2010. u 22:48   |   opcije


Fino je ovo elegantno mahanje krinolinom ;-))

Autor: vegavega8   |   05.11.2010. u 22:49   |   opcije


to je greška
nitko ne bi provalio , sve ostaje u haljini ,
i još ti toplo

Autor: RI41   |   05.11.2010. u 22:54   |   opcije


Tak su valjda i preživjeli sva ona stoljeća bez centralnog. Ali, kad mašeš, nekaj ipak pobjegne van!

Autor: vegavega8   |   05.11.2010. u 23:02   |   opcije


Dodaj komentar