NAŠAO GA ĐURO

05.11.2010. u 22:48   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

opasan taj Đuro

Autor: skrivena007   |   05.11.2010. u 22:52   |   opcije


Ah, Đuro zna da sam slaba na ranjene i bodljikave :-((

Autor: vegavega8   |   05.11.2010. u 23:00   |   opcije


naebaces ces s njim..

Autor: valtervuk1   |   05.11.2010. u 23:01   |   opcije


Nadam se! Pa nisam valjda bezveze štrikala navlaku za gips? ;-))

Autor: vegavega8   |   05.11.2010. u 23:03   |   opcije


cuvaj se vege

Autor: skrivena007   |   05.11.2010. u 23:03   |   opcije


ima malog pišu, a i ranjen je.. nemre niš naparavit korisno.. al ima tople okice.. čini mi se da je papak .

Autor: bezobrazna01   |   05.11.2010. u 23:15   |   opcije


Ja ću ga udomiti , maziti i paziti:-))))))

Autor: biserna   |   05.11.2010. u 23:18   |   opcije


mislis papucar ma ni takve ne volim:))

Autor: skrivena007   |   05.11.2010. u 23:18   |   opcije


papučare se može formirati, oblikovati, preodgojiti..

Autor: bezobrazna01   |   05.11.2010. u 23:22   |   opcije


i sta kod to sve napravis ,postane dosadan:))

Autor: skrivena007   |   05.11.2010. u 23:25   |   opcije


Dodaj komentar