opasan taj Đuro
Autor: skrivena007 | 05.11.2010. u 22:52 | opcije
Ah, Đuro zna da sam slaba na ranjene i bodljikave :-((
Autor: vegavega8 | 05.11.2010. u 23:00 | opcije
naebaces ces s njim..
Autor: valtervuk1 | 05.11.2010. u 23:01 | opcije
Nadam se! Pa nisam valjda bezveze štrikala navlaku za gips? ;-))
Autor: vegavega8 | 05.11.2010. u 23:03 | opcije
cuvaj se vege
Autor: skrivena007 | 05.11.2010. u 23:03 | opcije
ima malog pišu, a i ranjen je.. nemre niš naparavit korisno.. al ima tople okice.. čini mi se da je papak .
Autor: bezobrazna01 | 05.11.2010. u 23:15 | opcije
Ja ću ga udomiti , maziti i paziti:-))))))
Autor: biserna | 05.11.2010. u 23:18 | opcije
mislis papucar ma ni takve ne volim:))
Autor: skrivena007 | 05.11.2010. u 23:18 | opcije
papučare se može formirati, oblikovati, preodgojiti..
Autor: bezobrazna01 | 05.11.2010. u 23:22 | opcije
i sta kod to sve napravis ,postane dosadan:))
Autor: skrivena007 | 05.11.2010. u 23:25 | opcije
