jel kod tiffanija ?
Autor: egger | 06.11.2010. u 9:18 | opcije
Ma ne, doma je najljepše :-))
Autor: vegavega8 | 06.11.2010. u 9:22 | opcije
Kako su slatki!... : ))
Mijenjam svoju kavu za ovo šta hoda po stolu i sjedi u šalici.
... : ))
Autor: -IG_055 | 06.11.2010. u 9:32 | opcije
ponekad mi stvarno žao kaj nisam nečiji...kućni ljubimac. a žo mi i kaj ne znam stavljat sličice na blog!
Autor: menibezmene | 06.11.2010. u 9:35 | opcije
Tak je, nije bitan pribor, nego društvo :-))
Autor: vegavega8 | 06.11.2010. u 9:42 | opcije
menibezkaveušalici...nije problem staviti sliku na blog, ali je teško naći slike s kratkim linkom, da liče na nešto... : ))
Autor: -IG_055 | 06.11.2010. u 9:48 | opcije
www.tinypic.com - automatski skraćuje linkove.
Autor: vegavega8 | 06.11.2010. u 9:49 | opcije
I kaj s tim?
C/p link s neta ili moram skinuti sliku sebi na komp?
Imam Photobucket...jel to isto?
Autor: -IG_055 | 06.11.2010. u 9:52 | opcije
ma igi ima fotki poput ove npr. koje vrijedi naći..ali ja ti nemam strpljenja za traženje...a nikad ništa nisam voljela petljat...ak ide prvi put ide (probala sam al nije išlo), ak ne...odustajem! a opet, kod nekih drugih stvari tvrdoglava sam ko...magare. dok ne uspjem ne odustajem.
Autor: menibezmene | 06.11.2010. u 9:52 | opcije
na mom balkonu s pogledom na kvarner je naj bolje
Autor: skrivena007 | 06.11.2010. u 9:54 | opcije
skrivena...jedva čekam proljeće da mogu i ja gledati s planine Crikvu, Krk...more, šumu, ostale planine...ne moram ni zažmiriti, vidim taj krajolik ko da sam tamo... : ))
Autor: -IG_055 | 06.11.2010. u 9:56 | opcije
ig ,doces kod mene ,heheh da vidis moj krajolik
Autor: skrivena007 | 06.11.2010. u 9:58 | opcije
Budemo se dogovorile, 1 vikend na proljeće idemo na ples... : ))
Autor: -IG_055 | 06.11.2010. u 9:59 | opcije
IG, možeš i jedno i drugo, dakle i sa svojeg diska i izravno ukopirati s weba. Nije isto kao photobucket (iako je to ista firma), jer photobucket ne skraćuje linkove.
Autor: vegavega8 | 06.11.2010. u 9:59 | opcije
vega ja se sa tim slikama pogubila na pola puta
Autor: skrivena007 | 06.11.2010. u 10:00 | opcije
Hej, cure, pa ja ljetujem na Kvarneru, u jednom predivnom vrtu (čak i medo ponekad svrati) - ajmo na ljeto skupa ispit kavu! Dovedem i svoje krznasto društvo :-))
Autor: vegavega8 | 06.11.2010. u 10:01 | opcije
1. Ovak, prvo digni sliku na www.tinypic.com, jer
ovaj software ne prihvaća duge linkove.
2. Otvori Mozillu, jer je jednostavnije nego u
IE-u.
3. Napiši naslov i tekst bloga.
4. Klikni na mjesto gdje želiš postaviti sliku.
5. Klikni Dodaj sliku.
6. Kopiraj link (Direct link for layouts) s
tinypica u za to predviđen okvir.
7. U zapisu će se pojaviti ovo: SLIKA(tvoj
link)SLIKA - ako NIJE na pravom mjesto, zacrni,
odreži i zalijepi kamo želiš.
8. Klikni Potvrdi.
Ako koristiš IE, kod koraka 5. će se na vrhu
ekrana pojaviti žuta crta. Klikni na nju i
izaberi "Teporarily allow..."
Autor: vegavega8 | 06.11.2010. u 10:02 | opcije
Našim susedima su medeki i srne samo ove godine prekopale vrt par puta...
Ajmo se dogovoriti...dovedem i ja svoju veliku bebu.
: ))
Autor: -IG_055 | 06.11.2010. u 10:03 | opcije
ma sta se mene tice moze,bit ce mi drago
Autor: skrivena007 | 06.11.2010. u 10:08 | opcije
Ako sve bude kak treba, bez većih zdravstvenih ili financijskih katastrofa, evo me u 8. mjesecu. A možda i prije na koji dan - javim se :-))
Autor: vegavega8 | 06.11.2010. u 10:08 | opcije
