TEA FOR TWO

06.11.2010. u 9:16   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

jel kod tiffanija ?

Autor: egger   |   06.11.2010. u 9:18   |   opcije


Ma ne, doma je najljepše :-))

Autor: vegavega8   |   06.11.2010. u 9:22   |   opcije


Kako su slatki!... : ))
Mijenjam svoju kavu za ovo šta hoda po stolu i sjedi u šalici.
... : ))

Autor: -IG_055   |   06.11.2010. u 9:32   |   opcije


ponekad mi stvarno žao kaj nisam nečiji...kućni ljubimac. a žo mi i kaj ne znam stavljat sličice na blog!

Autor: menibezmene   |   06.11.2010. u 9:35   |   opcije


Tak je, nije bitan pribor, nego društvo :-))

Autor: vegavega8   |   06.11.2010. u 9:42   |   opcije


menibezkaveušalici...nije problem staviti sliku na blog, ali je teško naći slike s kratkim linkom, da liče na nešto... : ))

Autor: -IG_055   |   06.11.2010. u 9:48   |   opcije


www.tinypic.com - automatski skraćuje linkove.

Autor: vegavega8   |   06.11.2010. u 9:49   |   opcije


I kaj s tim?
C/p link s neta ili moram skinuti sliku sebi na komp?
Imam Photobucket...jel to isto?

Autor: -IG_055   |   06.11.2010. u 9:52   |   opcije


ma igi ima fotki poput ove npr. koje vrijedi naći..ali ja ti nemam strpljenja za traženje...a nikad ništa nisam voljela petljat...ak ide prvi put ide (probala sam al nije išlo), ak ne...odustajem! a opet, kod nekih drugih stvari tvrdoglava sam ko...magare. dok ne uspjem ne odustajem.

Autor: menibezmene   |   06.11.2010. u 9:52   |   opcije


na mom balkonu s pogledom na kvarner je naj bolje

Autor: skrivena007   |   06.11.2010. u 9:54   |   opcije


skrivena...jedva čekam proljeće da mogu i ja gledati s planine Crikvu, Krk...more, šumu, ostale planine...ne moram ni zažmiriti, vidim taj krajolik ko da sam tamo... : ))

Autor: -IG_055   |   06.11.2010. u 9:56   |   opcije


ig ,doces kod mene ,heheh da vidis moj krajolik

Autor: skrivena007   |   06.11.2010. u 9:58   |   opcije


Budemo se dogovorile, 1 vikend na proljeće idemo na ples... : ))

Autor: -IG_055   |   06.11.2010. u 9:59   |   opcije


IG, možeš i jedno i drugo, dakle i sa svojeg diska i izravno ukopirati s weba. Nije isto kao photobucket (iako je to ista firma), jer photobucket ne skraćuje linkove.

Autor: vegavega8   |   06.11.2010. u 9:59   |   opcije


vega ja se sa tim slikama pogubila na pola puta

Autor: skrivena007   |   06.11.2010. u 10:00   |   opcije


Hej, cure, pa ja ljetujem na Kvarneru, u jednom predivnom vrtu (čak i medo ponekad svrati) - ajmo na ljeto skupa ispit kavu! Dovedem i svoje krznasto društvo :-))

Autor: vegavega8   |   06.11.2010. u 10:01   |   opcije


1. Ovak, prvo digni sliku na www.tinypic.com, jer
ovaj software ne prihvaća duge linkove.
2. Otvori Mozillu, jer je jednostavnije nego u
IE-u.
3. Napiši naslov i tekst bloga.
4. Klikni na mjesto gdje želiš postaviti sliku.
5. Klikni Dodaj sliku.
6. Kopiraj link (Direct link for layouts) s
tinypica u za to predviđen okvir.
7. U zapisu će se pojaviti ovo: SLIKA(tvoj
link)SLIKA - ako NIJE na pravom mjesto, zacrni,
odreži i zalijepi kamo želiš.
8. Klikni Potvrdi.

Ako koristiš IE, kod koraka 5. će se na vrhu
ekrana pojaviti žuta crta. Klikni na nju i
izaberi "Teporarily allow..."

Autor: vegavega8   |   06.11.2010. u 10:02   |   opcije


Našim susedima su medeki i srne samo ove godine prekopale vrt par puta...
Ajmo se dogovoriti...dovedem i ja svoju veliku bebu.

: ))

Autor: -IG_055   |   06.11.2010. u 10:03   |   opcije


ma sta se mene tice moze,bit ce mi drago

Autor: skrivena007   |   06.11.2010. u 10:08   |   opcije


Ako sve bude kak treba, bez većih zdravstvenih ili financijskih katastrofa, evo me u 8. mjesecu. A možda i prije na koji dan - javim se :-))

Autor: vegavega8   |   06.11.2010. u 10:08   |   opcije


Dodaj komentar